Bartoněk (Nezávislí): Korektní klima v městech a obcích se radikalizuje

31.10.2010 19:26 | Zprávy
autor: SMS ČR

Politikaření, vyostřená jednání, nervozita, i urážky, tak by se dala charakterizovat situace v mnohých českých a moravských obcích po skončení nedávných komunálních voleb.

Bartoněk (Nezávislí): Korektní klima v městech a obcích se radikalizuje

Politikaření, vyostřená jednání, nervozita, i urážky, tak by se dala charakterizovat situace v mnohých českých a moravských obcích po skončení nedávných komunálních voleb. „Takovou situaci nepamatuji, dříve převážně korektní politické mikroklima v menších obcích a městech se radikalizuje. Svědčí o tom i případ napadení starosty z Klokočné, které nám doslova vyrazilo dech" komentuje současnou situaci Josef Bartoněk, předseda celostátní organizace sdružující obce a města Sdružení místních samospráv ČR (SMS ČR).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vy věříte tomu, že byste se od ministra obrany něco kloudného dozvěděla?

Nemáte spíš jako já dojem, že je jen takovým maskotem? A jsou interpelace jediná možnost jak můžete kontrolovat vládu? Jestli ano, což mi přijde, že jste naznačila, tak to je špatně, myslím. Vy ne? A pokud se mnou souhlasíte, co uděláte, aby to bylo jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Němcová (SPD): Nesmíme dopadnout jako západní islamizovaná Evropa

15:01 Němcová (SPD): Nesmíme dopadnout jako západní islamizovaná Evropa

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k migrantům na Západě.