Kandidáti do komunálních voleb 2010- kraj Praha II.

5. 9. 2010 8:31

Komunální volby se konají 15. a 16. října spolu senátními volbami. Zde najdete kompletní seznam kandidátů rozepsaný po jednotlivých krajích.

Kandidáti do komunálních voleb 2010- kraj Praha II.

Praha 10 (obvod 3)

ČSSD
1 Novák Vladimír Ing.
2 Vondráková Jiřina
3 Jaroš Jiří
4 Lánská Zuzana
5 Kopačová Jana Mgr.
6 Kroupa Martin
7 Faloutová Jiřina
8 Uhlíř Miroslav
9 Peštová Marie

KSČM
1 Hošek Karel RSDr.
2 Soudek Stanislav
3 Jelínková Daniela Ing.
4 Markuci Jan Ing.
5 Hadrava Jiří Mgr.
6 Zemánek Josef
7 Barta Ladislav
8 Vávrová Anna
9 Pospíšil Jan Ing.

KDU-ČSL
1 Hlaváč Ondřej
2 Hauzírek Petr Bc.
3 Šimůnkova Martina Mgr.
4 Müller Miloslav Ing.
5 Novák Jaroslav Doc. Ing. CSc.
6 Kavenová Helena
7 Sedlák Jan Doc. RNDr. CSc.
8 Šmýrová Žofie
9 Hrubý František

ODS
1 Zoufalík Bohumil
2 Florián Jan
3 Hana Jan Mgr.
4 Hanzlíček Tomáš
5 Veselý Jiří
6 Šonka Filip
7 Procházka Radek Ing.
8 Zeman Ladislav
9 Svoboda Petr

TOP 09
1 Narovec Michal Ing.
2 Hájková Pavlína Mgr.
3 Buchta David Mgr.
4 Kolář Jan
5 Sehnal Petr
6 Pavlík Jan
7 Tamele Jan Mgr. DiS.
8 Kováč Petr
9 Falář Zdeněk Mgr.

VV
1 Křiváček Petr MUDr.
2 Marounek Jan MUDr.
3 Hůlka Petr
4 Urban Jakub
5 Podzimková Lea
6 Černý Miroslav
7 Dostál Roman
8 Jankovská Yvona

Praha 10 (obvod 4)

ČSSD
1 Svoboda Miroslav Ing.
2 Švecová Vanda
3 Novák Vladimír Bc.
4 Kužel Jiří PhDr.
5 Zechovská Ludmila
6 Koval Evžen Ing.
7 Coufal Jan Ing.
8 Drahotová Jana
9 Konrád Jaroslav

KSČM
1 Císařová Věra
2 Šlemenda Jan
3 Liška Vladimír
4 Lišková Dagmar
5 Vaníček Jaroslav
6 Pilařová Marie
7 Šafařík Bedřich
8 Čermáková Věra
9 Švarc Karel

KDU-ČSL
1 Müller Miloslav RNDr. Ph.D.
2 Dvořák Michal
3 Janoušková Kateřina Bc.
4 Miler Miroslav Doc. RNDr. DrSc.
5 Novotná Jitka
6 Podolský Pavel
7 Čáslavka Jan MVDr.
8 Novotný Jan
9 Klas Josef Mgr.

ODS
1 Šťastný Boris MUDr.
2 Štěpánková Hana
3 Polanecký Aleš
4 Choděra Oldřich JUDr.PhDr.
5 Dejmek Emil
6 Richterová Eva
7 Klesnil Karel
8 Šmejkal Josef
9 Vaňková Markéta Ing.arch.

TOP 09
1 Šnajdr Jan Ing.
2 Procházková Kamila Ing.
3 Greiner Jiří JUDr.
4 Přibyl Jan JUDr.
5 Mikšátková Dagmar Ing.
6 Fritscher Filip Ing.Bc.
7 Štefan Vojtěch
9 Blahut Petr

VV
1 Blažek Jan
2 Vacková Kristina
3 Altmann Jiří
4 Jankovská Veronika
5 Šafr Jaromír
6 Škarda Jiří
7 Tunka Petr
8 Klíma Daniel
9 Štorek Michal

Praha 11

ČSSD
1 Kárský Ladislav PaedDr.Mgr.
2 Rybnikář Oleg Ing.arch.
3 Zikmundová Eva
4 Bílek Vítězslav
5 Mráz Jaroslav
6 Belaník Josef
7 Fausek Jiří
8 Šabľová Hana
9 Ruth Petr Ing.
10 Jindráková Soňa Mgr.
11 Štefek Petr Ing.
12 Slabihoudková Monika
13 Pavlík Miroslav Ing.
14 Mašín Libor Ing.
15 Rýdl Jan
16 Kopec Petr Mgr.
17 Dohnálek Jan Bc.
18 Hlaváčková Gražyna
19 Malina Jiří Ing.
20 Hrabal Petr
21 Bílek Matěj MUDr.
22 Němec Roman Ing.
23 Charvát Josef Ing.
24 Jindrák Petr
25 Adámek Michal
26 Dvořáková Miroslava Mgr.
27 Čacká Marta
28 Víšková Jana
29 Křížová Irena Ing.
30 Lněničková Irena
31 Loudová Marcela
32 Dufková Ludmila
33 Temňáková Anna
34 Holub Petr
35 Chalupa Vladimír
36 Brodecký Petr
37 Šaray Ivan Mgr.Bc.
38 Fridrišek Rudolf
39 Krčál Petr

KSČM
1 Bayer Vojtěch
2 Hoffman František JUDr.
3 Vařbuchta Luděk PhDr. CSc.
4 Semela Jiří Ing.
5 Horký Vladimír
6 Kříž Miroslav
7 Koderová Zuzana
8 Bartoušek Karel
9 Strakoš Mojmír Ing.
10 Hoření Monika
11 Jenšík Karel
12 Musil Lukáš
13 Hoffmanová Dana
14 Spilková Šárka
15 Mayer Daniel
16 Šafránková Iva
17 Spilka Pavel
18 Kořínková Marcela
19 Kodera Miroslav
20 Vacek Jiří Mgr.
21 Bus Pavel
22 Košťák Přemysl Mgr.
23 Spilka Petr
24 Štrosová Marcela
25 Běhounek Ladislav RSDr.
26 Novotná Daniela
27 Levinská Ludmila Ing.
28 Dvorský Emil
29 Bednářová Růžena
30 Hájková Marie
31 Hrabicová Božena
32 Horáková Jiřina
33 Doležalová Marta
34 Fandáková Alena
35 Opatová Ivana
36 Šamaj Miroslav
37 Doležal Josef
38 Korbel Jiří
39 Jenšíková Illona

ODS
1 Mlejnský Dalibor Mgr.
2 Štampachová Eva Ing.
3 Meixner Jan
4 Petrová Lenka Ing.
5 Šedivý Zdeněk Ing.
6 Janeček Jiří
7 Mihálik Miloslav
8 Dittrich Pavel Mgr.
9 Gabriel Jan
10 Volf Petr
11 Navrátil Jan
12 Holan Zbyněk Mgr.
13 Binder Roman Mgr.
14 Veselý Pavel
15 Pešák Milan PhDr.
16 Pulkert Radek Mgr.
17 Bulíř Jan Mgr.
18 Karafiátová Barbora
19 Doutnáč Jiří Mgr.
20 Strejček Tomáš Ing.
21 Menclová Miloslava
22 Foltýnová Libuše
23 Bauer Petr
24 Kosina Tomáš Ing.
25 Svobodová Kateřina
26 Živný Radek
27 Kostiha Michal
28 Kulková Diana
29 Vosecký Ladislav
30 Mezková Alice Bc.
31 Peka Karel Ing.
32 Malinová Martina Ing.
33 Bláha Josef
34 Javůrek Tomáš
35 Chyba Kamil
36 Doubravská Libuše
37 Hegedüs Jan
38 Aubus Jan
39 Soukup Michal

TOP 09
1 Urbánek Stanislav Ing. CSc.
2 Slavík Petr
3 Schneider Zbyněk Ing.
4 Škoda Ivan Ing.
5 Jileček Tomáš Mgr.
6 Mareš Jan
7 Prchlík Zdeněk Ing.
8 Stárek Jan
9 Štefka Vojtěch Ing.
10 Friaková Martina
11 Hvozda Martin
12 Půtová Kristýna Bc.
13 Horňáková Dagmar Ing.
14 Mejdřická Anna
15 Winkler Ludvík MUDr.
16 Grošková Yvona
17 Streubel Michael Gerhard
18 Geberle Michal
19 Pošík Petr
20 Louda Marek Bc.
21 Ludvík Vratislav Ing.
22 Blažek Rudolf Mgr. Ph.D.
23 Horáčková Jana
24 Marešová Klára
25 Šourková Anna Mgr.
26 Šedivá Jana MUDr.
27 Štefková Kamila MUDr.
28 Opavová Markéta
29 Urbánek Petr Ing.
30 Zygulová Jiřina
31 Bakotová Zuzana
32 Procházková Radka Ing.
33 Brunát Jaroslav
34 Havlanová Jitka Ing.
35 Liška Jan
36 Hájková Veronika
37 Vávra David
38 Bergl Petr
39 Wohlgemuth Jan Ing.

VV
1 Lisecová Zimová Hana Mgr.
2 Hanzl Aleš Bc.
3 Richter František
4 Topinka Lukáš Ing. DiS.
5 Škvorová Pavla
6 Neuman Jan Bc.
7 Praščák Tomáš Ing.
8 Šiman Vladimír
9 Zemková Pavla
10 Řehák Vilém Mgr.et Mgr.
11 Šlemr Jiří Ing.
12 Šlemr Jiří
13 Mikeš Vojtěch
14 Hadrava Zdeněk Ing. CSc.
15 Šmídová Veronika
16 Doubek Josef
17 Pavlovský Roman Bc.
18 Bednář Aleš Ing.arch.
19 Kašpárek Jakub
20 Dědeček Martin
21 Jabůrková Pavla
22 Horák Milan Bc.
23 Vobořil Josef
24 Syrová Miluše
25 Fiala Bohumír
26 Filip Jiří
27 Vodička Pavel Ing.
28 Karoušová Irena
29 Kubíková Jana
30 Kašpárek Ivo
31 Bečvář Jan
32 Vobořilová Anna Ing.
33 Korcová Alena
34 Šebek Oldřich
35 Závorka Václav
36 Polláková Iveta
37 Máčala Miroslav JUDr.
38 Smetáčková Vlasta
39 Matysová Jana

Praha 12

ČSSD
1 Adámek František Bc.
2 Marhoul Jan Bc. B.A.
3 Šestáková Magdalena BcA.
4 Serafín Petr Ing.
5 Dvořák Jaroslav
6 Suchánek Martin Bc.
7 Jaroš Pavel Ing.
8 Ibl Petr JUDr.
9 Let Jiří
10 Hušinová Irena Mgr.
11 Pruš David
12 Štalmach Jaroslav
13 Nedvěd Radek
14 Marhoulová Jana PhDr.
15 Hercik Petr Ing. CSc.
16 Kalivoda Jan
17 Andrštová Jarmila
18 Frančík František
19 Šlégr Pavel Mgr.
20 Šašek Jiří
21 Novotná Olga Mgr.
22 Skalický Petr
23 Chládková Vilma Ing.
24 Hájková Jana
25 Nedvěd Přemysl Mgr.
26 Golasová Vlasta
27 Suk Pavel
28 Pospíšilová Irena
29 Kopr Karel
30 Zita Bohumil
31 Holzhauser Michal
32 Zeman Jaroslav JUDr.
33 Machan Petr
34 Mejdrechová Karolína
35 Šesták Jiří BcA.

