Zemanova fanynka: My s děvčaty si ten kalašnikov na Sobotku klidně vezmeme

27. 1. 2016 9:31

Lidová tvořivost zapracovala již i v případě nešťastného výroku prezidenta Miloše Zemana ohledně toho, jak se dá zbavit jakéhokoli politika. Hlava státu při besedě v Tišnově odpověděla jedné studentce na otázku, jak odstranit premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD), že demokraticky to lze volbami, nedemokraticky kalašnikovem.

Zemanova fanynka: My s děvčaty si ten kalašnikov na Sobotku klidně vezmeme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slavné vystoupení Jeleny Vičanové v Máte slovo

Kromě toho, že se strhla vlna kritiky ze strany politiků, sociální sítě zaplavily vtipné obrázky a fotomontáže.

Reakci na slova hlavy státu zveřejnila na sociální síti také největší fanynka Miloše Zemana Jelena Vičanová. „Já jsem odpoledne mluvila s děvčaty, a jestli pan Sobotka nezajistí bezpečnost žen v tomto státě, my si na něho ten kalašnikov klidně vezmeme, a to i bez bonmotu pana prezidenta,“ napsala s úsměvem. Její slova následně sdílel Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty. „To je ta paní, na jejíž demonstraci prezident republiky přišel a pak ji náš budoucí velvyslanec v USA Hynek Kmoníček přijal na Hradě. Gratulujeme,“ napsal. 

Janda také sdílel jeden z dalších vtipných obrázků, takzvaný Milošův startovací balíček.

 

Své zveřejnil na svém twitterovém profilu také novinář Ján Simkanič. 

„Co se stane s majitelem kalašnikova, když se nechá tři roky na Hradě? Zkoroduje, vy tupci!“ poznamenal s odkazem na Tankový prapor Ján Simkanič. Zkonstatoval také, že mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček není jen mluvčí, ale i rozmazávač... „Tak do toho šlápni! A ještě jednou a pořádně,“ napsal v reakci na Ovčáčkův facebookový status, že nikdo z občanů ve Slavkově se prezidenta na jeho výrok s kalašnikovem nezeptal. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sobotka se držel funkce jak jistý materiál košile. Prezident Zeman potvrdil jmenování Babiše premiérem, podpořil Okamuru a „odpuzujícího“ Kalouska vyzval k odstoupení

16:26 Sobotka se držel funkce jak jistý materiál košile. Prezident Zeman potvrdil jmenování Babiše premiérem, podpořil Okamuru a „odpuzujícího“ Kalouska vyzval k odstoupení

Prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro server Blesk.cz v Lánech vyjádřil k výsledkům voleb. Moderá…