Ministr Babiš: Já daňové podvody nedělám; nedělám ani dluhy jak Kalousek se Sobotkou

19. 3. 2017 22:30

Ministr financí Andrej Babiš na Facebooku

Ministr Babiš: Já daňové podvody nedělám; nedělám ani dluhy jak Kalousek se Sobotkou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš

Ahoj lidi, tenhle týden byl fakt hustej. Ve středu jsem navštívil obchoďák Terno v Budějovicích a bavili jsme se, jak zvládají druhou vlnu EET, položil jsem s Danem Ťokem základní kámen nových 11 kilometrů dálnice D3 a přednášel na vysoké škole. Přesně na ten čas prosadili poslanci ve sněmovně bod “Daňové podvody ministra financí.” Nevím, kterého mysleli, já daňové podvody totiž nedělám. Nedělám ani dluhy jak Kalousek se Sobotkou, kteří dohromady narubali sekeru 1070 miliard, to je pro vaši informaci dvě třetiny celého našeho státního dluhu...

No nic, žádal jsem o přesun toho bodu na 17h, abych se mohl taky zúčastnit, když už si mě berou do pusy. Světe div se, poslanci hlasovali proti. Naopak nově vzniklá koalice Sobotka-Kalousek s podporou komunistů a teď už i lidovců si odhlasovali usnesení, podle kterého mám prý “vyvrátit všechna podezření” jinak mě prý odvolají. Já už jsem je vyvrátil několikrát a udělám to klidně znovu… Neumím si představit, že by mě premiér odvolal za to, že jsem podnikal podle zákonů ve prospěch své - teď už bývalé - firmy, ale kdyby přesto, tak bych aspoň mohl trávit víc času tady s vámi a odpovědět na víc dotazů.

Důležitější věci: v pátek jsem byl v Gramofonových závodech Loděnice - NEJVĚTŠÍM SVĚTOVÉM výrobci elpíček. Potkal jsem tam všechny svoje staré lásky: Deep Purple, Black Sabbath, Uriah Heep… Říkal jsem jim, že by měli postavit muzeum všech LP obalů, které kdy vyrobili. To by byl skvělý materiál, bohužel by na to potřebovali obří halu.

Taky jsem o víkendu slavil ve Varech 70. narozeniny skvělého podnikatele a mého přítele Františka Piškanina, který naše hnutí podporuje od samotného začátku. Je to charismatický, skvělý lídr. U stolu s námi seděli i Gottovi a Barbora Špotáková s přítelem. Užili jsme si to a pařili do tří ráno. Tyjo koukám, že jsem se rozepsal víc než normálně, tak to už ukončím a jdu odpovídat na vaše dotazy.

Mějte se moc fajn.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zahradil (ODS): Milý ÚSTR, jdi se bodnout

10:30 Zahradil (ODS): Milý ÚSTR, jdi se bodnout

Komentář na facebookovém profilu