Ministr Stropnický: Ochablost těla a erekce ducha? Čeští jonáci při pivu pokoří celý harém. Reakce na nahého Dolejše a ztopořený projev

20. 7. 2015 8:31

Je neděle, okurková sezóna v takovém proudu, že se poslanec Dolejš musí vyfotit nahý, aby zaujal svými strategickými názory, a tak si snad můžu dopřát malou úvahu. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale český veřejný prostor je zavalen prostředky, které z muže udělají v mžiku divocha. Opravdu, není před těmi pilulemi úniku. Všude se nám vnucují zaručené preparáty, které povislého taťku přetvoří v řádivého ramlíka.

Ministr Stropnický: Ochablost těla a erekce ducha? Čeští jonáci při pivu pokoří celý harém. Reakce na nahého Dolejše a ztopořený projev
Foto: Martin Šťastný
Popisek: Martin Stropnický

Zajímavé. Že bychom my, pověstní čeští jonáci, kteří při pivu dokážeme pokořit celý harém, potřebovali "pomocnou ruku?" Myslím tu neviditelnou, ruku trhu, samozřejmě. Asi ano.

Zvláštní dík tedy patří v této souvislosti veřejnoprávní televizi, která na svém sportovním kanálu (ano, je to svým způsobem výkon) nevynechá jedinou příležitost k osvětové průkopnické činnosti. V jakoukoli denní hodinu nezištně informuje mé děti o tom, že když si diblík vezme prášek, unylá blondýna "může hned." Nedaří se mi vysvětlit jim, proč to tedy neříká on, ale to je drobnost. Dosti sexismu.

Mám totiž pro vás dobrou zprávu. O kapacitě ducha. To je oblast, kde si stojíme dobře. Stačí zajít na demonstraci na Václavské náměstí, vyčkat až se pokleslý řečník konečně postaví, vyslechnout jeho myšlenkově zcela ztopořený projev a já vám garantuju, že nejen vaše duše, ale vy celí, okamžitě ztuhnete. Krev se vám naleje úplně všude a budete mít velké potíže, abyste se nezačali chovat jako divoch.

Kdepak! Není to s námi tak zlé. Procento Casanovů možná malinko klesá. Je ale vrchovatě vyváženo počtem Einsteinů. Částečná a domnělá ochablost těla je tak kompenzována zcela průkaznou erekcí ducha. Proto hledím do budoucna s lehce natvrdlým optimismem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nedbálek (ČS): Problémy sadařů trnek Na Valašsku

6:36 Nedbálek (ČS): Problémy sadařů trnek Na Valašsku

Letošní sklizeň, co se týká ovoce, byla velmi slabá. Hlavní příčinou neúrody byl jednoznačně mráz, a…