Jan Ziegler: Zeman ohrozil bezpečnost obyvatel České republiky

11. 1. 2017 21:10

Jestliže prezident republiky řekne, že v naší vlasti je člověk podezřelý z terorismu, je to jeho vážné selhání hraničící s vlastizradou. Takové informace se zkrátka na veřejnost nepouští, ve světě jsme za hlupáky.

Jan Ziegler: Zeman ohrozil bezpečnost obyvatel České republiky
Foto: Facebook Jana Zieglera
Popisek: Jan Ziegler

Sám Miloš Zeman zase ne tak dávno připustil, že trpí demencí. Nyní to svým chováním potvrdil a začíná být nebezpečný obyvatelům této země. A nelze se divit, že ho bezpečnostní odborníci pořádně zepsuli. Bývalý šéf civilní rozvědky Karel Randák to řekl pro Aktualne.cz natvrdo: „Je to bezprecedentní a do nebe volající pitomost.“article_photo

Jistě, jestliže se tato informace ukáže jako pravdivá, tak se dotyčný potenciální terorista jednoduše stáhne a místo něho sem přijde někdo jiný, koho tajné služby nebudou mít pod kontrolou a riziko teroristického útoku se tak zvýší. Je totiž pravděpodobné, že tuto informaci má Zeman buď od kontrašpionáže -Bezpečnostní informační služby nebo výzvědného Úřadu pro zahraniční styky a informace a ty měli onoho podezřelého pod dohledem. Pro budoucnost by bylo nejlepší, aby mu zpravodajci žádná hlášení neposílali. I když kdo ví jak to ve skutečnosti je, protože mnozí z nás si pamatují, jak ještě coby předseda vlády šířil zprávy o tom, že islámský terorista Atta, který 11. září 2001 zorganizoval teroristické útoky v USA, byl v dubnu téhož roku v Praze. To se nakonec ukázalo jako nesmysl.

V každém případě však Zeman opětovně přesvědčil, že je suverénně nejhorším polistopadovým prezidentem České republiky. Takhle se s vlastními lidmi nehazarduje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petice: Nerostné bohatství České republiky patří všem jejím občanům

11:44 Petice: Nerostné bohatství České republiky patří všem jejím občanům

Vyzýváme Poslaneckou sněmovnu PČR, aby přijala zákon, opravňující k těžbě českého lithia výlučně dom…