KSČM
1 Polomský Jan Ing.
2 Hnilička Jan Ing.
3 Minaříková Věra
4 Kasa Miroslav Ing.
5 Snoza Libor Ing.
6 Antony František
7 Krajčí Miroslav
8 Hrušová Petra
9 Soukup Petr
10 Piškanin František
11 Dvořák Josef Ing.
12 Hruš Pavel
13 Soukupová Hana
14 Novák Jan PhDr.
15 Semelová Marta Mgr.
16 Dostál Vítězslav
17 Dvořáček Antonín
18 David František
19 Krajčíová Jaroslava
20 Semela Martin
21 Lafek Zdeněk
22 Mikyna Zdeněk
23 Čermáková Růžena
24 Rokytka Milan
25 Zahradníčková Milada
26 Illiašová Marie
27 Popprová Eva Mgr.
28 Rychtařík Josef
29 Petrová Jana
30 Korityak Antonín
31 Rohanová Blažena
32 Voborský Rudolf
33 Semrádová Anna
34 Vojníková Vlasta
35 Vaněčková Dobroslava

ODS
1 Hána Petr
2 Rybářová Zlatuše Mgr.
3 Grulich Tomáš PhDr.
4 Homolková Helena MUDr.
5 Sýkorová Radka MUDr.
6 Fremr Jiří Ing.
7 Satran Eugen
8 Huth Radan RNDr. DrSc.
9 Filip František
10 Krejsa Josef Ing.
11 Maitah Mansoor Ing. Ph.D. et Ph.D.
12 Mezei Alexandr
13 Kouba Ladislav MUDr.
14 Boudová Emilie
15 Tanzer Miroslav
16 Božovský Miroslav
17 Brotánek Tomáš Bc.
18 Dörflerová Petra Ing. MBA
19 Škodová Naděžda
20 Mallotová Helena Mgr.
21 Brunclíková Jitka PhDr.
22 Sendulská Renáta
23 Macháček Milan
24 Bořková Hana
25 Krobová Marie MUDr.
26 Fraňková Helena
27 Grulichová Jana
28 Sendulský Martin
29 Mallotová Veronika DiS.
30 Paráková Vlasta
31 Koubová Marcela
32 Mallota Petr Mgr.
33 Ondra Jaroslav
34 Brůža Jiří Ing.
35 Hánová Marie

TOP 09
1 Prchal Petr Mgr.
2 Veselíková Miroslava PaedDr.
3 Sova Jan Mgr.
4 Melničuk Petr
5 Soukup Jiří Bc.
6 Jandová Hana Ing.
7 Fajfr Marek
8 Kubálek Petr Mgr.
9 Aubrechtová Pavla Ing.
10 Štěpánek Zbyšek Ing.
11 Zimčík Petr
12 Houda Dan
13 Zemánek Jan Ing.
14 Staňková Marcela Ing.
15 Šula Petr
16 Suchánek Daniel DiS.
17 Janda Tomáš Ing.
18 Hlavičková Lucie Mgr.
19 Kůla Bořivoj Ing. MBA
20 Krotilová Hana
21 Turková Gabriela
22 Hlavička Pavel Mgr.
23 Musil Lukáš Bc.
24 Šanda Petr
25 Veselík Miroslav Bc.
26 Duchoň Tomáš
27 Trexler Jiří Ing.
28 Burjanek Vladivoj Mgr.
29 Doubek Michal MSc.
30 Baxa Radim
31 Blažková Hana
32 Filip Zdeněk Ing.
33 Pecková Kristina
34 Harvalík Jaroslav JUDr.
35 Chudomel Miloš

VV
1 Knoblochová Jana
2 Cinek Tomáš
3 Švarc David
4 Lacina Jaroslav
5 Skalník David
6 Kratochvílová Eva
7 Prechová Naděžda
8 Seitz Jan
9 Zemek Michal
10 Kohák Radek
11 Hozáková Sofie
12 Vavrinská Lucie
13 Vrňák Pavel
14 Dohnalová Jitka
15 Zemjánková Stibůrková Jana
16 Kyliánová Matoušková Ivana Ing.
17 Hozáková Dominika
18 Vejšická Michaela
19 Doležalová Petra
20 Hozáková Jarmila
21 Dostál Roman
22 Balous Jan
23 Erbenová Hana
24 Novotný Petr
25 Miltnerová Jaroslava
26 Vejšický Josef
27 Hozák Miroslav
28 Jenčová Zuzana
29 Matoušková Lucie Bc.
30 Urbanová Jitka
31 Dostálová Petra
32 Novotný Petr
33 Dohnalová Kateřina
34 Slezáková Marta
35 Pleyer Jiří Ing.

Změna pro Prahu 12: Koalice KDU-ČSL, SZ a Suverenita
1 Rázková Daniela PhDr.
2 Tylová Eva Ing.
3 Philipp Tom MUDr. Ph.D. MBA
4 Boublík Zbyněk Mgr.
5 Rejman Marek
6 Číla Ivan
7 Holko Alexander Mgr.
8 Flieger Jiří Ing.
9 Pinc Michal
10 Ruterlová Květa
11 Karas Jan Ing.
12 Svoboda Miloslav Ing.
13 Valášek Michael prof. Ing. DrSc.
14 Niklasová Zdeňka Ing.
15 Částková Jitka
16 Findeis Lukáš
17 Polák Jiří
18 Kerouš Karel
19 Mikulecký Jan
20 Srba Lukáš
21 Peřinová Monika
22 Landa Ctirad
23 Turek Miroslav
24 Antoš Josef Ing.
25 Feranc Daniel Mgr.
26 Besperát Ivo
27 Mandelová Jaroslava
28 Hůrka Jaroslav
29 Sborwitz Michal Ing. arch.
30 Dařílek Josef Ing.
31 Flanderová Linda
32 Křivka Vlastimil
33 Burian Pavel
34 Sýkora Michal
35 Rada Pavel Ing.

Praha 13

ČSSD
1 Mareček Aleš
2 Inmanová Lucie Ing.
3 Chudoba Lubomír PharmDr.
4 Montgomeryová Eva Mgr.
5 Neckář Jiří Ing.
6 Vacek Jaromír
7 Sedláček Petr Mgr.
8 Štogl Karel Mgr.
9 Al-Madhagiová Milena Mgr.
10 Ottlová Andrea
11 Obst Lukáš
12 Los Karel Mgr.
13 Hyka Karel
14 Drozen Roman
15 Formánek Petr
16 Kupka Daniel Mgr.
17 Voráček Emil PhDr. DrSc.
18 Kupka Radim
19 Nový Roman
20 Vácha Miloš JUDr. CSc.
21 Metyšová Ingrid
22 Kupková Ivana
23 Frkal Jiří Ing.
24 Sedláčková Jitka Mgr.
25 Kavan Jan
26 Váchová Blanka
27 Kljusa Petr
28 Kupka Zdeněk
29 Rezek Daniel
30 Kořenář Petr
31 Brocková Markéta
32 Heltová Růžena
33 Ludvík Miloslav JUDr. Ing. MBA
34 Sviták Ctirad RNDr.
35 Pincová Helena

KSČM
1 Zeman Jan Ing. CSc.
2 Strejček Ladislav Ing.
3 Šizlingová Jindřiška
4 Cveklová Dana
5 Vargová Denisa
6 Jerman František
7 Smrčková Jana
8 Strnad Jan
9 Menger Miroslav
10 Biško Miroslav
11 Opatřil Zdeněk JUDr.
12 Varga Peter
13 Sychra Daniel
14 Svobodová Květoslava Mgr.
15 Závodná Radmila
16 Růžička Jaroslav Mgr.
17 Strnadová Jindřiška
18 Šizlingová Jana
19 Macourek Josef Mgr.
20 Klaban Antonín
21 Kosan Roman
22 Danda Vilém
23 Šizling Karel
24 Horešovská Věra
25 Červený Miloš Ing. CSc.
26 Plevová Marie
27 Červinková Jiřina PhDr. CSc.
28 Horešovský Oldřich
29 Smolková Ludmila
30 Toman Miloslav
31 Heltová Alena
32 Malík Ivan RSDr. CSc.

KDU-ČSL
1 Kubát Viktor MBA
2 Nešetřil František Ing.
3 Svoboda Tomáš PhDr. Ph.D.
4 Dlouhý Stanislav Mgr.
5 Šefernová Marie
6 Švarcová Zuzana Mgr.
7 Vitásková Jana Bc.
8 Kaucký Jaroslav
9 Trojanová Marie Ing.
10 Šeferna Václav
11 Škarpa Josef Ing. Ph.D.
12 Jílek Miroslav
13 Rojek Jan Ing.
14 Šnajdarová Miluše
15 Rombaldová Tereza Ing.
16 Martínková Ludmila PhDr.
17 Nejedlá Monika JUDr.
18 Peroutka Jan Ing.
19 Kresta Libor Ing.
21 Flodr Milan
22 Peroutka Pavel
23 Dobiáš Martin Ing.
24 Folejtarová Jitka
25 Sýkora Ladislav
26 Blažek Josef
27 Státník Dalibor Mgr.
28 Kordíková Veronika
29 Průcha Jaroslav
30 Křivánková Daria
31 Folejtar Václav Ing.
32 Rombald Martin
33 Bastl Ondřej PhDr.
34 Šejblová Irena Ing.
35 Trojanová Stanislava

ODS
1 Vodrážka David Ing.
2 Zeman Petr
3 Gregar Miloš RNDr.
4 Pastrňák Zbyněk
5 Tichá Ludmila
6 Kloudová Gabriela Ing. MBA
7 Kužel Petr MBA
8 Zelený David
9 Bobysud Vít Ing.
10 Křížek Miroslav Ing. Ph.D.
11 Sirotek Pavel
12 Herzánová Věra
13 Sirotek Zdeněk
14 Sušická Jana
15 Šerý Robert Bc. DiS.
16 Sousedík Tomáš Ing.
17 Hoffmannová Alice
18 Petržela Oldřich Ing. MBA
19 Procházka Petr Bc.
20 Vondrák Tomáš Ing.
21 Janotová Jana
22 Malina Josef
23 Němec Ondřej Ing.
24 Cejnarová Jeanette
25 Weber Petr
26 Podolková Šárka Mgr.
27 Straka Pavel Ing.
28 Provazník Vojtěch Ing.
29 Miškovská Andrea
30 Krejza Tomáš
31 Dvořák Radek
32 Sojková Dobroslava
33 Herčík Stanislav
34 Kurzweil Martin
35 Slavík Jan

TOP 09
1 Dóžová Soňa Mgr.
2 Jirků Libor
3 Krejčík Antonín Mgr.
4 Praus Petr doc. Ing. CSc.
5 Dlesk Radek Ing.
6 Helikarová Kateřina Ing.
7 Šeferna Vojtěch Ing.
8 Kotková Lenka DiS.
9 Lapáček Jakub Mgr.
10 Talián Petr
11 Harasim Pavel Ing.
12 Hloušek Jan PhDr.
13 Skondrojanisová Marcela
14 Zeman Miroslav Mgr.
15 Příkopa Tomáš
16 Dvořák Roman Ing.
17 Křivánek Miloš Mgr.
18 Matějček Martin Mgr.
19 Večeřílek Mojmír Ing.
20 Zedek Dalibor
21 Večeřílek Michal
22 Dostál Ctibor MUDr.
23 Polášek Václav Mgr.
24 Elsnic Bohumil Ing.
25 Lstibůrek Zdeněk Ing.arch.
26 Zvala Tomáš
27 Kříž Jakub Ing.
28 Jež Marek Ing.
29 Hanuška Petr Ing.
30 Andrlová Lucie
31 Helt Marek
32 Todlová Ivana
33 Břehovská Michaela Bc.
34 Židů Jan
35 Bydžovský Milan

