Šarapatka (BPP): Jsem zhnusen...

29. 11. 2015 17:41

Pan Karel Schwarzenberg je zhnusen z postoje prezidenta Miloše Zemana. "Dělá to strašně, jsem z toho zhnusen," komentoval Schwarzenberg výroky prezidenta o uprchlících na sněmu TOP 09.

Šarapatka (BPP): Jsem zhnusen...
Foto: Úsvit přímé demokracie
Popisek: Ing. Mgr. Milan Šarapatka PhD.

No, já si myslím, že pan čestný předseda TOP09 by měl být zhnusen především sám sebou.

Třeba z toho, jak svým posilujícím spánkem reprezentuje své voliče v Parlamentu a dělá tím ostudu celé Sněmovně doma i v zahraničí. Velmi vybraný je také jeho způsob chování k podřízeným v Parlamentu, jehož jsem měl čest být svědkem.

Nebo například z toho, jak reprezentoval Poslaneckou sněmovnu Parlamentu České republiky tím, když z pozice předsedy zahraničního výboru PSP ČR přijal vůdce krymských Tatarů Mustafu Džemileva, který právě nyní stojí v čele teroristů, kteří vyhodili do vzduchu sloupy vedení vysokého napětí z Ukrajiny na Krym.

Může být také zhnusen z toho, jak se na schůzi Bilderbergu domlouval s ostatními mocnými tohoto světa na bombardování Bělehradu, nebo jak se s blondýnkami bok po boku promenoval po Majdanu a pomáhal rozdmýchávat oheň občanské války na Ukrajině.

Je toho samozřejmě ještě mnohem víc, na co může pan kníže „oprávněně pyšný“. Třeba na to, jak se pokusil ve funkci ministra zahraničí o faktickou likvidaci naší diplomatické služby. Nebo na využívání otrocké práce Romů a Židů svými předky. Ale to už je asi jiná kapitola…

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VÝSLEDKY VOLEB DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY ČR 2017

18:00 VÝSLEDKY VOLEB DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY ČR 2017

Od páteční 14. hodiny jsme rozhodovali o novém složení Poslanecké sněmovny ČR, v níž usednou dvě sto…