Zastavme tu slovní občanskou válku, žádá textař Michal Horáček

25. 11. 2015 18:22

Textař Michal Horáček se ve středeční Kauze dne na Rádiu Impuls obrátil na všechny občany s jednoduchou prosbou. Všechny poprosil, aby utlumili vášně v občanské válce, kterou tu vedeme, byť jen slovní.

Zastavme tu slovní občanskou válku, žádá textař Michal Horáček
Foto: michalhoracek.cz
Popisek: Michal Horáček

„Trochu jsem zděšen z té občanské války, kterou tu vedeme, byť jen slovně, naštěstí ne zbraněmi. Prosím všechny o zklidnění,“ poznamenal ve vysílání host, který se jinak nechtěl vyjadřovat k politickým otázkám. Nikdy nebyl členem politické strany a vystupoval vždy sám za sebe a nechce to měnit.

Popřál hodně sil Karlu Gottovi v boji s těžkou nemocí a také zavzpomínal na Petra Hapku, zpěváka, hudebního skladatele a skvělého přítele. Hapka opustil tento svět přesně před rokem, ale Horáček mívá dodnes pocit, že vlastně neodešel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Obrovská arogance a pošlapání rovnosti všech členů EU! Premiér Babiš se u nás ostře pustil do Martina Schulze a dodal něco, z čeho Merkelová nebude mít radost...

13:44 Obrovská arogance a pošlapání rovnosti všech členů EU! Premiér Babiš se u nás ostře pustil do Martina Schulze a dodal něco, z čeho Merkelová nebude mít radost...

Předseda německé SPD Martin Schulz řekl, že chce, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vyt…