VV
1 Regent Kamil
2 Dlouhý Pavel
3 Prausová Erika
4 Pelikánová Anna
5 Výborná Jaroslava
6 Horský Jan
7 Skondrojanis Aristidis
8 Kopček Róbert
9 Hlavničková Zdeňka
10 Kirchner Petr
11 Smejkal Marek
12 Brádka Jiří
13 Pech Vladimír
14 Harant Jaroslav
15 Lieberzeit Michal
16 Kirchnerová Ivana
17 Lasovský Robert
18 Brada David
19 Pecháček Roman
20 Drobílek Pavel
21 Malinová Dana
22 Jarošová Soňa
23 Cís Martin
24 Dlouhý Lukáš
25 Kopčeková Klára
26 Kružlík Karel
27 Fiedler Ondřej
28 Nosáková Adriana
29 Kopková Zdeňka
30 Mašková Eva
31 Perko Jiří
32 Sláma Pavel
33 Hajda Jan
34 Liška Jaroslav
35 Caithamlová Jitka

Praha 14

ČSSD
1 Svobodová Lucie Ing. Mgr.
2 Jenšík Jaroslav
3 Vodák Břetislav Ing.
4 Vůjtěch Lubomír
5 Muhrová Hana
6 Kroupová Linda
7 Ťoupal Josef
8 Dvořák Miroslav
9 Boturová Pavla Ing.
10 Kovanda Petr
11 Dolínek Ondřej Mgr.
12 Pekárek Josef Ing.
13 Jiran Jakub Mgr.
14 Novák Viktor
15 Řezáč Radek Ing. Mgr.
16 Bendová Renáta DiS.
17 Tomek Michal
18 Spisar Peter
19 Papoušková Jaroslava
20 Drozdová Monika
21 Papoušek Václav
22 Drahota Jaroslav
23 Mojko Tomáš
24 Fürbach Jan
25 Federle Petr
26 Pivoňka Jaroslav
27 Houdková Eva
28 Nápravník Jan
29 Mikulíčková Jindra Ing.
30 Nápravníková Jana
31 Majtnerová Renáta

KSČM
1 Krátká Jitka
2 Křížek František
3 Zubec Petr
4 Odolanová Miroslava
5 Šíma Viktor
6 Němeček Emanuel
7 Forejtová Miroslava
8 Helcl Richard
9 Kodys Stanislav
10 Janiczak Jiří
11 Sluka Lukáš
12 Hložek Luboš
13 Kopřiva Marek
14 Pospíšilová Karolína
15 Hollan Václav Ing.
16 Plandor Miroslav
17 Kopřiva Vladimír
18 Polák Vladimír
19 Rollo Oldřich
20 Polák Jindřich
21 Kubát Jaroslav
22 Lerch Jindřich
23 Benda Jiří RSDr.
24 Kubíková Marie
25 Motyková Marie
26 Pohl Jindřich
27 Šlechta Jan Ing.
28 Zajícová Karolina
29 Hollanová Alena
30 Toufarová Jitka
31 Vostřel Josef Ing.

ODS
1 Pavlíčková Kateřina MUDr.
2 Pangrác Martin MVDr.
3 Žáková Jitka Mgr.
4 Kutmon Josef
5 Zajac Jiří
6 Mixa Pavel Ing.
7 Chládek Jaroslav Ing.
8 Velík Tomáš MBA
9 Petzoldová Vladimíra
10 Nováková Eva PhDr.
11 Vondrová Kateřina Ing.
12 Šebek Vojtěch Bc.
13 Skala Miroslav Ing.
14 Klusáková Margita PharmDr.
15 Danko David
16 Černík Jan
17 Stolín Martin Mgr.
18 Görner Jiří Ing.
19 Vacek Antonín Bc.
20 Novotná Petra Mgr.
21 Sobotka Bohumil
22 Petzold Michal
23 Mandjounehová Helena
24 Černický Antonín
25 Černíková Irena
26 Novotný Petr
27 Martinová Marie
28 Pilař Jan
29 Budínská Jiřina
30 Pavlíček Petr Ing.
31 Provazník Jan

TOP 09
1 Vondra Radek
2 Tománková Soňa
3 Polach Marek Mgr.
4 Mašek Pavel
5 Hron Jan
6 Tománek Vladimír Mgr.
7 Štulc Petr Mgr. Dr.
8 Kaufman Jan MUDr.
9 Rambousek Jan
10 Kuda Aleš Mgr.
11 Krejčíček Miloslav Bc.
12 Košťák Daniel Ing.
13 Průša Jiří Ing.
14 Bechyňák Petr Ing.
15 Schneidr Stanislav Mgr.
16 Víšek Vladimír Ing.
17 Dubná Soňa MVDr. Ph.D.
18 Kvíčala Petr Mgr.
19 Ševčíková Ludmila Ing.
20 Rutkowski Jan Bc.
21 Klíma Jiří Ing. MBA
22 Klíma Lukáš
23 Adámková Aneta
24 Kovář Stanislav Ing.
25 Rambousková Kateřina Ing.
26 Janota Dan
27 Hach Michael
28 Mantlíková Denisa
29 Steinová Daniela
30 Kudová Olga
31 Kočová Zděnka

VV
1 Šebek Jiří
2 Grigarová Zuzana
3 Chruňáková Nikola
4 Chruňáková Jitka
5 Vojta Vladimír Ing. CSc.
6 Kratochvíl Jan
7 Čuchal František
8 Sládková Pavlína
9 Pučová Eva
10 Freylichová Eva Ing.
11 Novotný Vratislav
12 Ingeli Petr
13 Ottová Lenka Mgr.
14 Příbramský Pavel
15 Trinkewitz Zdeněk Ing.
16 Lichý Jiří
17 Matušek Václav Ing.
18 Jílek Martin
19 Ott Michal Mgr.
20 Urbanová Erika Mgr.
21 Novotný Ladislav
22 Šípková Jaroslava
23 Jinochová Marie
24 Prášková Zdeňka
25 Mašata František
26 Trinkewitzová Eva
27 Čuchalová Martina
28 Urban Dušan
29 Sládek David
30 Grigar Karel
31 Svobodová Marcela

Praha 15 (obvod 1)

ČSSD
1 Přibyl Rostislav Ing.
2 Nevedomská Sylva Mgr.
3 Tesař Jan Bc.
4 Němec Alan
5 Stojka František
6 Kulfánek Emil Ing.
7 Trka Vojtěch RNDr.

KSČM
1 Kučerová Jana Mgr.
2 Pavlíček Karel
3 Dlouhá Jaroslava
4 Čechová Marie
5 Patras František
6 Vondráček Karel
7 Řehák Antonín

ODS
1 Černá Jana Ing.
2 Třeštík Petr Ing.
3 Rezek Martin Mgr. LL.B.
4 Křešťáková Jana
5 Pašková Miroslava Mgr. et Mgr.
6 Piskoř Jan Ing.
7 Miňovský Martin

TOP 09
1 Petrovič Pavel Doc. RNDr. CSc.
2 Dušek Jan
3 Babák Jiří
4 Krahulíková Emílie
5 Kolářová Jitka Bc.
6 Bartošová Irena
7 Hosnedl Jakub

VV
1 Steinvald Zdeněk
2 Mil Miloslav
3 Richter Leoš
4 Kulfánek Emil
5 Martančíková Olga
6 Brunovský Pavel
7 Beneš Jaroslav

Praha 15 (obvod 2)

ČSSD
1 Trková Jana MUDr.
2 Dragan Vladimír RNDr. CSc.
3 Novák Miroslav
4 Myslivcová Markéta
5 Hána Jaroslav
6 Zajícová Zlatuše
7 Jedličková Markéta

KSČM
1 Hudeček Jiří Prof. RNDr. CSc.
2 Dlouhý Jiří
3 Kulfánková Božena
4 Uškrt Miroslav
5 Patrasová Stanislava
6 Páv Pavel
7 Slavíček Jiří

ODS
1 Klega Pavel Ing.
2 Rett Jan
3 Fisher Michal
4 Lukasová Helena PaedDr.
5 Rýdl Miloslav
6 Feřtová Petra
7 Tomková Naděžda

TOP 09
1 Anýžová Monika Ing.
2 Kuník Petr Ing.
3 Haveldová Denisa Bc.
4 Jonáš Jiří
5 Pešková Naďa
6 Pavlová Daniela
7 Skuhrovská Jitka

VV
1 Vácha Petr Mgr.
2 Burda Jiří
3 Hajník Jakub
4 Pečenka Zdeněk
5 Steinvaldová Alena
6 Adamcová Miloslava
7 Šulák Josef

Praha 15 (obvod 3)

ČSSD
1 Březina Karel Ing.
2 Dub Antonín Ing.
3 Pospíšil David Bc. DiS.
4 Weinlichová Markéta
5 Matonohová Hana
6 Zrubcová Vladimíra
7 Filipovičová Martina

ODS
1 Frauenterka Michal
2 Prinzová Lucie DiS.
3 Burdová Petra Bc.
4 Dvořák František Doc. PhDr. CSc.
5 Ponikelský Martin Bc.
6 Hradecký Vladimír
7 Černý Pavel Mgr.

TOP 09
1 Pešek Pavel
2 Anýž Pavel Ing.
3 Žula Jan
4 Michal Tomáš
5 Pencová Jana
6 Pavlíková Jana Ing.
7 Krejčová Alena

VV
1 Štrouf Karel
2 Ješutová Stanislava
3 Harvan Radek
4 Harvan Rudolf
5 Šlégrová Kristýna
6 Demeterová Kristýna
7 Bil Lukáš

Praha 15 (obvod 4)

ČSSD
1 Filipovič Igor Ing. arch.
2 Strnad Karel Ing.
3 Růžičková Jiřina Mgr.
4 Krákora Zbyněk
5 Čvandová Klára
6 Němcová Hana
7 Přibyl Lukáš

KSČM
1 Lojda František
2 Zídka Antonín JUDr.
3 Patras Zbyněk
4 Křesťan Miloš
5 Vondráčková Marcela
6 Břicháčová Zdeňka
7 Ventová Marie

ODS
1 Fučíková Helena Mgr.
2 Frydrych Pavel
3 Beran Jan
4 Nádvorník Jan
5 Nováková Adéla PharmDr.
6 Issa Ibrahim MUDr.
7 Petříš Jiří

TOP 09
1 Neumann Petr Ing.
2 Kulhavá Martina
3 Růžička Pavel Ing. Ph.D.
4 Žižková Ludmila
5 Chmelík Radim
6 Petrovič Michal
7 Pařízková Petra Bc.

VV
1 Kratochvílová Markéta
2 Vojtová Simona
3 Harvanová Lucie
4 Bilová Helena
5 Grundza Jan
6 Valešová Pavlína

Praha 16

ČSSD
1 Klíma Karel Ing.
2 Kořínek Jan
3 Petr Miroslav
4 Nováček Jan
5 Toman Radek
6 Veselý Petr
7 Fischerová Lenka MUDr.
8 Hradecký Zdeněk Ing.
9 Hrubý Jaroslav Ing.
10 Bahenský Jiří
11 Tomanová Teresa
12 Jarošová Lucie
13 Cifrinec Stanislav
14 Bartl Eduard
15 Bednařík Michal

KSČM
1 Černohorský František PhDr.
2 Kubovcová Marie
3 Dubnička Marian
4 Bohata Ladislav
5 Kopová Jana
6 Militký Leoš
7 Pávek Jan
8 Suchánková Vlasta
9 Košařová Věra
10 Bezděková Jitka
11 Rys Jaroslav
12 Jelínek Josef
13 Kvasničková Vlasta
14 Kasíková Olga
15 Svoboda Zdeněk

KDU-ČSL
1 Martínek Jan
2 Vojíř Václav
3 Martínek Petr
4 Procházková Zuzana
5 Potůčková Vlasta
6 Horák Matěj
7 Oppl David
8 Novák Stanislav
9 Nováková Martina
10 Horák Jiří
11 Martínková Magdaléna
12 Linková Marie
13 Dobruský Karel
14 Dobruská Ludmila
15 Bobková Lenka

ODS
1 Hanzlík Karel Mgr.
2 Knotek Miroslav Mgr.
3 Bouzek Milan Ing.
4 Farník Jan Ing.
5 Binhack Petr Ing.
6 Baráková Simona
7 Šindelka Jaroslav Ing.
8 Farníková Irena Ing.
9 Krištof Viktor Mgr. MBA
10 Stárka Jan Mgr.
11 Votava Martin
12 Weber Petr
13 Moravec Miroslav
14 Kindlová Anna
15 Holub Jiří Ing.

