OMMO: Co staronového v kauze KD Repre Most?

9. 1. 2016 20:59

Na webových stránkách našeho hnutí jsme zahájili seriál článků na staronové téma - kauza prodeje KD Repre. Řekl bych, že jeho protagonisté a skoro hlavní hráči se mají nač těšit...

OMMO: Co staronového v kauze KD Repre Most?
Foto: Občané městu, město občanům
Popisek: Občané městu, město občanům

Stejně jako Vás i nás zajímá (námi dlouhodobě sledovaný vývoj v kauze KD Repre v Mostě, jedné z významných polistopadových tzv. tunelářských kauz na úrovni komunálních vazeb politických a podnikatelských .... více zde).

Kauze se v poměrně intenzivní míře věnoval a věnuje L. Vaněk, předseda OMMO. Ten také v nedávném dopise oslovil primátora Mostu za účelem získání informací a vysvětlení o nakládání s veřejným majetkem, a to také ve spojitosti s šířením tendenčně neúplných informací v médiích.

Budeme tedy očekávat reakci vedení města Mostu, a také Vás s jejím obsahem postupně seznámíme, neboť svobodný přístup k informacím je občanům ČR zaručen zákonem č. 106/1999.

A protože se k celé věci "usilovně" vyjadřuje i mostecký týdeník Homér, nemyslíme si, že "náhoda je v tomto případě blbec". Naopak. Byl to totiž právě zmíněný, jinak "řízený" týdeník, v jehož "divadelní" režii se za prodej KD Repre tolik plédovalo (viditelně min. v období let 2009 - 2010).

Apropós, že výsledek vývoje v kauze Repre nemusí těšit některé "zainteresované" politiky, podnikatele a tzv. manažery v pozadí, jsme pochopili mj. i z toho, že od jistého "MANAŽERA" nám novoročenka 2016 nepřišla. Oproti předchozím letům jsme čekali třeba něco v duchu letícího raketoplánu a on ani holub letos nedoletěl.

Hm, asi se něco "soudruhům" nepovedlo...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pernica (KSČM): Tisková zpráva z Okresní konference KSČM Blansko, která se konala dne 16.12.2017

6:33 Pernica (KSČM): Tisková zpráva z Okresní konference KSČM Blansko, která se konala dne 16.12.2017

Na jednání Okresní konference KSČM Blansko se zúčastnilo přes 55 delegátů.