Sládek (SPR-RSČ): Bruselská diktatura

14.06.2017 14:05 | Zprávy

Pokud je nám všem známo, jsme suverénní stát. Bruselská centrála se však chová, jako bychom byli Protektorát Čechy a Morava. Diktuje od používání názvů pro rum a máslo až po odzbrojování občanů. Diktuje tedy již úplně všechno.

Sládek (SPR-RSČ): Bruselská diktatura
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Poslední příklad poskytla unie svoji splněnou výhružkou, že zahájí řízení proti České republice, Polsku a Maďarsku, pro jejich odmítání přijímat přivandrovalce. Trestním řízením je ten arogantní diktát nazýván právem, protože již předem daným výsledkem bude trest pro odpírače, a to v podobě stovek milionů eur. Zatím nebude naše země trestána vězením pro občany, kteří s politikou bruselských byrokratů nesouhlasí, ale to určitě nastane, alespoň pro ty, kdo jsou na unijním seznamu nežádoucích osob.

Položme si zásadní otázku, stojí nám pár ubohých dotací, které ještě z velké části vysaje Babišův Agrofert, za ztrátu bezpečnosti, národní identity?

Komisař, který zahájení trestního řízení slavnostně oznámil jakýsi ….mopulos je z Řecka. Tragičtější figurku si pro zdůvodnění zahájení sankčního řízení vůči nám nemohli v EK vybrat. O to drzejší je jeho zdůvodnění, proč tomuto kroku EK přistoupila. Že prý bereme dotace z unie a nehodláme dodržovat unijní příkazy. Tak aby bylo jasno, Řekové mají neustále nataženou ruku a pumpují se do nich stovky miliard eur (sami si vynásobte dvaceti sedmi, protože v korunách to je již vyložené zvěrstvo). Platy a důchody v Řecku jsou přitom třikrát vyšší než tady u nás. Odchod do důchodu i v 50 letech. Přitom sami Řekové ještě ani jednou nesplnili podmínky, na které byla finanční výpomoc vázána. Teď budou kritizovat nás?! Kde to jsme?!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Piráti: Vláda selhala, občané mají právo na moderní služby

23:08 Piráti: Vláda selhala, občané mají právo na moderní služby

Od dnešního dne platí odklad účinnosti tzv. digitální ústavy, tedy zákona o právu na digitální služb…