Rozvoral (SPD): Donald Trump – kandidát přemýšlející zdravým selským rozumem

29. 2. 2016 10:12

Tento pán se mi líbí čím dál tím více a myslím si, že všichni ti, kteří celý náš svět s kontakty na černé zlato, zbrojařský průmysl a velké banky zpovzdálí řídí, budou mít plné ruce práce, aby ho těsně před Bílým domem zastavili.

Rozvoral (SPD): Donald Trump – kandidát přemýšlející zdravým selským rozumem
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Já jen doufám, že se jim to nepovede a panu Trumpovi přeji úspěch. Byl by to úspěch, který by se v pozitivním duchu dotknul celého světa a pokud se do Bílého domu dostane, budoucnost mi dá za pravdu. Tento realitní miliardář a republikánský kandidát na prezidenta Spojených států amerických totiž na rozdíl od jiných přemýšlí zdravým selským rozumem.

Pan Trump totiž již delší dobu prohlašuje, že je potřeba mít velmi dobré vztahy s Ruskem a nedávno na to v rozhovoru pro francouzský týdeník Valeurs Actuelles přímo řekl: „Vladimír Putin řekl, že jsem skvělý. To dokazuje jistou úroveň,“ a dodal, že nic nemůže být horší, než když americký prezident Barack Obama a Putin spolu sotva promluví. Tyto jeho slova bych podepsal, jelikož není nic horšího než na sebe stále dělat bububu, rozdmýchávat čím dál více debaty o chrastění zbraní a „poměřovat si pindíky“, jak je kdo silný. Tyto dvě mocnosti by spolu měly spolupracovat a to hlavně v potírání terorismu, kterého je na světě čím dál tím více.

Stejný názor sdílím s panem Trumpem, i co se týká imigrační krize, ke které v již zmiňovaném rozhovoru mimo jiné řekl: „Uprchlická krize vyvolá v Evropě revoluce a může znamenat i její konec, pokud země nevezmou situaci pevně a rozhodně do svých rukou. Myslím, že Angela Merkelová udělala s migranty tragickou chybu.“

Jeho slova působí jako balzám na duši pro ty, kteří to myslí s Evropou a s jejími demokratickými hodnotami alespoň trochu vlastenecky, jelikož není možné v řízené invazi islamismu do Evropy pokračovat a je potřeba všechny nezákonné ekonomické imigranty vracet zpět odkud přišli. S tím samozřejmě také velice souvisí již zmiňovaná a nutná budoucí spolupráce USA s Ruskem.

Takže tímto přeji panu Trumpovi, který jako jeden z mála přemýšlí zdravým selským rozumem v zítřejším volebním superúterý velký úspěch a to i přes to nebo právě spíše proto, že z něj budou mít někteří vlivní intrikáni na celém svém těle husí kůži. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Výsledek přepočtu hlasů je pro mě závazkem

16:48 Kupka (ODS): Výsledek přepočtu hlasů je pro mě závazkem

Komentář místopředsedy ODS Martina Kupky k výsledku přepočtu volebních hlasů Nejvyšším správním sou…