TOP 09
1 Kabyl Martin
2 Pikalová Ivana Mgr.
3 Nová Daniela Mgr.
4 Sladký Tomáš Bc.
5 Sedlák Luděk Mgr.
6 Duroň Jaroslav Bc.
7 Vodrážka Karel
8 Bártl Jan
9 Šatra Jan Ing.
10 Hudeček Jan
11 Matušková Gabriela JUDr.
12 Vinš Petr Ing.
13 Černý Martin Ing.
14 Horský Petr
15 Chmelenský Adam

Praha 17-Řepy

ČSSD
1 Vaicová Marie Ing.
2 Soukup Václav Mgr.
3 Vaic Martin
4 Černý Jan Ing.
5 Šebesta Vlastimil Ing.
6 Lampert Lubomír Ing.
7 Hejda Radek Ing.
8 Neužilová Zdeňka MUDr.
9 Štěpán Oldřich Mgr.
10 Viragová Božena
11 Rábek Roman Ing.
12 Vlk Eduard
13 Dobešová Marcela RNDr.
14 Marko Miroslav MgA.
15 Vondra Pavel Ing.
16 Maialeh Robin Bc.
17 Kaháček Roman
18 Hromádko Milan Ing.
19 Holub Vladimír
20 Kulkus Michal
21 Černík Jan
22 Vachušková Věra
23 Podrázský René

KSČM
1 Bartoš Miroslav
2 Doležalová Miloslava
3 Richter Josef JUDr.
4 Ferda Petr
5 Vlček Petr Ing.
6 Žežulková Věra PhDr.
7 Puk Miroslav
8 Doležel Jaroslav Alois
9 Kubásek Lukáš
10 Bartošová Kristýna DiS.
11 Hejnic Vladimír
12 Škrabánková Sněženka
13 Vlčková Ludmila
14 Albrechtová Libuše
15 Kratochvíl Milan
16 Besser Ladislav
17 Kolínský Karel
18 Černý Zdeněk
19 Stupka Jan Ing.
20 Čeřovský Václav
21 Sybol Karel

KDU-ČSL
1 Kubát Rudolf Ing.
2 Kadlec Jindřich PhDr.
3 Decker Jan Ing. Ph.D.
4 Šimonová Jaroslava Ing.
5 Šturma Jaroslav PhDr.
6 Kalinová Jana Mgr.
7 Kozlovská Dušana PhDr.
8 Cabrnochová Libuše
9 Žofák David Mgr.
10 Pekárková Markéta MUDr.
11 Voplakal Miloš Ing.
12 Rousková Ivana
13 Pšenčíková Zdeňka
14 Šturma Jaroslav
15 Štěpánová Dana
16 Doškářová Eva
17 Beková Ivana
18 Sedlmayerová Renata
19 Víšková Irena
20 Vomáčka František
21 Kucharská Jana
22 Šimonová Klára
23 Vykusová Zdeňka

ODS
1 Synková Jitka Bc.
2 Kopecký Antonín
3 Marek Martin
4 Stolina Jaroslav
5 Maxa Pavel
6 Bíro Jaroslav
7 Kvašová Ivanka MUDr.
8 Števík David
9 Rošický Ondřej Ing.
10 Böhnelová Soňa Ing.
11 Dbalý Václav Bc.
12 Záruba Jan Ing.
13 Spálenka Lubomír
14 Abu Dayeh Khaled PhDr. CSc.
15 Jarešová Martina
16 Fencl Vlastislav
17 Čepek Aleš prof. Ing. CSc.
18 Bösserová Jana
19 Čermák Petr
20 Bösser Jan
21 Beneš David Ing.
22 Bassy Martina
23 Svítek Milan RNDr.

TOP 09
1 Štěpán Petr
2 Richterová Monika
3 Hájek Jaroslav
4 Körberová Ivana
5 Klímová Šárka Bc.
6 Večeřa Daniel
7 Katra Antoine MUDr.
8 Aksamit Petr Ing.
9 Návratová Lucie
10 Dayehová Gabriela Ing.
11 Wachfaitl Zdeněk
12 Haller Libor
13 Rais Lubomír
14 Baumová Anna
15 Svatoň Radim Bc.
16 Zemanová Ludmila
17 Gloser Ladislav
18 Körber Jonas
19 Čaj Jiří
20 Duran Michal
21 Suchomelová Dana
22 Abu Dayeh Christián
23 Kubias Vít MUDr.

VV
1 Havlíčková Věra JUDr.
2 Kreisinger Václav
3 Havlíček Antonín Ing. CSc.
4 Vaňková Eva
5 Nedělka Jiří MUDr.
6 Kalous Petr
7 Čapek Miroslav
8 Vaněk Lubomír
9 Ježková Jana
10 Srp František RSDr.
11 Týfová Lucie Mgr.
12 Jurka Michal
13 Čermáková Vlasta
14 Mrázek Peter
15 Ehrlichová Jindřiška
16 Havlíčková Jana
17 Šmídková Naďa
18 Nechvátal Jan
19 Pavlíková Ľubica
20 Ioannidisová Jarmila
21 Zenker Michal
22 Ježková Irena
23 Holinková Růžena

Praha 18-Letňany

ČSSD
1 Dobrý Josef Ing.
2 Miffek Oldřich
3 Lerch Ondřej
4 Miffek Ondřej Ing.
5 Říhová Helena
6 Slavata Karel
7 Tomiová Eva
8 Rejman Jan
9 Blažek Milan
10 Vláčil Igor Ing.
11 Králík Stanislav
12 Polívka Bohumil
13 Janowiak Josef
14 Bastlová Michaela
15 Verbík Rostislav
16 Říha Miroslav
17 Kabíček Jaroslav
18 Bastl Vladimír
19 Tomi Štěpán
20 Blažková Žaneta Mgr.
21 Polívková Jana

KSČM
1 Hanzal Jaroslav Ing.
2 Streit Jiří
3 Vozár Jan
4 Kassl Emil
5 Klusáček Karol
6 Kapek Miroslav
7 Konečný Jiří
8 Salinka Josef
9 Michna Jiří
10 Franc Zdeněk
11 Stračevská Eva Mgr.
12 Langšádl Václav
13 Neubauerová Věra
14 Streitová Jiřina
15 Vytlačil Václav
16 Matyska Antonín
17 Sochůrek Otakar
18 Novák Jaroslav
19 Pilař Rudolf
20 Vácha Ladislav
21 Červenka Alois

ODS
1 Kabický Ivan Mgr.
2 Lněnička Ondřej Mgr.
3 Brandová Silvie JUDr.
4 Tomášek Stanislav Ing.
5 Halama Martin Ing.
6 Mikulecký Jan Ing. Ph.D.
7 Ježková Věra PaedDr.
8 Korch Štěpán
9 Karásková Hana Mgr.
10 Císařová Anna JUDr.
11 Navrátilová Kateřina
12 Čmelík Milan
13 Erben Petr
14 Türkott Michal
15 Šlégr Tomáš
16 Hrych Jiří
17 Havlíček Václav
18 Halamová Jana DiS.
19 Škuthan Gustav
20 Tomášek Michal
21 Křehla Jan

TOP 09
1 Lojková Iveta
2 Zástěra Martin Bc.
3 Kolínský David
4 Čermák Radek
5 Raška Tomáš Ing.
6 Hartmann Ladislav Ing.
7 Paseka Petr Bc.
8 Filípek Pavel Ing.
9 Beran Michal
10 Šorel Václav
11 Brejlová Renata Ing.
12 Vavřínka David
13 Gal'avská Darina Ing.
14 Cvejn Filip
15 Štěpánek Ivan
16 Čípová Zuzana
17 Bortník Pavel
18 Streit Karel RNDr.
19 Procházková Jana
20 Vidner Martin Mgr.
21 Skotnicová Miluška

VV
1 Deutsch Olaf
2 Kubišta Jiří
3 Juklová Věra Ing.
4 Hofmanová Věra
5 Libich Jan Mgr.
6 Soukal Josef Mgr.
7 Pospíšilová Lenka PaedDr.
8 Matějková Martina Mgr.
9 Harčariková Helena Mgr.
10 Steindlová Soňa DiS.
11 Koňaříková Blanka
12 Lustig Milan
13 Jirůtková Alena Ing.
14 Harčarik Josef Mgr.
15 Huječková Anna prof.
16 Šebestová Vladimíra
17 Pospíšilová Lucie
18 Eiblová Marie
19 Libichová Veronika
20 Rydel Pavel
21 Vlasová Marcela

Praha 19

ČSSD
1 Štrof Jan Ing.
2 Šťastný Miroslav
3 Novák Jiří
4 Nováková Hana
5 Soukup Martin
6 Martínek Vladimír
7 Fořt Petr
8 Kalus Karel
9 Fořtová Miloslava
10 Dubec Václav JUDr.
11 Konštant Miroslav
12 Walter Jan
13 Trumpešová Vlasta
14 Volšanský Jan
15 Kalusová Jiřina

KSČM
1 Soukup Jiří Ing.
2 Nevečeřal Miloslav
3 Stepanov Sandže
4 Tůma Karel
5 Šuler Vladimír
6 Bílková Jana
7 Holovská Eva
8 Škabroudová Josefa
9 Valenta Jiří
10 Peller Anton
11 Bulko Vasil
12 Rýdl Josef
13 Kaňovský Jaroslav
14 Nečas Josef
15 Hotovcová Věra

ODS
1 Žďárský Pavel
2 Olmr Vladimír Ing.
3 Šestáková Ivana
4 Petrnoušek Jindřich
5 Černá Eva
6 Biskup Leoš
7 Olmr Vladimír
8 Kazda Jan
9 Šimek Miroslav Ing.
10 Fleková Alena Ing.
11 Bělová Sylvia
12 Minařík Oldřich
13 Menšík Vladimír Ing.
14 Janek Kryštof Mgr.
15 Nejtková Rita

TOP 09
1 Oubram Milan Ing. Mgr.
2 Matěna Vladimír Ing.
3 Hošek Aleš Ing.
4 Dobřemyslová Mária Ing.
5 Šemíková Hana Ing.
6 Dittmann Leo MBA
7 Kulhavá Andrea Mgr.
8 Skýpala Jaroslav Mgr.
9 Vodička Jan Ing.
10 Kupka Jiří Ing.
11 Křivák Václav Ing.
12 Bachman Josef Ing.
13 Holub Petr
14 Steinbergerová Lýdia
15 Kupková Libuše

VV
1 Dubanský Bohuslav MBA
2 Marel Michal
3 Chaloupecká Martina
4 Mašterová Barbora
5 Bartoň Milan
6 Veselský Filip DiS.
7 Volšanský Josef
8 Kubát Václav
9 Králíček Lukáš
10 Beď Martin
11 Valenta Jiří
12 Untermüller Karel Mgr.
13 Lexa Jan
14 Tryzna Jakub
15 Kalous Jiří

Praha 20-Horní Počernice

ČSSD
1 Franěk Miroslav Mgr.
2 Jägerová Barbora Bc.
3 Čáp Vilém
4 Weber Jitka Ing. Ph.D.
5 Kotouč Jan
6 Křepelková Zuzana
7 Matura Miloslav
8 Fulajtárová Taťána
9 Havlík Karel
10 Šamanová Miroslava Mgr.
11 Poláček Jiří
12 Trkovská Taťána
13 Profant Karel
14 Novotná Zdeňka
15 Saida Marek
16 Vošterová Vlasta
17 Holek Igor
18 Poláčková Renata
19 Břoušek Jan
20 Holková Lenka Ing.
21 Kotouč Jan
22 Šabatková Anna
23 Pavelka Josef
24 Jäger Jiří
25 Kubín Robert

