Zemanova fanynka: My s děvčaty si ten kalašnikov na Sobotku klidně vezmeme

27. 1. 2016 9:31

Lidová tvořivost zapracovala již i v případě nešťastného výroku prezidenta Miloše Zemana ohledně toho, jak se dá zbavit jakéhokoli politika. Hlava státu při besedě v Tišnově odpověděla jedné studentce na otázku, jak odstranit premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD), že demokraticky to lze volbami, nedemokraticky kalašnikovem.

Zemanova fanynka: My s děvčaty si ten kalašnikov na Sobotku klidně vezmeme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slavné vystoupení Jeleny Vičanové v Máte slovo

Kromě toho, že se strhla vlna kritiky ze strany politiků, sociální sítě zaplavily vtipné obrázky a fotomontáže.

Reakci na slova hlavy státu zveřejnila na sociální síti také největší fanynka Miloše Zemana Jelena Vičanová. „Já jsem odpoledne mluvila s děvčaty, a jestli pan Sobotka nezajistí bezpečnost žen v tomto státě, my si na něho ten kalašnikov klidně vezmeme, a to i bez bonmotu pana prezidenta,“ napsala s úsměvem. Její slova následně sdílel Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty. „To je ta paní, na jejíž demonstraci prezident republiky přišel a pak ji náš budoucí velvyslanec v USA Hynek Kmoníček přijal na Hradě. Gratulujeme,“ napsal. 

Janda také sdílel jeden z dalších vtipných obrázků, takzvaný Milošův startovací balíček.

 

Své zveřejnil na svém twitterovém profilu také novinář Ján Simkanič. 

„Co se stane s majitelem kalašnikova, když se nechá tři roky na Hradě? Zkoroduje, vy tupci!“ poznamenal s odkazem na Tankový prapor Ján Simkanič. Zkonstatoval také, že mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček není jen mluvčí, ale i rozmazávač... „Tak do toho šlápni! A ještě jednou a pořádně,“ napsal v reakci na Ovčáčkův facebookový status, že nikdo z občanů ve Slavkově se prezidenta na jeho výrok s kalašnikovem nezeptal. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lžete a jste negramotní. Sotva ministr školství usedl do  křesla, začal nadávat učitelům. Ti teď žádají, aby zase rychle odstoupil

15:23 Lžete a jste negramotní. Sotva ministr školství usedl do křesla, začal nadávat učitelům. Ti teď žádají, aby zase rychle odstoupil

Stanislavu Štechovi se jen pár dní po nástupu do čela ministerstva školství podařilo popudit proti s…