Žerte suchý rohlíky, když jste blbí a volíte Bureše a socany, zazněl vzkaz venkovu, který postrádá prodejny

17. 7. 2017 10:00

Glosátor Petr Sedláček se po přečtení článku na serveru Echo24.cz rozhodl na svém facebookovém profilu napsat poněkud ostřejší vzkaz lidem na vsích. Ti si totiž v článku stěžovali mimo jiné na to, že kvůli elektronické evidenci tržeb nemají kde kupovat jídlo.

Žerte suchý rohlíky, když jste blbí a volíte Bureše a socany, zazněl vzkaz venkovu, který postrádá prodejny
Foto: David Hora
Popisek: Andrej Babiš

„Když jsou blbí (nebo přesněji permanentně několik desetiletí uvědomělí) a dnes většinově volí Babiše a socany, tak ať žerou suchý rohlíky, co jim dovezou v autobusu jako v padesátých létech. Ještě bych k tomu přihodil knihovnu s budovatelskou literaturou a agitačním koutkem– téma ‚Bureš navždy‘ a tak,“ poznamenal Sedláček.

Server Echo24.cz totiž přinesl článek o vesnicích, které mají problémy s prodejnami potravin. Kdy i kvůli EET se řada krámků rozhodla zkrátka zavřít. Ministerstvo zemědělství tak prý nyní přemýšlí, jak zajistit, aby obyvatelé malých vsí měli kde kupovat potraviny. A hovoří se i o pobočkách České pošty.

Původní text ZDE.

Celý příspěvek Petra Sedláčka:

Když jsou blbí (nebo přesněji permanentně několik desetiletí uvědomělí) a dnes většinově volí Babiše a socany, tak ať žerou suchý rohlíky, co jim dovezou v autobusu jako v padesátých létech. Ještě bych k tomu přihodil knihovnu s budovatelskou literaturou a agitačním koutkem – téma "Bureš navždy" a tak.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Srp nám vyprávěl na kameru, jak Bohuslav Sobotka naletěl duševně nemocnému člověku, který mu radil. A několik překvapivých informací o Listopadu´89

19:44 Karel Srp nám vyprávěl na kameru, jak Bohuslav Sobotka naletěl duševně nemocnému člověku, který mu radil. A několik překvapivých informací o Listopadu´89

HORKÉ TÉMA U příležitosti výročí demonstrace na Národní třídě si moderátor TV ParlamentníListy.cz Ra…