KSČM
1 Mazouchová Ivana
2 Kočí Jaroslav
3 Blahovec Miloslav JUDr.
4 Cejnar Miroslav
5 Trkovský Jiří
6 Kalva Jaroslav
7 Ježek Jiří
8 Otava Oldřich Mgr.
9 Exner Václav RNDr. CSc.
10 Matoušková Jana
11 Roleček Otakar
12 Bartoš Michael
13 Exnerová Suzana
14 Nigrin Otakar Ing.
15 Dvořáčková Nicole
16 Urbanová Liduška
17 Šedivý Josef
18 Hradecká Emilie
19 Puškárová Růžena
20 Přikrylová Ludmila
21 Hekele Jaromír
22 Vidergotová Věra
23 Černá Helena

ODS
1 Kádner Tomáš
2 Straka Josef Ing.
3 Kryšpínová Martina Mgr. DiS.
4 Držmíšek Miroslav
5 Růth Václav
6 Douša Jaroslav
7 Chovancová Daniela Bc.
8 Koch Tibor
9 Doušová Pavlína
10 Dvořák Dalibor
11 Kočí Jaroslav Bc.
12 Stára Richard
13 Bajtler Tomáš
14 Hurychová Růžena
15 Jukl Jindřich Ing.
16 Olexová Gabriela
17 Houžvičková Zdeňka
18 Heneš Karel
19 Škrle Jan
20 Vančura Jiří
21 Blesková Naděžda Mgr.
22 Votrubcová Anna
23 Geráková Zdeňka MUDr.
24 Straka Tomáš Ing.
25 Albrechtová Marcela

TOP 09
1 Šaroch Viktor Mgr. Ph.D.
2 Suk Jiří
3 Vávra Jiří
4 Spilková Tamara Ing.
5 Nosková Helena PhDr. CSc.
6 Kuczmanová Magda
7 Kolaříková Eva
8 Vaníček Miloš
9 Špinlerová Jitka
10 Patrovská Alena Ing.
11 Šefčíková Alena Mgr.
12 Mrázek Jan
13 Jakl Tomáš
14 Kousalíková Marcela Bc.
15 Kreuz Petr PhDr.
16 Kostelecká Libuše
17 Kadlec Ondřej Ing.
18 Káňa Pavel
19 Kostelecký Václav
20 Vojtovičová Dana
21 Klčo Jan
22 Karfík Ivan Mgr.
23 Srnec František
24 Koutný Daniel
25 Vaníček Martin

VV
1 Brotánková Lenka Bc.
2 Žídek Tomáš Ing.
3 Štobová Alena Mgr.
4 Velíšek Martin ak. mal. Mgr. Ph.D.
5 Prudilová Martina
6 Križek Ján Mgr.
7 Víznerová Zdena Bc.
8 Češpivová Daria
9 Bočková Dana Mgr.
10 Fojtová Eva
11 Drábek Lukáš Ing.
12 Dolejš Petr
13 Janovicová Zuzana Mgr.
14 Železná Radka
15 Pecharová Soňa Ing.
16 Ehrenbergerová Beata
17 Vlašicová Eliška Bc.
18 Fikejsová Soňa
19 Tikman Petr Ing.
20 Šamonilová Marie
21 Velíšková Alena Mgr.
22 Žídková Gabriela Bc.
23 Boček Petr Ing.
24 Brotánková Monika Ing.
25 Križeková Daniela Mgr.

Praha 21-Újezd nad Lesy

ČSSD
1 Šponer Jiří Ing.
2 Vallová Zuzana Bc.
3 Slezák Jan
4 Hliněnský Michael
5 Blahutová Michaela
6 Přikryl Ivan JUDr.
7 Hájek Milan Ing.
8 Sedláček Josef
9 Hnízdilová Petra
10 Saitz Vladimír
11 Slezáková Alena
12 Valla Daniel Ing.
13 Vaníčková Marie
14 Birke Ivan
15 Desenský Stanislav
16 Saitzová Zlatuše
17 Hájková Ludmila

KSČM
1 Vilímek František
2 Dvořák Josef Ing.
3 Janda Pavel RSDr.
4 Beránková Iveta
5 Suchánková Jana
6 Bártová Iva
7 Viktorová Taťána
8 Šnitrová Renáta
9 Bartůňková Jana
10 Janda Pavel
11 Vilímková Helena
12 Prokeš Karel
13 Jandová Michaela
14 Herzog Miroslav
15 Bartůněk Jaroslav
16 Viktorová Ludmila
17 Jandová Jana

ODS
1 Vlásenková Andrea
2 Hod Miloslav MVDr.
3 Dastychová Zuzana MUDr.
4 Diepoltová Barbora MUDr.
5 Juřenová Vladimíra
6 Voňka Petr prof. RNDr. CSc.
7 Štrouf Ondřej Ing.
8 Vojta Ondřej Ing.
9 Štulc Petr Ing.
10 Hod Jan Bc.
11 Voda Josef
12 Němec Jiří
13 Mudrochová Stanislava
14 Štroufová Soňa Ing.
15 Božek Ivo Ing.
16 Burešová Renata MUDr.
17 Mareček Vladislav Ing.

TOP 09
1 Kyzlink Stanislav
2 Jakob Čechová Karla
3 Taitl Aleš Bc.
4 Mergl Miloš Ing.
5 Mičán Jindřich
6 Krtička Mario
7 Šubrt Jiří
8 Kolář Jan Bc.
9 Měšťánková Věra Mgr.
10 Fábera Tomáš
11 Vozková Jana Bc.
12 Míšek Daniel
13 Dobiáš Martin Bc.
14 Mičán Miroslav
15 Minařík Miloš
16 Kronďáková Eliška
17 Jasiowka Miroslav

VV
1 Duchek Petr
2 Lameš Jiří Ing.
3 Punová Jaroslava
4 Vokurková Kateřina Ing.
5 Walter Tomáš Mgr.
6 Walter Michaela Mgr.
7 Šulcová Dagmar
8 Polesná Petra Bc.
9 Maryšková Jana Mgr.
10 Andršová Klára
11 Holakovská Eva
12 Hrubá Eva
13 Veselovská Jitka
14 Bokr Karel
15 Píša Zdeněk
16 Kadlecová Kateřina
17 Malý František

Praha 22

ČSSD
1 Čermák Libor
2 Selinger Michal
3 Mikolajský Lubomír
4 Gemerle Petr Ing.
5 Zíková Eva Ing.
6 Mešková Alena DiS.
7 Nedbalová Jaroslava
8 Kříž František
9 Vesecká Halina
10 Koželuh Jiří
11 Lančová Renata
12 Štoček Jiří
13 Volek Zdeněk Ing. Ph.D.
14 Volková Lenka Ing.
15 Včelišová Soňa
16 Růžičková Miroslava Mgr.
17 Růžička Zdeněk
18 Vodička Miroslav
19 Nekovářová Jarmila Ing.
20 Míček Jaroslav
21 Vrba Aleš Václav
22 Nekovář Marek
23 Křížová Anna
24 Bartoš Josef
25 Šímová Kateřina

ODS
1 Coller Milan
2 Turnovský Martin Ing.
3 Machačová Eliška Ing. CSc.
4 Rubek Aleš
5 Malčánek Jaroslav
6 Vorlíček Jan
7 Semecký Ondřej Ing.
8 Sobotka Tomáš
9 Zahradník Jiří
10 Vinter Martin Ing.
11 Rothová Jitka
12 Vodičková Ivana
13 Hemelíková Hana
14 Dvořák Jan
15 Tamele Petr
16 Pröllerová Marcela Mgr.
17 Linhart Svatopluk
18 Koželuh Petr
19 Jílek Tomáš
20 Havlík Petr
21 Pavlicki Milan
22 Bořkovec Petr
23 Klemenc Vladislav MUDr.
24 Klich Michal Ing.
25 Kosař Tomáš Ing.

TOP 09
1 Jakubec Jiří
2 Doležal Michal
3 Kačírek Ondřej
4 Erbsová Kateřina Mgr.
5 Matyášek Jiří Mgr.
6 Čermák Ondřej
7 Kučerová Ludmila
8 Heřmanský Jan Ing.
9 Suchý Josef Ing.
10 Milisová Iveta
11 Knotek Aleš
12 Čermáková Michaela
13 Panoš Ondřej Ing.
14 Devera Michal
15 Straka Jaroslav Ing.
16 Kozlová Anna Ing.
17 Milis Jaromír
18 Kyndl Miroslav
19 Michl David
20 Adámková Gabriela Ing.
21 Dlouhá Petra
22 Erbs Dušan Mgr.
23 Heřmanská Barbora Bc.
24 Pohlová Olga
25 Lízalová Ivana

Praha - Běchovice

KSČM
1 Horák Tomáš
2 Pošmura František
3 Fiala Rudolf
4 Foršt Jaroslav
5 Podroužková Stanislava
6 Zákostelská Slávka

ODS
1 Martan Ondřej Ing.
2 Klůna Jiří
3 Požárek Petr
4 Svátek Jaroslav Mgr.
5 Šmída Libor
6 Požárková Radka
7 Urban Pavel
8 Kočí Stanislav Bc.
9 Šmídová Linda
10 Štěpánová Jitka
11 Kuk Karel
12 Zeman Petr
13 Dömeová Kamila
14 Kuková Kateřina
15 Majstrová Kateřina

TOP 09
1 Jiřík Michal
2 Kos Petr Ing.
3 Beneš Jiří
4 Stočes Marek
5 Štědra Milan
6 Čížek Pavel
7 Těhník Richard
8 Kocmanová Věra Ing.
9 Volšická Markéta
10 Žaloudek David
11 Knížková Martina
12 Svobodová Jana
13 Kosová Marcela Bc.
14 Jiříková Soňa
15 Lískovec Jiří DiS.

Praha - Benice

ODS
1 Štolc Jaroslav
2 Bolina Václav Ing.
3 Malíř Richard
4 Andrt Pavel
5 Kristovič Ivo
6 Brejla Jakub Daniel Bc.
7 Veselý Jan

Praha -Březiněves

VV
1 Javorník Martin Ing.
2 Matoušek Karel
3 Slepička David Ing. Bc. Ph.D.
4 Lísal Jiří Mgr. Ph.D.
5 Jelenová Zuzana
6 Tepera Stanislav Ing.
7 Vašátko Zdeněk
8 Slunečko Pavel
9 Bohatý David

Praha-Čakovice

ČSSD
1 Jelínek Jaroslav Ing.
2 Hrubý Miroslav
3 Kazda František
4 Klimešová Blanka Bc.
5 Macko Dalibor
6 Novotná Jana
7 Poláček Jiří
8 Pokorný Karel
9 Polák Josef Ing.
10 Jirout František
11 Krákorová Jaroslava
12 Műllerová Zuzana
13 Straka Jiří
14 Zwiefelhofer Václav
15 Karchutová Milada
16 Kudr Evžen
17 Pátková Simona
18 Vaněk Jaroslav
19 Rajská Věra
20 Liška František
21 Procházka Vladimír

KSČM
1 Špačková Jaroslava
2 Malá Zdeňka
3 Nikl Martin
4 Špaček Jaroslav
5 Dubský Zdeněk
6 Horák Jiří
7 Brunová Marie
8 Eis Petr
9 Ducháč Václav JUDr.
10 Dostálek Pavel
11 Eisová Hana
12 Karchuta Jaromír
13 Hájková Zdeňka
14 Jelenka Gabriel
15 Dlouhý František
16 Fiala Jiří
17 Dušek Zdeněk
18 Chrástecký František
19 Tůma František
20 Šusová Liběna
21 Veverková Květuše

KDU-ČSL
1 Kajpr Daniel
2 Vecka Rudolf
3 Přívratská Ivana Ing.
4 Váša Radek Ing.
5 Homola Josef
6 Klouda Jan Ing.
7 Dvořáčková Žofáková Veronika Mgr.
8 Přibyl Ladislav
9 Kociánová Hana Mgr.
10 Kriso Jiří
11 Ledvinová Jarmila
12 Hořínek Karel
13 Malý Roman
14 Vaňák Arnošt
15 Vlasák Tomáš
16 Koudelková Magdalena
17 Matoušek Tomáš
18 Mládek Zdeněk
19 Fialová Michaela
20 Spousta Martin
21 Šroubek Filip Ing. Ph.D.

