Václav Kovalčík: Úvaha prezidentská

4. 6. 2017 19:15

Ještě mi není čtyřicet let, abych mohl kandidovat na prezidenta naší republiky a vyřešit osudové dilema našeho národa, který to v Evropské unii nemá vůbec lehké.

Václav Kovalčík: Úvaha prezidentská
Foto: ReproFoto: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem televize Barrandov.

A tak bych volil Miloše Zemana, neboť neohroženě hájí naše zájmy ve světě, projednává mezinárodní vztahy a vazby, mluví otevřeně o palčivých problémech současnosti, nebojí se vyslovit vlastní názor na závažná témata atd.

Dále pak chodí poctivě mezi lidi, různé generace, i když na něho odpůrci a nepřátelé beztrestně plivou dál. Dokonce „zaujatá“ média hovoří proti němu, ale kdybych se snad „strojem času“ přesunul do té čtyřicítky,  tak bych opět hájil zájmy naší země, prosazoval, vyzdvihoval a propagoval to dobré, bojoval bych proti zlu a nekalým praktikám doma i ve světě.

Pokud by situace pokračovala nepříznivě dál, jistě bych si vysloužil statut nepohodlného rebela, neboť bych nadále plnil svou občanskou povinnost v rámci přívětivých morálních hodnot, které bych prosazoval a vyzdvihoval v občanské společnosti doma i ve světě.

Osud lidí by mi nadále nebyl lhostejný, navíc bych propagoval krásy přírody, kterou je třeba chránit pro následující generace planety Země.

Ještě mi není čtyřicet let, abych mohl kandidovat na prezidenta naší republiky, přesto mám jasno, a to sjednotit náš  rozhádaný národ, podporovat to dobré a šířit skvělou pověst naší země v okolním světě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Januška: Pošlapaná Ústava

11:39 Karel Januška: Pošlapaná Ústava

Ministr spravedlnosti navrhl Nejvyššímu správnímu soudu, aby odvolal soudkyni, která nestranně a nez…