Martin Šuran, Bc

  • ŘN
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,89. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
13. 7. 2016 11:51:49

I WANT MORE PO BRNĚNSKU

I WANT MORE PO BRNĚNSKU

Reakce na politiky z Brna

 I WANT MORE PO BRNĚNSKU

 Aby se neřeklo, že je u nás „Nuda v Brně“, Jihomoravský Kraj se dostal do povědomí celé republiky za posledních pár dnů hned dvakrát. Bude řeč o hejtmanovi Haškovi a polohipsterovi nebo chcete-li náměstkovi primátora druhého největsího města v ČR, Holanovi. A ne zrovna v úplně veselé formě.

 Hejtman Hašek, po dlouhých letech konečně představil audit letiště Brno. První vydat odmítl a verze 2.0 po více než 18 měsících nejrůznějsích důvodů pro neuveřejnění konečně spatřila světlo světa. Z ní podle MF Dnes plyne, že „že se zaručil za soukromou solární elektrárnu, jež za podezřelých okolností vznikla na krajských pozemcích. A že samotné brněnské letiště, které Jihomoravský kraj pronajal na 50 let soukromé firmě Letiště Brno, byznysmenům napojeným na lidovecké politiky příliž nevydělává. A že Solární park podle odhadů expertů ročně utrží kolem 320 milionů korun, aniž by z toho kraj měl jedinou korunu“.

Zdroj:

http://brno.idnes.cz/hasek-ukazal-audit-letiste-d0r-/brno-zpravy.aspx?c=A160701_2257241_brno-zpravy_krut

Pan Hašek je zároveň jedním z nejpopulárnějsích politiků v zemi, chcete-li věřit veřejným průzkumům.

 Druhým Haškův velký odpůrce Matěj Holan, nově náměstek pro dopravu. Má vystudovaný bakalářský obor muzikologie. V současné době cestuje po Ukrajině a užívá si podle svého, což je pěkné. Což znamená vlastně v jeho formě znamená, že pije jak to jde, a u toho postuje fotky na sociální síť s rádoby vtipným komentářem. Stejnou formou se prezentuje v Brně, pro tentokrát pivo vyměnil za vodku. Důkazem toho je i nová profilová fotka s jeho ukrajinskými trumfy. Ta mě nadzvedlo ze židle jako první. Druhou věcí je jeho video, kde se nechá bičovat ukrajinskou dominou a řve u toho před každým zasahem „I want more“

Video je možno zhlédnout zde:

http://brno.idnes.cz/matej-hollan-video-bicovani-df6-/brno-zpravy.aspx?c=A160711_161513_brno-zpravy_krut

 Nemám nic proti srandě a proti tomu, co kdo dělá ve svém soukromém životě. Ale tento zástupce lidu, ač si to neuvědomuje, může být vzorem pro plno lidí, kteří z toho nemají rozum. Spousta lidí takové chovaní, jak je patrno z Holanova profilu, připadá normální. Názor na politiku jako takovou za dobu svého úřadování asi u mnoha lidí též nezměnil.

 Též mě u toho napadá kolik práce je u takového způsobu života takový nadaný hipster schopen udělat. Jeho poslední dopravní návrh byl zatraktivnit cyklo dopravu a ulevit dopravě v centru. Osobně jsem v zásadě pro. Nechme se však překvapit, zda vymění naštvané cyklisty za naštvané řidiče a nebo jestli najde opravdové řešení.

 Samozřejmě to může to být i zástěrka k odvedení jiných problémů z obzoru. Neziskovky v Brně, a napojení na Holana jsou jedním z těch témat.


Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
-->