Hejtman Eichler: Oslavy Ještědu

11. 7. 2011 6:25

Oslavy začaly tradičním závodem ve vynesení sudu piva na vrchol Ještědu. Této disciplíny se mezi muži zúčastnila také žena, která dosáhla, ač s menší zátěží, druhého nejlepšího času. Mezi účastníky závodu byl také jablonecký starosta Petr Beitl.

Hejtman Eichler: Oslavy Ještědu

Hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler se dnes zúčastnil devátého ročníku Oslav Ještědu. Oslavy se dnes po celý den konaly přímo u dominanty Libereckého kraje Horského hotelu a vysílače Ještěd. Hejtman společně s Jiřím Šolcem, náměstkem primátorky Liberce a Zuzanou Kocumovou, zastupitelkou Liberce zahájili v pravé poledne kulturní program, který byl letos věnován ekologii a třídění odpadů.

„Jsem velmi rád, že jsem se dnešních oslav mohl zúčastnit. Ještěd je nejen dominantou Liberce, ale celého našeho kraje a jak Liberecký kraj, tak Magistrát města Liberce se snaží, aby tato technická památka zůstala i nadále zachována a podařilo se sehnat prostředky na její opravu," řekl hejtman při zahájení.

Oslavy začaly tradičním závodem ve vynesení sudu piva na vrchol Ještědu. Této disciplíny se mezi muži zúčastnila také žena, která dosáhla, ač s menší zátěží, druhého nejlepšího času. Mezi účastníky závodu byl také jablonecký starosta Petr Beitl.

Program pokračoval vyhlášením vítězů výtvarné soutěže na téma odpady, módní přehlídkou liberecké návrhářky Rajdy a dalším kulturním a společenským programem určeným všem věkovým kategoriím návštěvníků.

Související:

Liberec: Oslavy Ještědu zaštítí dva náměstci primátorky

Dotaz Stanislavu Eichlerovi můžete položit ZDE

##MINIPAS 305##

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kraj-lbc.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Janderová (ODS): Kádrováci v akci

14:18 Janderová (ODS): Kádrováci v akci

O tom, jak si demokracii představují pořadatelé obřího Koncertu pro budoucnost, který se uskutečnil …