Milan Rokytka

TOP předseda a komunální politik
  • KSČM
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
19. 5. 2017 22:07:08

Babiš kašle na služební zákon a láká naše úředníky zítra na Čapí hnízdo!

Babiš kašle na služební zákon a láká naše úředníky zítra na Čapí hnízdo!

Zasáhne včas Policie ČR?

 Neuvěřitelné kousky kdysi tak populárního "lidového miliardáře" pokračují: po té co pozval do Prahy kontroverzního spekulanta Sorose s celou jeho univerzitou vyhnanou z Maďarska a byl premiérem odvolán z funkce ministra financí se rozhodl pošlapat i čerstvý služební zákon a pozvat si na "rozlúčku" s Letenskou, kde sídlí MF, celé osazenstvo státního úřadu!"Naše ministerstvo bylo nejúspěšnější v historii  této země a jsem upřímně rád, že jsem mohl s vámi pracovat. Bez vás bychom těchto výsledků nikdy nedosáhli," stojí v pozvánce šokovaným pracovníkům resortu. Babiš bere jejich pozvání jako splnění závazku, pracovníkům prý už v minulosti slíbil, že je na Čapí hnízdo pozve. Zkomplikovala to ale "pseudokauza kolem farmy," jak píše Babiš.
Na farmu tak ministr zve pracovníky resortu i s jejich rodinami. "Bude to velká akce, občerstvení je zajištěno, od 15.00 zahraje kapela Kryštof a další. Moc rád Vás tam uvidím," láká do průšvihu neinformované pracující!
"Nikam nejedu, natož s rodinou - je to v rozporu se zákonem," sdělil TOP reportérce zdroj z ministerstva financí. Tak uvidíme, kolik úřednic a úředníků zná, ctí a dodržuje zákony naší republiky!Související články:
http://tydenikobcanskepravo.parlamentnilisty.cz/2016/10/statni-rozpocet-horsi-nez-za-sovetskeho.htmlhttp://tydenikobcanskepravo.parlamentnilisty.cz/2017/05/tabor-sametova-kontrarevoluce-aneb-otce.html

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout