Z profesora Kellera si člověk musí ublinknout hnusem, píše publicista Ivan Brezina

11. 4. 2014 12:35

Publicista Ivan Brezina na serveru Neviditelnýpes.cz upozorňuje na lídra kandidátky ČSSD do evropských voleb Jana Kellera. Pokud by prý měl tento sociolog reprezentovat Českou republiku, museli by si všichni „ublinknout hnusem“.

Z profesora Kellera si člověk musí ublinknout hnusem, píše publicista Ivan Brezina
Foto: Filip Ferbie
Popisek: Jan Keller

Anketa

Kterou z těchto osobností byste chtěli za prezidenta?

hlasovalo: 25285 lidí

Brezina považuje Kellera za bezcharakterního kariéristu, který ve svých 18 letech vstoupil do KSČ. Později to sociolog omlouval tím, že to tehdy byla normální součást životní dráhy člověka ve společenských vědách. Do strany vstoupil kvůli vlastnímu prospěchu.

Keller vlezl do KSČ, aby si zajistil teplé místečko

Publicista Brezina kvůli tomu nemůže Kellerovi přijít na jméno. „Vlezl tam jen proto, aby si zajistil teplé místečko. V jeho přiznání není náznak lítosti a vyznání viny, ale jen bezelstná hloupost,“ napsal na webu Neviditelnýpes.cz. Připodobnil to dokonce ke kolaboraci s nacistickým režimem za druhé světové války.

Celý článek ZDE.

Keller působil ve společenských vědách před rokem 1989. Každý tehdy prý musel vědět, že nejde o vědy, ale o pokřivenou komunistickou agitku. Novinář Jan Štern o Kellerovi a jeho oboru kdysi napsal: „Sociologie byla tehdy součástí ideologické mašinerie totalitního státu a tím i nástrojem oblbování mas, aby byly snáze manipulovatelné. Pracovat v oficiálních ideologických strukturách, které provozovaly tzv. společenské vědy, bylo pro většinu z nás naprosto nepřijatelné a zavřeníhodné.“

Vše k profesoru Kellerovi ZDE

Zastánce komunistů, který demagogicky kritizuje USA

Podle Breziny je pak Keller lhář a demagog, který si kritikou USA hodlá nahnat body před volbami do Evropského parlamentu. Naposledy se lídr kandidátky ČSSD pustil do Američanů za to, že chtějí v Evropě zakázat pořádání farmářských trhů.

Keller je navíc stále zastáncem komunistů. V rozhovoru pro Deník Referendum označil program této strany za demokratický. Podle Breziny by stejně mohl přistupovat k programu Hitlerovy NSDAP.

Sociolog Keller coby normalizační komunista v podstatě bránil Čechům svobodně cestovat za železnou oponu. Nyní je jeho předvolebním heslem „Společně v Evropě“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dohra akce Okamury: Skoro ani čůrat nás nenechali, svědčili novináři. Ale člen SPD odhalil, co s nimi zažil. A je zde vtipné FOTO

9:09 Dohra akce Okamury: Skoro ani čůrat nás nenechali, svědčili novináři. Ale člen SPD odhalil, co s nimi zažil. A je zde vtipné FOTO

Za atmosférou na sněmu SPD se ohlédl ve svém textu redaktor MF Dnes Václav Janouš. Stěžuje si napřík…