Pavel OPL

Kandidát pro volby do poslanecké sněmovny v r. 2017 v Praze
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,31. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
13. 8. 2017 0:35:08

"Změna pro lidi" - ROZUMNÍ "borci" z Ostravska ... Říká "Pražák" ...

"Změna pro lidi" - ROZUMNÍ "borci" z Ostravska ... Říká "Pražák" ...

"Ostrava je region razovity" - zpívá skvělý písničkář Jarek Nohavica v jedné ze svých písní. A má pravdu.

Nejen Ostrava, ale celý region Morvskoslezského kraje je velmi specifický kvůli svému historicky tradičnímu zaměření na hlubinnou těžbu uhlí a hutní výrobu.
Obě odvětví jsou charakteristická tvrdou dřinou ve velmi těžkých podmínkách a práce pod zemí o to více.
Zde není prostor na nějaké "kecy a chození kolem horké kaše". 
Práce i lidské vztahy vychází z drsných kořenů, ale o to více jsou upřímnější a vřelejší. Tedy pokud jste "rovny chlap".
To vše se samozřejmě v dobrém přenáší na rodinné příslušníky, výchovu dětí i mezilidské vztahy obecně. A multi-profesně.
O víkendu jsem měl možnost na konferenci strany (volební aliance) ROZUMNÍ osobně poznat naše kolegy z regionálního politického uskupení Změna pro lidi právě z Moravskoslezského kraje. 
Skvělí, vřelí a upřímní lidé. Moc jim přeji, aby jejich strana v intencích jejich názvu dostala rozměr strany celorepublikové a jsem moc rád, že jsme na "jedné lodi" na kandidátkách strany ROZUMNÍ v letošních parlamentních volbách.
ROZUMNÝM vlastencům z celé republiky ZDAR !!!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout