Velebný (ČSSD): Volby na Slovensku musí být vykřičníkem pro naši zemi

6. 3. 2016 22:00

Vyjádření poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného k parlamentním volbám na Slovensku.

Velebný (ČSSD): Volby na Slovensku musí být vykřičníkem pro naši zemi
Foto: Archiv Ladislava Velebného
Popisek: Ladislav Velebný

Poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný se vyjádřil k výsledku parlamentních voleb v sousední zemi, na Slovensku. Gratuloval slovenské sociální demokracii SMĚR a upozornil na budoucí rozhodování v českých volbách.

„Gratuluji naší slovenské partnerské organizaci SMĚR – sociální demokracii a také předsedovi Robertu Ficovi k vítězství v parlamentních volbách. Je to už počtvrté po sobě, kdy strana zvítězila v těchto volbách. Slovensko čeká ale nelehké rozhodování, především sociální demokracii SMĚR. Musí sestavit stabilní a proevropskou vládu, která bude i pevným uskupením v rámci předsedání Evropské unii. Je to složitý úkol, a proto našim kolegům přeji mnoho sil a úspěchů,“ popřál poslanec Ladislav Velebný.

„Výsledky voleb na Slovensku, kde se do parlamentu dostala neonacistická strana, by měly být taktéž vykřičníkem pro naši zemi a budoucí rozhodování ve volbách. Našim úkolem je mít stabilní, svobodný, demokratický a bezpečný stát!,“ uzavřel Velebný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 21 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Svět se zbláznil. Tereza Spencerová hlásí novinky ze Sýrie, směje se „mladým nadějným analytikům“ a přidává varování: Jsme terč

7:54 Svět se zbláznil. Tereza Spencerová hlásí novinky ze Sýrie, směje se „mladým nadějným analytikům“ a přidává varování: Jsme terč

OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Američané sice tvrdí, že s Rusy v Sýrii nespolupracují, ale může to …