ODS
1 Samková Alena
2 Vintiška Jiří Ing.
3 Kosová Jana
4 Švarc Richard Ing.
5 Kopecká Jana Mgr.
6 Kopecký Tomáš
7 Hönigová Dita Ing.
8 Kubíček Karel
9 Špačková Nataša
10 Krejča Tomáš
11 Škovran Daniel Bc.
12 Bossanyiová Danuška
13 Vojáček Miloš
14 Mangl Jaroslav
15 Páv Miroslav
16 Urban Roman
17 Vintiška Jiří
18 Merhautová Renata Ing.
19 Tománková Daniela
20 Rejtharová Jana
21 Neumanová Marcela

TOP 09
1 Hnik Roman Ing.
2 Motyčka Michal Ing. DiS.
3 Záluský Josef
4 Mašek Jaroslav
5 Muk Jan
6 Antošík Jan
7 Petřek Pavel
8 Záluský Jan
9 Záruba Jaroslav
10 Fučík Jan
11 Fiala Václav
12 Záruba ml. Jaroslav
13 Vančura Radek Ing.
14 Mašek Tomáš
15 Motyčková Jana
16 Hnik Michal
17 Kopička Ondřej
18 Petřík Miroslav Ing.
19 Pokorná Eliška DiS.
20 Mašková Marie
21 Hrabánek Jan

VV
1 Lochman Alexander Ing.
2 Pokorný Jaroslav
3 Šemík Roman Ing.
4 Kott Pavel
5 Vášová Renata Ing.
6 Majringer Erik
7 Dubský Tomáš
8 Hejná Lucie
9 Šmíd Pavel Ing.arch.
10 Procházka Martin
11 Bína Miroslav
12 Tomšů Ilona
13 Černá Soňa Mgr.
14 Rosenkranz Jan Ing.
15 Wágner David
16 Šiška Pavel
17 Jonáš Tibor
18 Pospíšil Petr
19 Vostrý Josef
20 Kalivoda David
21 Zelina Josef

Praha - Ďáblice

ČSSD
1 Janek Marcel Bc.
2 Michálek Pavel
3 Tumpach Martin Bc.
4 Janková Ilona
5 Dohnal Jindřich Mgr.
6 Vodseďálková Renáta
7 Synková Eva
8 Zabloudilová Daniela
9 Obrátilová Jana
10 Tumpachová Petra
11 Královec David
12 Maršíček Antonín
13 Michálková Marcela
14 Synek Petr
15 Obrátil Jaromír

ODS
1 Novotný Vladimír PhDr.
2 Lukeš Martin MUDr.
3 Fatrdle Tomáš Ing.
4 Kohout Pavel
5 Soukup Michal Ing.
6 Tumpachová Marta
7 Mohrová Dana Mgr.
8 Lakron Petr
9 Kourek Ondřej
10 Jelínek Karel
11 Španihel Lubomír
12 Přeučilová Jana MUDr.
13 Rubáč Tomáš RNDr. Ing. CSc.
14 Čejková Iva Mgr.
15 Stambolijská Anna

Praha- Dolní Chabry

ČSSD
1 Radvanovský Petr
2 Maceška Bohumil JUDr.

ODS
1 Dvorská Andrea Ing.
2 Floriánová Barbora Ing.
3 Šír Zdeněk
4 Hájíčková Alena Ing.
5 Šimáček Milan
6 Fišer Michal MBA
7 Kindlová Ivana
8 Vávrová Jana Bc.
9 Pavlík Vojtěch Bc.
10 Bezkočka Josef
11 Riedlová Elisabeth Ing.
12 Samek Tomáš
13 Deutschman Ondřej
14 Kubíková Zdeňka
15 Šír Filip

TOP 09
1 Plevová Jaroslava
2 Novotný Karel
3 Dvořák Zbyněk MUDr.
4 Kadleček Petr Ing.
5 Merhautová Iva Ing. MBA
6 Zářecký Miloš Ing.
7 Marek Jiří
8 Klimešová Růžena
9 Slušný Tomáš
10 Doušová Věra PhDr.
11 Vokáč Jaroslav
12 Knobloch Vilém Ing.
13 Bazalová Marie Ing.
14 Tupá Marta MUDr.
15 Červ Jiří

Praha- Dolní Měcholupy

ČSSD
1 Rubešová Dana
2 Tipta Josef
3 Kozlová Michaela JUDr.
4 Vrkočová Michaela
5 Habrnálová Jiřina PhDr.
6 Straková Jana
7 Toman Vladimír
8 Vrkoč Zdeněk
9 Rubeš Josef

ODS
1 Hagel Karel Ing.
2 Voříšek Jiří
3 Kozel Zbyněk Ing.
4 Attl Karel
5 Kohout Michal
6 Zimová Markéta Mgr.
7 Krotil Petr
8 Frolík Jiří
9 Blažková Vlasta

TOP 09
1 Bureš Zdeněk
2 Míka Petr
3 Stehlík Jan Mgr.
4 Veselá Jitka
5 Brožková Renáta
6 Čičová Petra
7 Štolfová Zuzana
8 Losová Alena
9 Straka Vlastimil

Praha-Dolní Počernice

ČSSD
1 Krejza Petr PaedDr.
2 Knupp Bohumil
3 Ondrušková Libuše Ing.
4 Brunhofer František
5 Kopalová Marie
6 Horčík Karel
7 Demjanenko Miloš RNDr. CSc.

KSČM
1 Smrkovský Evžen Ing. CSc.
2 Hašek Karel
3 Valo Michal
4 Růžička Lubomír Doc.
5 Hampl Ladislav Ing.
6 Holubovský František
7 Červencová Marie
8 Suchý Josef
9 Suchá Marie
10 Koutská Marie
11 Brunhoferová Jaroslava
12 Šůsová Blažena
13 Šůsová Jaroslava
14 Turek Luděk
15 Šůs Miroslav

KDU-ČSL
1 Jirsák Tomáš RNDr. CSc.
2 Herold Jiří
3 Šílová Miroslava Ing.
4 Jirsák Tomáš Mgr.
5 Honzík Petr Ing. Ph.D.
6 Rouš Jan
7 Stárková Olga
8 Parkanová Světla
9 Valentová Hana
10 Heroldová Ludmila
11 Kvaltínová Anna Ing.
12 Kaplanová Ludmila
13 Ješinová Marie
14 Rouš Jiří
15 Šíla Martin

ODS
1 Richter Zbyněk
2 Král Miloslav Ing.
3 Jaklová Hana Ing.
4 Nedvědil Milan
5 Stránský Petr
6 Jílek Tomáš Ing.
7 Hanibal Martin Bc.
8 Kšáda Petr JUDr.
9 Exnerová Danka
10 Nedvědil Milan
11 Králová Hana Mgr.
12 Loos Michal
13 Nováček Jan
14 Štarhová Hana
15 Karban Bohumil

TOP 09
1 Lust David
2 Karoch David
3 Exner Michal
4 Radostová Kateřina JUDr.
5 Langmajer Jaroslav Ing.
6 Exner Vladimír
7 Šroubek Jan
8 Vrbata Michal Bc.
9 Šroubková Marie Bc.
10 Nesnídal Zdeňek
11 Novotný Richard
12 Konopa Karel
13 Douděra Kamil
14 Hospodarik Tomáš
15 Procházka Martin

VV
1 Karochová Petra
2 Kratochvíl Ondřej
3 Maisnerová Katarína JUDr.
4 Janouch Martin
5 Požárová Andrea
6 Schwarz Jiří Bc.
7 Ruml Jakub
8 Bačák Petr
9 Koníčková Iva
10 Kaucký Milan
11 Koníček Bedřich
12 Vaněček Martin
13 Lomnická Jana
14 Polcar Petr
15 Šmolka Jaroslav

Praha-Dubeč

ČSSD
1 Vohlídal Jiří Ing. Ph.D.
2 Tomčík Petr Ing.
3 David Ivan MUDr. CSc.
4 Tiosavljevič Radomil
5 Fröhlich Bohumír
6 Pokorný Bohumil Ing.
7 Dobš František
8 Jiras Zdeněk
9 Krňávek Vladimír
10 Pešta Marek
11 Najman Jiří
12 Tomčík Jan Ing.
13 Šimková Naděžda
14 Krpejšová Eva
15 Svoboda Milan Ing.

ODS
1 Tošil Jaroslav
2 Dvořák Bohumil Ing.
3 Hoffmanová Zdenka
4 Vojtěchovský Jiří
5 Hustáková Ivana Ing.
6 Dlouhý Radek
7 Horváth Pavel
8 Řežábek Milan
9 Slabihoud Jiří Ing.
10 Škaloud Vladimír
11 Jůna Josef
12 Krechter David
13 Choutka Josef
14 Kodet Erik
15 Ferklová Dana

TOP 09
1 Kolář Jan
2 Hůrková Blanka
3 Tregner Vladislav
4 Rohlíček Josef
5 Radová Pavlína
6 Pešl Martin
7 Totůšková Libuše
8 Votavová Tereza
9 Kamitz Pavel
10 Kozohorská Darina
11 Vajčnerová Hana
12 Choutka Martin
13 Hůrka Miloslav
14 Paur Tomáš
15 Kolář Petr

Praha-Klánovice

KDU-ČSL
1 Trojan Zdeněk Ing.
2 Lindr Petr
3 Gabriel Michal Ing.
4 Lindrová Marie
5 Gabrielová Bohuslava Mgr.

ODS
1 Soukup Petr Ing.
2 Petráčková Martina Ing.
3 Polák Ferdinand MUDr.
4 Horáková Marcela
5 Fischerová Pavla
6 Schejbal Martin DiS.
7 Cichoň Rostislav
8 Turek Jiří Ing. arch. doc. CSc.
9 Hladík Jiří
10 Pekárek Zdirad Ing.
11 Cichoňová Karolína
12 Beková Alena MUDr.
13 Kutzendörferová Hana
14 Turková Arnošta Ing. arch.
15 Hladík Jan Ing.

TOP 09
1 Karban Jiří Bc.
2 Ruda Tomáš Ing.
3 Ročeň Milan MUDr.
4 Velhartická Jana
5 Novotný Richard
6 Crkal Jiří DiS.
7 Macholdová Taťjana MgA.
8 Zelená Jana Mgr.
9 Dvořáková Michaela
10 Čechová Mária Ing.
11 Štálová Blanka
12 Kárník Petr
13 Karbanová Hana MUDr.
14 Krejcar František
15 Frýdman Miloš Ing.

Praha-Koloděje

ODS
1 Beránek Jiří Prof.
2 Bažilová Eva Ing.
3 Chaloupka Vladimír
4 Baxant Ambrož Ing.
5 Chaloupková Lucie
6 Gabryšová Tereza MUDr.
7 Bažilová Kateřina Ing.

TOP 09
1 Mužík Vladimír Bc.
2 Šaštinský Petr Dipl. Ing.
3 Volovecký Hynek
4 Troják Jiří
5 Matějková Blanka
6 Fiury Pavla
7 Mužíková Lucie
8 Šaštinská Milada
9 Korani Petra

Praha-Kolovraty

ODS
1 Habart Michal Ing.
2 Svátek Jan Ing.
3 Jarůšková Jana Ing.
4 Čvančara Karel Ing.
5 Ondroušek Pavel Mgr.
6 Chytil Ivo RNDr.
7 Konečná Michaela Ing.
8 Rybář Martin Ing.
9 Čejka Jan Ing. Ph.D.
10 Martínek Michal Ing.
11 Kolář Jan Ing.
12 Kasalický Petr MUDr. CSc.
13 Kocum Filip

Praha-Křeslice

ČSSD
1 Vojtíšková Jana Ing.
2 Novotný Viktor
3 Karas Tomáš
4 Fuchsbergerová Taťána Ing.
5 Kůta Josef
6 Tišer Radovan

ODS
1 Smutná Anna Ing.
2 Strnadová Zdeňka RNDr.
3 Kozel Milan
4 Vostrovský Martin
5 Míchal Marcel
6 Bidrmanová Zuzana
7 Načeradský Miroslav

TOP 09
1 Rundus Dalibor
2 Kavka Pavel Ing.
3 Melín Jakub
4 Kalugin Michal Bc.
5 Kozmik Zbyněk RNDr. CSc.
6 Horáčková Martina MUDr.
7 Ketnerová Diana
8 Pospíšilová Hana JUDr.

