Cynická surová fraška. Uprchlíci nás využívají. Američané vraždí. Merkelová je duševně vyšinutá. Až sem nás zavedla slavná EU. Odborník na Afriku a Blízký východ promluvil

16.09.2015 4:38 | Zprávy

ROZHOVOR Petr Markvart, který se dlouhodobě profesně pohybuje v oblasti Blízkého východu (hlavně v Iráku a Sýrii) a v Africe říká, že za příliv uprchlíků mohou Spojené státy, které rozvrací státy (Libye a Sýrie) a EU, která uplatňuje embargo na Sýrii, čímž trpí tamější civilisté. Politika Angely Merkelové k uprchlíkům je sebezničující. Dokážeme ještě chránit práva a zájmy nás, našich dětí a naší země? ptá se Markvart. Až sem nás podle jeho slov zavedla Evropská unie.

Cynická surová fraška. Uprchlíci nás využívají. Američané vraždí. Merkelová je duševně vyšinutá. Až sem nás zavedla slavná EU. Odborník na Afriku a Blízký východ promluvil
Foto: Peter Števkov
Popisek: Maďarská policie a fotbaloví Ultras

Minulý týden jsme si připomněli výročí teroristických útoků z 11. září 2001. Jaké je dědictví politiky USA uskutečňované po 11. září?

Pro všechny rozumné lidi se 11. září stane navěky milníkem, který přivedl na svět agresivní politiku amerických neoconů. Politiku, která produkuje především omezené a ovladatelné státníky a politiky, masivní propagandu, barevné revoluce a zástupné války. Na tento stav reagují lidé masivní podporou levicových nebo tradicionalisticko-identitárních stran a hnutí, což dále rozděluje naši společnost. Jedná se tedy o dědictví zvlášť neblahé.

Nyní se hovoří o zapojení Ruska do bojů v Sýrii. Co to znamená a může to způsobit porážku Islámského státu? Jak reagují ostatní sousední státy?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

A co s tím dělá vaše vláda?!

Podle mě nezneužívá situace, kdy jsou nějaké potraviny více žádané jen Agrofert, jak tvrdíte (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/ODS-Majitel-poslancu-ANO-si-zvysi-trzby-a-jeho-nohsledi-hazou-na-vladu-zdrazovani-772577), ale snad všichni prodejci. A můj dotaz je prostý, co jste...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeman nečekaně zasáhl do bitvy kolem České televize

9:38 Zeman nečekaně zasáhl do bitvy kolem České televize

Na oslavy konce 2. světové války do Moskvy bych jel, pokud by to alespoň jedním milimetrem přispělo …