Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ, lídr kandidátky hl.m. Praha
  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,37. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

Dotaz

18. 12. 2016 17:48:00 - majormaixner

K článku "Demisi zrádců" (vlády ČR)

Pane Fleishnere, v zásadě lze s Vaším článkem souhlasit, ale v otázce EET jste totálně vedle - např. EET prý zlikvidují živnostíky - čím? Že je donutí platit daně? Hospodský se prý bude bát nalévat, aby ho nějaký agresivní host neudal - vsadím boty, že jedno udání o nevydání účtenky nikdo řešit nebude. Ovšem, když ta udání budou chodit masově, tak to už bude jiná věc. A ani to nebude znamenat nic víc, než se si finančák hospodaření toho hospodského prověří. Dnes prý vláda zakazuje v hospodách kouřit, za chvíli zakáže chodit na pivo - jenže ve vyspělých zemích je omezování kuřáctví normální, sám chodím do hospody, která je nekuřácká a prosperuje a můj známý má na vesnici hospodu, už před měsícem uspořádal v hospodě anketu (jméno, příjmení, podpis) a vyhráli to nekuřáci. Takže nyní hospodu bez problému bude provozovat jako nekuřáckou. // Asi toho máte p. Fleisnere hodně, zvolněte se psaním článků a víc so to promýšlejte.

Odpověď

19. 12. 2016 23:08:35 - Karel Fleischer

Dobrý den,
především se jmenuji Fleischer a pokud máte IQ alespoň 50 o čemž pochybuji, tak když chcete s někým mluvit, dodržujte dvě pravidla a to vždy:
1) přečtěte si pořádně jeho jméno - je to faux pas, pokud jméno zkomolíte
2) pište pod svým pravým jménem, z čeho máte strach? 
A dále jsem narazil na spoustu překlepů a chyb. Psal jste nervozně? Něco vás znepokojuje?
Tedy k vašemu dotazu, příště si pořádně přečtěte článek, než se rozhodnete jej kritizivat. 
Cituji co jsem napsal:

"Expresní schválení EET je toho důkazem a v poslední době i návrh, že provozovatelé hospod budou mít zakázáno podávat alkohol lidem, u nichž je patrné, že mohou způsobit problémy. Na první pohled logické, ale musí toto řešit zákon? Není spíše logičtější, že pokud každý hospodský uvidí agresivní chování, vyhodí problémovéhom hosta sám, protože si nechce nechat narušovat atmosféru ve svém podniku? Co je tedy cílem vlády? Vytvořit další důvod udělovat pokuty a exekučně vymáhat. Podíváme-li se na EET, také by se dalo říci, že jde o logický záměr vlády, aby se daně platily. Ale opět je zde zvláštní, že EET se týká zase jen hospod a na první pohled by se dalo říci, že záměrem vlády je vytvářet hostinským takové podmínky, že živnost ukončí. V hospodách se nesmí kouřit a nebude se smět ani pít alkohol? "