Milan Rokytka

TOP předseda a komunální politik
  • KSČM
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
23. 9. 2017 14:06:02

Privatizace žen zničila jejich erotickou hravost

Privatizace žen zničila jejich erotickou hravost

Melancholia!

 Brutální privatizace žen probíhající od feudalismu přes kapitalismus po současný korporátní fašismus oloupila ženy o radosti života - erotickou hravost, mnohočetné orgasmy a proměnila je v totálně nesvobodné otrokyně, resp. tyranky, které se utíkají k alkoholu, nikotinu a dalším drogám, nahrážkovým stimulacím centra radosti v mozku.
O ženu a její děti se musí starat celá společnost, jako tomu bylo po tisíciletí v komunistické prvobytně-pospolné společnosti a bez návratu ke komunismu nemá lidstvo žádnou šanci na přežití a rozvoj, zjistil už před lety český biolog Bohuslav Brouk a poslední výzkumy sexuoložek, psycholožek a dalších to plně potvrzují:


Jen zlomeček žen je v celém stále se prodlužujícím životě schopno dospět k vaginálnímu, mnohočetnému orgasmu a mnohé dokonce rok po privatiazci mužem rezignují znechuceně i na nejčastější klitoridální orgasmus, který se dle těch několika výjimečně šťastných žen nedá s tím mnohočetným prostřednictvím bodu G srovnat. "Chtěla jsem při tom úplně vypustit duši, zemřít a už se nenarodit," popisuje TOP reportérce své pocity jedna z nich.

A když  žena daruje lidstvu altruistické batole, je z něho fašistickými institucemi postupně vychováno sobecké monstrum, které se o svou stárnoucí maminku nepostará, nenechá ji pomáhat při výchově vnoučátek, ale strčí ji do domova důchodců, resp. LDN či hospice, kde vydechne naposled po zmařeném životě. 
VIDEO: 
http://https://www.youtube.com/watch?v=deEV967Fgew
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout