Hejtman Hašek: Spolek pro Grand Prix finalizuje jednání k promotérské smlouvě

19. 12. 2015 13:17

Přes dvě hodiny v pátek 18. prosince 2015 jednaly výkonný výbor a následně členská schůze Spolku pro Grand Prix Česká republika na Krajském úřadě Jihomoravského kraje.

Hejtman Hašek: Spolek pro Grand Prix finalizuje jednání k promotérské smlouvě
Foto: red
Popisek: Hejtman Michal Hašek

„Finalizujeme stanovisko Spolku k dokončení jednání o promotérské smlouvě s Dorna Sports na organizaci Grand Prix Česká republika v letech 2016 - 2020, jednáme s Automotodromem Brno, a.s., o pronájmu okruhu na pořádání Grand Prix Česká republika, řešíme společné financování akce mezi krajem, městem a státem, připravujeme výběrová řízení na všechny související služby. Pokud vše půjde dle předpokladu, očekávám podpis promotérské smlouvy v prvním lednovém týdnu, okamžitě poté bude zahájen také předprodej vstupenek na Grand Prix Česká republika 2016,“ uvedl hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

Jak dodal, kraj ještě letos zašle Spolku mimořádný členský příspěvek ve výši 20 milionů korun. „Kraj i město mají na příští rok ve svých rozpočtech schváleny příspěvky na Grand Prix Česká republika ve výši 20 a 10 milionů korun, očekáváme letošní dotaci ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Spolku ve výši 30 milionů korun a potvrzení závazků státu na financování, abychom mohli dokončit jednání o promotérské smlouvě. Další schůze Spolku se bude konat příští týden, za poslední dva týdny půjde už o čtvrté jednání,“ sdělil hejtman Hašek.

JUDr. Michal Hašek

  • ČSSD
  • hejtman Jihomoravského kraje a předseda Asociace krajů ČR
  • hejtman

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 1 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Paroubek: Je Babiš bohatou nevěstou koalice?

22:35 Paroubek: Je Babiš bohatou nevěstou koalice?

Babiš si ve svých médiích opět vytahoval triko. Jeho vyjádření: „Koalice asi dlouho nevydrží,“ dopro…