Praha-Kunratice

Koalice ČSSD, SZ, NK
1 Pubrdle Tomáš MA
2 Kahoun Ladislav
3 Nová Anna
4 Mandík Miloslav MUDr.
5 Kořán František Bc.
6 Černý Václav Ing.
7 Mandík Miloslav MUDr.
8 Olivová Eva Ing.
9 Zemanová Marie
10 Mihálik Jozef Ing.
11 Satek Ladislav

KSČM
1 Vaníček Vilém
2 Pech František
3 Píchová Ladislava
4 Chaloupka Jaromír
5 Suchý Jaromír
6 Čumpelík Miloslav
7 Vesecká Milena
8 Vladyka Jiří
9 Kočová Jiřina
10 Zemanová Milada
11 Jindra Jaromír

KDU-ČSL
1 Hylena Ladislav Ing.
2 Váchal Tomáš Arquitecto Tec.
3 Hobza Milan Doc.Ing. CSc.
4 Běhal Vladislav Ing. DrSc.
5 Sedláček Zdeněk Ing.
6 Jančíková Daniela Ing.
7 Kubínová Drahomíra Ing.
8 Rychcik Stanislav
9 Sechter Miloslav
10 Linc Václav
11 Holna Karel Ing.

ODS
1 Alinčová Lenka Ing.
2 Potluka Oto Ing.
3 Vraný Jiří
4 Kabelová Ivana Ing. Arch.
5 Chalupa Václav
6 Vrba Jaroslav Ing.
7 Hilmarová Petra
8 Hnětkovský Jan
9 Hýža Ivan
10 Kovaříková Marie
11 Míkovec Jan

TOP 09
1 Horký Vladimír
2 Langr Miloš Ing.
3 Rosík Lubomír Ing.
4 Kraus Radim Bc.
5 Tomišková Eva
6 Pól Martin Ing.
7 Goll Milan Ing.
8 Preiss Martin
9 Peštová Jana
10 Seidl Vlastimil
11 Beneš Milan

Praha-Libuš

ČSSD
1 Adámková Jaroslava PaedDr.
2 Jedličková Pavla PhDr.
3 Kuthan Václav Mgr.
4 Pros Martin JUDr. Ph.D.
5 Zoubek Vladimír doc. JUDr. CSc.
6 Šťovíčková Alena Mgr.
7 Serafínová Renata
8 Kuthanová Lenka Mgr.
9 Valenta Michal
10 Letošníková Jana
11 Vomáčka Jiří
12 Krejčová Dagmar Ing.
13 Kuneš Zdeněk
14 Sedlák Jiří
15 Žáčková Eva
16 Vodrážka Josef Bc.
17 Stárková Jaroslava

KSČM
1 Herc František Ing.
2 Šnajdr Václav Ing.
3 Levá Alice
4 Plesl Antonín
5 Tomšík Pavel Ing.
6 Volkánová Marcela
7 Pokorná Jana
8 Pešek František
9 Strychová Zdeňka Ing.
10 Kuriščák Andrej
11 Souček Josef
12 Chudoba Karel
13 Novotná Jana
14 Vydřihost Jiří
15 Hozman Karel
16 Mindák Vojtěch
17 Coňk Otto

ODS
1 Řezáč Ivo Ing.
2 Pilařová Jitka Ing.
3 Hnaťuk Michal DiS.
4 Kulička Martin
5 Böhmová Drahomíra
6 Černý David
7 Böhmová Drahomíra
8 Řezáč Pavel PhDr.
9 Procházková Soňa MUDr.
10 Plchová Michaela Mgr.
11 Kubec Jiří
12 Pešata Vladimír
13 Rudolfová Hana
14 Pilař Václav
15 Ublová Věra
16 Řezáčová Dagmar
17 Böhm Vladimír

TOP 09 a NK
1 Koubek Jiří Mgr.
2 Koudelková Lenka Ing.
3 Macháček Pavel Ing.
4 Partlová Daniela Mgr.
5 Duben Jan
6 Horčíková Daniela MUDr.
7 Maur Petr Ing.
8 Havránková Marie Mgr.
9 Kendíková Hana Mgr.
10 Čech František Ing.
11 Vlková Jana Mgr.
12 Hofman Miroslav
13 Hacklová Radmila Mgr.
14 Hančl Tomáš
15 Bartošová Blanka PaedDr.
16 Koutský Petr
17 Šámal Petr

VV
1 Mráz st. Petr
2 Mourek Jiří
3 Řezanka Radek Mgr.
4 Štancl Miroslav
5 Fendrychová Ivana
6 Mráz ml. Petr
7 Franková Klára
8 Mrázová Jitka Ing.
9 Černá Daniela JUDr.
10 Fendrych Luboš
11 Krenk Vladimír
12 Coňk František
13 Černý Oldřich
14 Kaiseršotová Romana
15 Kadlec Zdeněk Ing.
16 Matlasová Bohuslava
17 Pata Tomáš

Praha - Lipence

ODS
1 Popek Michal
2 Čížek Miroslav Ing.
3 Jarolímová Zuzana
4 Váchal Petr
5 Filla Tomáš
6 Růžička Josef
7 Pavlíček Jiří Ing.
8 Kubík Jindřich
9 Pihrt Pavel Ing.
10 Veselá Patricie
11 Šulcová Jiřina
12 Kobliha Karel
13 Liška Jan
14 Schmitt František
15 Vetišková Dagmar

Praha - Lochkov

ODS
1 Rendl Jiří Ing.
2 Filipová Eva
3 Špánik Josef
4 Wais František
5 Košař Karel
6 Dlouhý Miroslav
7 Kubička Zdeněk Ing.
8 Rezková Ivanka Paed.Dr.
9 Filipová Jana Ing.

Praha - Lysolaje

ČSSD
1 Janda Milan
2 Borůvková Alena Mgr.
3 Borůvka Karel Mgr.
4 Cvrček Jiří Mgr. Bc.
5 Leinveberová Monika Mgr.
6 Bouberle Petr

Praha - Nebušice

ČSSD
1 Macháček Lukáš Bc.

KSČM
1 Jelínková Marie
2 Števich Jiří
3 Fárka Josef Ing.
4 Vrtílka Jiří
5 Brichta Jan
6 Rojíček Jaroslav RSDr. Ing.

ODS
1 Bosák Jan Ing.
2 Pancner Tomáš Mgr.
3 Kučera Ladislav Ing.
4 Pešková Vlasta
5 Štěpánek Karel
6 Kmoníčková Emanuela MUDr.
7 Sobotka Luboš
8 Slivenecký Karel
9 Švihlík Jiří
10 Černý Jaroslav
11 Vojtěch Antonín

Praha - Nedvězí

ODS
1 Domes Zdenek
2 Hübner Jan
3 Baštová Hana
4 Rathouský Pavel
5 Miškovský Jaroslav
6 Okrouhlý Jaroslav
7 Herrmanová Lucie

Praha - Petrovice

ČSSD
1 Stašáková Helena
2 Oktábec Jindřich
3 Brozák Jerguš
4 Rutová Anna
5 Kuhn Petr
6 Oklešťková Helena
7 Rutová Kristýna
8 Zelenková Jitka
9 Ferencová Hana
10 Kučerová Jana
11 Všetečková Lucie
12 Moravec Lubomír
13 Moravcová Eva
14 Masopust Pavel
15 Masopustová Jaromíra
16 Brozáková Viera
17 Mrňák Milan
18 Vokurková Helena
19 Moravcová Soňa

ODS
1 Novotná Zdeňka
2 Hromasová Olga JUDr.
3 Křeček Jan Ing.
4 Staňková Magda
5 Slavíček Petr PharmDr.
6 Gedrová Kateřina
7 Vojáček David
8 Chadraba Roman
9 Kovářová Eva Ing.
10 Čermáková Zdeňka
11 Koudelka Jiří RNDr.
12 Hladík Petr
13 Kovářová Eliška
14 Bambas Pavel MUDr.
15 Šafaříková Vladana Ing.
16 Chadrabová Pavla
17 Pazderová Hana
18 Velebová Jana
19 Staněk Ondrej

TOP 09
1 Hergottová Iveta
2 Lamberk Karel
3 Hašek Martin
4 Šafařík Pavel Ing.
5 Kottová Jitka
6 Valenta Ondřej DiS.
7 Havelková Petra RNDr.
8 Scholze Oliver
9 Šulcová Ludmila RNDr.
10 Cichra Petr
11 Čepeláková Miloslava
12 Havelka David Mgr.
13 Šulcová Jitka Bc.
14 Kutička Martin
15 Hemmerová Renáta
16 Petrášová Dagmar
17 Hergott Peter
18 Šafaříková Nicola
19 Kramářová Dana

Praha - Řeporyje

KDU-ČSL
1 Kuchař Vojtěch
2 Hovorka Milan
3 Čubová Daniela Ing.
4 Merhautová Hana
5 Kopečná Eva Mgr.
6 Neumann Václav Ing.
7 Flodrová Růžena Mgr.
8 Sedláček Jiří
9 Míková Helena
10 Šohajková Jarmila
11 Kuchař Vojtěch

ODS
1 Blažek František
2 Zajíček Zdeněk Mgr.
3 Novotný Pavel DiS.
4 Doláš Karel
5 Fialová Lenka Mgr. DiS.
6 Fiala Jan
7 Hanák Radek Mgr.
8 Pokorný Václav Ing.
9 Abrhamová Hana Mgr.
10 Buršíček Aleš
11 Holbová Stanislava Mgr.

Praha -Satalice

ČSSD+NK
1 Koděra Miloš
2 Prchalová Jana Mgr.
3 Honc Václav ing.
4 Nováková Eva
5 Mudroch Jiří
6 Sádlová Jovana Mgr. PhD
7 Jelínek Alexandr Ing.
8 Langerová Lucie Bc.
9 Vrabec Libor
10 Treglerová Lenka
11 Varadi Jaroslav

KDU-ČSL
1 Bílek Vladimír Ing.
2 Pechr Bohumil Ing.
3 Škoch Antonín MUDr. Bc. Ph.D.
4 Nejedlá Blanka Mgr.
5 Pechrová Marie Bc.
6 Chmel Radovan
7 Bílková Karolina Ing.
8 Hanělová Eva
9 Brož Jiří
10 Šálková Magdalena
11 Gärtner Jan

ODS
1 Vaňhara Vojtěch
2 Baťa Vlastimil Ing.
3 Mokrá Jitka JUDr.
4 Konečný Miloslav Ing.
5 Maršál Tomáš
6 Fiala Ivo Ing.
7 Kavala Leon Ing.
8 Nejedlá Hana Ing.
9 Pohl Jiří Ing.
10 Nesvačil Marek
11 Bača Ladislav

VV
1 Kuchta Jiří
2 Novotný Stanislav
3 Kuchtová Gabriela
4 Holakovský Miroslav
5 Trojan Pavel
6 Juraczková Barbora
7 Klímová Alena
8 Petrouš Josef
9 Kubec Matouš
10 Pechová Helena
11 Heczková Jarmila

Praha - Slivenec

ODS
1 Paul Robert Ing.
2 Aksman Radomír
3 Vorlíček Václav Ing.
4 Čížek Jiří RNDr.
5 Harna Petr Ing.
6 Sztacho Petr RNDr. CSc.
7 Turek Ondřej
8 Novotný Lubomír PhDr.
9 Skružná Jitka Ing.
10 Rozehnal Aleš
11 Černá Eva Ing.

