Kotas sobotní incident popsal tak, že se s filmaři pohádal. Ochranka se prý sice chovala slušně, kdežto produkční na něj vylítl. „Dal mi facku a já spadl na zem,“ uvedl s tím, že na policii se však zatím neobrátil. Kotas je také přesvědčen, že nebylo třeba překreslovat černobílou kresbu Havla. „Mohli to zakrýt. Určitě by to šlo vymyslet,“ domnívá se.
Natáčení filmu zde zajišťovala společnost Czech Anglo Productions, uvádí server. Dodává také slova mluvčí Prahy 1 Veroniky Blažkové, že společnost provedla čištění zdi na základě dohody s Národním památkovým ústavem, a to na vlastní náklady. Zábory prý měli schválené.
Kotas provozuje v centru Prahy Mlýnskou kavárnu, která je oblíbeným podnikem Karla Schwarzenberga a celé TOP 09. Knihu tam křtil Dominik Feri, o zážitky z podniku se často dělí Tomáš Klvaňa.
Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
Práce
Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?
Další články z rubriky

4:44 Stejná krev, ať ruská či americká. Ale bez řečí o „agresorech“ se to v Rokycanech neobešlo
Několik tisíc zájemců o vojenskou historii navštívilo Muzeum na demarkační linii v Rokycanech, kde t…
- 21:20 Drulák důrazně: Změna režimu je reálná
- 20:41 Vezměme si Česko zpět. Senátorka Hamplová v Praze vyzvala občany
- 19:59 „Přepisují dějiny.“ Po videu od Foltýna koluje upravená mapa osvobození. Drulák s Kotrbou varují
- 19:25 Lev XIV. Nový papež je poprvé z USA
- 17:57 Konzervativní kardinálové bojují o směr církve, karty hrají proti nim