Popov (TOP 09): Babišovy výmluvy

18. 3. 2016 22:00

„Mně se nelíbí, že KDU-ČSL souhlasí se schůzí, nemá to nic společného s mým působením v politice, nemá to nic společného s koaliční vládou, je to vyloženě megakampaň,“ uvedl Babiš. Pane Babiši, právě to s Vámi má společného hodně, jde o Vaši důvěryhodnost, pokud tento projekt uspokojivě nevysvětlíte, jak Parlamentu ČR, kterému se v první řadě zodpovídáte a občanům ČR, pak ve Vládě ČR doopravdy nemáte co dělat!

Popov (TOP 09): Babišovy výmluvy
Foto: TOP 09
Popisek: Simeon Popov

Partneři hnutí ANO si podle něj neuvědomují, že jejich případná podpora schůze poškozuje vládu v očích občanů, protože je vnímána jako konflikt v rámci koalice. Ten kdo poškozuje Vládu ČR a tím i pověst poslanců, politiků jste Vy pane Babiši, a to zvoleným způsobem komunikace ve věci Čapí hnízdo (mlžení, lhaní, mlčení)!

I kvůli tomu, že případ je vyšetřován policií a evropskými orgány, sněmovna by se podle Babiše měla soustředit na důležitější věci. „Sněmovna má obrovské problémy v přijímání zákonů, je tam spousta důležitých zákonů pro lidi a teďka se budeme bavit o Čapím hnízdu. Myslím, že je to směšné a že lidi chápou, že je to jen cíl mě poškodit,“ řekl. Lidé, pane Babiši, chtějí konečně v Parlamentu a Senátu ČR slušné, poctivé, pracovité a pravdomluvné poslance, starající se skutečně o věci veřejné! Tak jak jste i Vy sám ve volební kampani sliboval. To, že práci nestíháte, jelikož se s největší pravděpodobností staráte spíše o holding AGROFERT, a.s. než o Českou republiku, je Vaše odpovědnost a evidentně i určitá neschopnost plnit sliby!

Mgr. Simeon Popov

  • TOP 09
  • zastupitel MČ Praha 3
  • zastupitel měst. části

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hanák (ČSSD): Nejproblematičtější úseky svitavské radiály má řešit nový projekt

22:22 Hanák (ČSSD): Nejproblematičtější úseky svitavské radiály má řešit nový projekt

Ředitelství silnic a dálnic se na Jihomoravský kraj obrátilo s žádostí o spolupráci na úpravách siln…