Lukáš Lhoťan: Tisíce tureckých muslimů slavily vítězství islámské agrese

29.05.2016 7:34 | Zprávy
autor: PV

Idnes.cz zveřejnil článek o oslavách tureckých muslimů, kteří v Istanbulu slavili dobytí města muslimy a zničení křesťanského státu. Oslavy se odehrály před budovou kostela, který vítězní muslimové proměnili v mešitu.

Lukáš Lhoťan: Tisíce tureckých muslimů slavily vítězství islámské agrese
Foto: Archiv Lukáše Lhoťana
Popisek: Lukáš Lhoťan

Ano, toto je důkaz islámské (ne)tolerance.

Článek „Muslimové slaví výročí pádu Byzance. Z chrámu Hagia Sofia chtějí mešitu“ si můžete přečíst na idnes.cz zde. Již v knize Ježíš Kristus a islám jsem popsal základní dogma islámu, kterým je šíření islámské nadvlády mírově, tam kde to jde, a za použiti násilí, tam kde to nejde. Už Mohamed řekl, že mu Alláh přikázal bojovat za to, aby Alláhovo slovo (korán) vládlo nad celým světem (sbírka 40 Mohamedových výroků od Nawawiho vydaná Islámskou nadaci v Brně).

Jenže bohužel naši spoluobčané jsou vesměs stále slepí a hluší. Myslí si, že varováni před agresivitou islámu je nadsazené, že se přehání. Již za pár desetiletí se budou dnešní mladí moci přesvědčit, kdo měl pravdu, jestli lidé jako já nebo ti co nebezpečí islamizace bagatelizují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Obviněný miliardář na válečné stezce

11:24 Zdeněk Jemelík: Obviněný miliardář na válečné stezce

Od mého vstupu do praktického života uplynula velmi dlouhá doba, během které se svět značně změnil.