Hejtman Hašek: Letecká linka Brno - Mnichov začne v polovině listopadu

2. 11. 2015 16:10

Šestkrát týdně, pět a šedesát minut letu, až dvě stě navazujících spojů do celého světa. Už 16. listopadu 2015 začne z brněnského letiště létat pravidelný spoj do Mnichova. Dobrou zprávu pro všechny cestující přinesl spolu se zástupci leteckého dopravce bmi regional (partner Lufthansy) hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

Hejtman Hašek: Letecká linka Brno - Mnichov začne v polovině listopadu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek

"Už dnes je možné si v rezervačních systémech pořídit letenku. O zavedení tohoto přímého leteckého spojení z Brna do Mnichova jako významného německého letiště s propojením do dalších cca 50 destinací ve světě ve formě navazujících 200 leteckých linek jednalo Letiště Brno s podporou Jihomoravského kraje jako vlastníka brněnského letiště déle než rok. Odpoledne přiletí z Mnichova i letoun bmi regional, který bude pravidelné letecké spojení s Brnem zajišťovat," uvedl hejtman Michal Hašek.

Jak dodal, je rád, že po Londýnu a Moskvě má Brno a jižní Morava zajištěno přímé letecké spojení doslova do celého světa.

"Krajské letiště Brno-Tuřany se stává skutečnou branou do našeho regionu pro turisty, vědce, studenty a zejména pro byznys, který v Brně a nejbližším okolí přináší moderní a inovativní zahraniční investice a s nimi i tolik potřebná pracovní místa. Ve spolupráci s městem Brnem nyní Jihomoravský kraj pracuje na modelu společné podpory dostupnosti Brna a jižní Moravy díky síťovým leteckým linkám, ke spolupráci přizveme i zástupce jihomoravských firem či akademických institucí," sdělil hejtman.

Rezervace je možné provádět na
www.flybmi.com

Pro ty, kdo poletí dále, potom

www.LH.com 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Nabídli jsme ANO jednání, půl hodiny před začátkem se z něj omluvilo

21:46 Fiala (ODS): Nabídli jsme ANO jednání, půl hodiny před začátkem se z něj omluvilo

Komentář na facebookovém profilu