Ulrych (KDU-ČSL): Programová konference KDU-ČSL Praha

09.05.2017 9:38 | Zprávy

V pátek 28.dubna 2017 jsme se sešli a jednali na Programové konferenci KDU-ČSL ve velkém sále Paláce Charitas, v ústředí KDU-ČSL na Karlově náměstí v Praze.

Ulrych (KDU-ČSL): Programová konference KDU-ČSL Praha
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

Programovou konferenci vedl místopředseda Programové rady Jan Kasal. Jednání se zúčastnil i náš koaliční partner hnutí STAN nejen v osobě předsedy Petra Gazdíka, ale i některých dalších kandidátů z naší společné kandidátky. Z Pardubického kraje jsme zde měli silné zastoupení v podobě kandidátů do Poslanecké sněmovny PČR Marka Výborného, ředitele Gymnázia Mozartova, lékaře onkologického centra Víta Ulrycha a Michala Kokuly, místostarosty Ústí nad Orlicí a dále radního Pardubického kraje zodpovědného za sociální věci Pavla Šotoly, vicehejtmana Pardubického kraje Romana Línka a předsedy senátorského klubu KDU-ČSL Petra Šilara. Poslušně hlásím, že na volby jsme připraveni!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolora): Nový papež Lev XIV. a Brno

16:21 Koudelka (Trikolora): Nový papež Lev XIV. a Brno

Nový papež Lev XIV., občanským jménem Robert Francis Prevost, byl na Moravě a konkrétně v Brně.