Hrnčíř (SPD): Zkáza Evropy. Na scéně opět Německo

25. 1. 2016 17:28

Nejčernější obavy se potvrdily, unijní lídři kývnou Turkům úplně na všechny požadavky. V 17. století se Osmanské říši jen těsně nepodařilo dobýt a islamizovat Evropu, po víkendu už je jisté, že se jim to nyní povede.

Hrnčíř (SPD): Zkáza Evropy. Na scéně opět Německo
Foto: red
Popisek: Jan Hrnčíř (SPD)

O víkendu totiž proběhlo další setkání mezi A. Merkelovou a tureckým premiérem Davutogluem. „Je třeba přeměnit nelegální imigraci na legální. Samozřejmě to bude znamenat, že se budeme muset podílet na zátěži, kterou to přinese, a to finančními prostředky, ale také legálními kontingenty, které dají lidem šanci přijít do Evropy, aniž by ohrozili svůj život,“ tak pravila A. Merkelová.

Angela Merkelová tímto aktem přizvala další statisíce muslimských imigrantů do Evropy a neváhala tento slib dát jménem celé EU, aniž by k tomu měla mandát od unijních zemí. Jasně je tak vidět, že formální rozhodovací mechanismy EU, jsou jen na papíře. Německo už ekonomicky „vlastní“ většinu unijních zemí a takto si za pomoci islamizace, podrobí i jejich odbojné obyvatelstvo.

Jednadvacáté století bude pro křesťanskou Evropu evidentně, tím posledním. Nejvyšší čas vypsat referendum o vystoupení z EU a zachránit tak naši vlast před povinnou islamizací na příkaz německé vůdkyně Merkelové. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Horáček: Nejsem z těch, co kvílejí

0:00 Horáček: Nejsem z těch, co kvílejí

Komentář na facebookovém profilu k akci Koncert pro budoucnost