Praha - Suchdol

ČSSD
1 Olejník Zdeněk
2 Milotová Dagmar Mgr.
3 Šípová Markéta
4 Bažantová Marie
5 Pivoňková Hana
6 Petrová Alexandra Ing. CSc.
7 Hotovec Miloslav
8 Chillingsworth Marianna Ing.
9 Valenta Václav
10 Olejníková Jitka
11 Dvořák Jindřich
12 Musil Jaroslav
13 Král Miloš
14 Valentová Pavla
15 Šneková Marcela

KDU-ČSL
1 Čížek Václav
2 Chalupa Erich
3 Škácha Petr
4 Hrobský Roman Ing.
5 Turek Josef Ing. CSc.
6 Nerad Miloslav
7 Vacková Václava
8 Kadleček Boleslav doc. Ing.
9 Turchichová Magdalena
10 Nehyba Antonín Ing.
11 Špilar Václav
12 Špilarová Anna
13 Cigánková Svatava Ing.
14 Štěpánková Alena
15 Hasák Petr

ODS
1 Stolařová Eva Ing.
2 Ptáček Antonín
3 Regner Václav
4 Bor Marek
5 Linx Michael
6 Borová Olga Mgr.
7 Víška Jan
8 Heváková Ludmila
9 Linx Petr Ing.
10 Jiranová Eva
11 Linxová Daniela Mgr.
12 Tomosz Vítězslav
13 Jiran Pavel Ing.
14 Hevák Štěpán
15 Miková Alena Ing.

Praha - Šeberov

ČSSD
1 Kulhavý Ladislav
2 Němcová Adéla
3 Padjen Karel
4 Knorová Vlasta
5 Svoboda Zdeněk
6 Hodek Petr
7 Kohoutek Ladislav

ODS
1 Chalupská Ilona Mgr.
2 Vitvarová Květoslava Mgr.
3 Becková Dagmar
4 Passerová Jaroslava
5 Chalupský Petr Bc.
6 Jirásek Přemysl
7 Weiss René

TOP 09
1 Dostál Miroslav Ing.
2 Hrubá Marta
3 Karlík Vladimír Ing.
4 Pilař Jiří PaedDr.
5 Vecere Kateřina
6 Zíka Josef
7 Vohnout Václav Ing.

Praha - Štěrboholy

ČSSD
1 Strnad Václav
2 Strnadová Kateřina
3 Černý Jakub

ODS
1 Ševít František
2 Urban Josef
3 Malina Jaroslav Ing.
4 Čikara Jan
5 Petráčková Martina Mgr.
6 Oplíštil Jindřich
7 Lapková Radmila Ing.

TOP 09
1 Šnajberková Jaroslava
2 Čičo Michal
3 Lapka Jan Ing.
4 Kollmann Petr
5 Gruncl Ivan
6 Kvízová Kateřina
7 Lapková Kateřina

Praha - Troja

ODS
1 Valtr Václav Ing. arch.
2 Kořenský Jiří Ing.
3 Soukupová Regina JUDr.
4 Petkovová Jaroslava
5 Hačecká Mariana
6 Hužvárová Ivana
7 Loskotová Martina
8 Abtová Kamila
9 Kopecký Antonín

TOP 09
1 Tesař Milan
2 Havelka Eugen Akad. arch.
3 Poněšická Helena
4 Vodrážková Jana
5 Petkov Vladimír MUDr.
6 Bejček Jaroslav
7 Syrový Miroslav
8 Soukup Ondřej
9 Ventura Robert

Praha - Újezd

KDU-ČSL
1 Kloud Karel Ing.
2 Valentová Kristýna Ing.
3 Wachtel Antonín
4 Kloud Václav
5 Lafková Drahoslava
6 Kloudová Lenka
7 Sajver Bohuslav
8 Dvořáková Arnoštka
9 Budka Jan

ODS
1 Drahorád Václav
2 Mojžíš Jan MUDr.
3 Mikolášová Julie
4 Votava Jiří
5 Hašpl Josef
6 Petr Josef Ing.
7 Petrová Hana
8 Akerman Michal
9 Zuna Petr

TOP 09
1 Ranoš Filip Ing.
2 Lepš Jakub Mgr. M.A.
3 Dvořáková Radmila Ing.
4 Holý Martin
5 Stehlíková Kateřina Ing.
6 Černá Nikola Ing.
7 Dvořák Zdeněk
8 Kofránková Hedvika
9 Jandourková Romana Bc.

Praha - Velká Chuchle

ČSSD
1 Petr Jiří Ing.
2 Linhart Oto Mgr.
3 Kozický Daniel Ing.
4 Holeček Miroslav
5 Man Lukáš
6 Filipová Marie
7 Vojtová Renáta Ing.
8 Klíčník Lubomír Ing.
9 Petrová Jaroslava
10 Dvořáková Magda
11 Hricková Jana

KSČM
1 Šumová Josefa
2 Srkalová Hana
3 Slezáček Ladislav Dr.
4 Němec Ladislav
5 Peška Vladimír
6 Flosman Jiří
7 Slezáčková Jana
8 Nagyová Zdeňka
9 Kršková Božena
10 Vlasáková Jiřina
11 Daňhelka Jaroslav Ing. CSc.

ODS
1 Fresl Stanislav
2 Kadeřábek Ladislav
3 Felixová Lenka Mgr.
4 Dudášová Gabriela Mgr.
5 Kuzníková Olga Bc.
6 Vlasák Zdeněk
7 Děrdová Zdeňka
8 Kokta Jiří
9 Nedoma Jan Ing.
10 Piskáček Jaromír Mudr.
11 Pořízek Robert

TOP 09
1 Melichar Martin Mgr.
2 Čahoj Viktor
3 Strnad Michal Bc.
4 Benčat Tomáš
5 Mendlík Miroslav Ing.
6 Dymáková Julie Bc.
7 Matl Jan
8 Malý Marek Ing.
9 Švec Ondřej Bc.
10 Chalupecký Petr
11 Strnadová Lenka Bc.

Praha-Vinoř

ČSSD
1 Vojáček Martin Ing.
2 Řehák Milan
3 Chrz Martin
4 Pokorák František
5 Ševčíková Petronila
6 Suchý Václav
7 Vorlíček Václav
8 Kabátová Jana
9 Houštecký David
10 Svačina Václav
11 Kocourek Daniel Ing.

KDU-ČSL
1 Matějková Veronika Mgr.
2 Krajl Jaroslav
3 Hradilová Pavlína
4 Bendová Pavla Ing.
5 Nováková Marie Ing. Mgr.
6 Divínová Jitka JUDr.
7 Machová Ondřejová Kateřina Mgr.
8 Česáková Hyklová Jana
9 Nastuneak Jiří MVDr.
10 Brothánková Marie PaedDr.
11 Řebíček Josef Ing.

ODS
1 Švarc František
2 Ducháček Josef Ing.
3 Boušová Iveta Mgr.
4 Janko Karel
5 Turnerová Lenka Ing. CSc.
6 Klivický Milan
7 Dlabačová Jiřina
8 Gawdunová Petra
9 Šustr Mirko Ing.
10 Hejzlarová Eva Mgr.
11 Řepová Kateřina Ing.

Sdružení KSČM a NK
1 Roh Václav Ing.
2 Horáková Jitka Ing.
3 Brož Petr
4 Táborský Jiří Ing.
5 Vokáč Josef Ing. CSc.
6 Blovský Jaroslav
7 Zich Vladimír
8 Polnický Jaroslav Ing.
9 Vandasová Květuše
10 Ježek Stanislav Ing.
11 Míka Miroslav Ing.

TOP 09
1 Feistner Jiří DiS.
2 Špaček Josef
3 Feistnerová Michaela Ing.
4 Špačková Michaela
5 Čornejová Radka Mgr.

VV
1 Trávníček Jiří
2 Petr Karel
3 Anděl Jiří Ing.
4 Němeček Jiří
5 Bajer Pavel
6 Minha Martin
7 Andělová Svatava
8 Kohlmistr Jaroslav
9 Petrová Gabriela
10 Němečková Monika
11 Stříbrná Jana

Praha-Zbraslav

ČSSD
1 Kožíšek Josef JUDr. Bc. MBA.
2 Hasenkopfová Soňa Mgr. et Mgr.
3 Kabát Jiří
4 Masnerová Zdeňka Mgr.
5 Novák Jan
6 Spáčil Radek
7 Davidová Jitka
8 Mášová Simona
9 Zatloukal Jan
10 Nováková Martina
11 Pelikán Tomáš
12 Spáčilová Marta
13 Jakubík Peter Ing.
14 Daněk Luboš Ing.
15 Holovko Dmytro Ing.
16 Wildová Alžběta
17 Vlk Jaroslav Ing.

KSČM
1 Picek Miroslav
2 Knotek Milan
3 Bílá Libuše
4 Hlavatý Jiří
5 Jachurová Anna
6 Šimůnková Jana Mgr.
7 Štefková Markéta
8 Brskovský Jan
9 Houzar Ladislav Ing.
10 Šefraný Stanislav RSDr.
11 Hnilička Antonín
12 Moučka Zdeněk
13 Picková Alena
14 Konečný Josef
15 Zimová Stanislava
16 Matochová Nataša
17 Švéda Josef Mgr.

ODS
1 Kobylková Dagmar PaedDr.
2 Stieber Michal Ing.
3 Douša Martin
4 Hadrabová Dana
5 Ott Václav Ing.
6 Košan Petr Ing.
7 Macků David MUDr.
8 Jungbauer Radomír JUDr. akademik h.c.
9 Botek Karel
10 Procházková Libuše
11 Stieber Petr
12 Procházka Dušan
13 Gmuzdeková Irena
14 Kobylka Eduard
15 Stieberová Lenka
16 Nedoma Karel Mgr.
17 Kalenda Jan

TOP 09
1 Hensel Petr Ing.
2 Klímová Alexandra MUDr.
3 Čerešňáková Eva Bc.
4 Verner Tomáš
5 Csergeová Irena
6 Hensel Petr
7 Dvořáková Barbora
8 Vokál Pavel
9 Sládková Ivana
10 Štolpová Milena MUDr.
11 Kuncová Dagmar
12 Vaněk Pavel Mgr.
13 Klímová Linda
14 Staněk Stanislav Ing.
15 Medvěd Martin
16 Vernerová Šárka Ing.
17 Charvát Martin

NOVÁ ZBRASLAV - VĚC VEŘEJNÁ
1 Volaříková Andrea Bc.
2 Gaspar Filip Bc.
3 Dostál Roman
4 Cihelková Zdenka Mgr.
5 Ryba Jiří PhDr.
6 Jurů Martin
7 Maříková Hana PhDr.
8 Plecitý Štěpán
9 Vlček Oldřich Mgr.
10 Miloš Jiří
11 Dostálová Gabriela MUDr.
12 Kamasová Zuzana Bc.
13 Klička Petr Ing.
14 Čápová Eva DiS.
15 Wildová Zuzana
16 Švestka Martin MUDr.
17 Král František Ing.

Praha - Zličín

ČSSD
1 Baroch Emil

ODS
1 Šmíd Marek Bc.
2 Semecký Leoš
3 Riedl Vlastimil
4 Rožek Petr Ing.
5 Riedl David
6 Horyna Zdeněk
7 Kiliánová Irena
8 Bůžková Vlastimila
9 Jelínková Lenka Ing.
10 Pečenka Lubomír
11 Vaněk Michal
12 Mlch Luděk
13 Bohuslávek Václav
14 Kopecká Tereza
15 Soukup Josef

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Redakce

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Koalice pomsty a kuřích ok. Gazdíkovský poslanec zúčtoval se všemi, co jej doma poslali do opozice

18:06 Koalice pomsty a kuřích ok. Gazdíkovský poslanec zúčtoval se všemi, co jej doma poslali do opozice

Neférový a nedemokratický nešvar obcházení vítěze voleb nabývá po letošních komunálních volbách napr…