ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,16. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

Složení

Mgr. Bohuslav Sobotka
Andrej Babiš

Andrej Babiš

1. místopředseda vlády (30. 1. 2014 - 31. 5. 2017), ministr financí (30. 1. 2014 - 24. 5. 2017)
ANO 2011
Mgr. Richard Brabec

Mgr. Richard Brabec

1. místopředseda vlády (1. 6. 2017 - 31. 10. 2017), ministr živ. prostředí
ANO 2011
MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA
Ivan Pilný

Ivan Pilný

ministr financí (25. 5. 2017 - 31. 10. 2017)
BPP
Mgr. Michaela Marksová
Marcel Chládek

Marcel Chládek

ministr školství, mládeže a tělovýchovy (30. 1. 2014 - 5. 6. 2015)
ČSSD
Kateřina Valachová, Ph.D.
prof. PhDr. Stanislav Štech, CSc.
PhDr. Lubomír Zaorálek
MgA. Martin Stropnický
Ing. Marian Jurečka
Antonín  Prachař
Dan Ťok

Dan Ťok

ministr dopravy (4. 12. 2014 - 31. 10. 2017)
BPP
Milan Chovanec
MUDr. Svatopluk  Němeček, MBA
JUDr. Ing. Miloslav Ludvík
Prof. JUDr. Helena Válková, CSc.
JUDr. Robert  Pelikán, Ph.D.
Ing. Jan  Mládek, CSc.
Ing. Jiří Havlíček, MBA
Mgr. et Mgr. Věra Jourová
Ing. Karla Šlechtová
Mgr. Daniel Herman
Mgr. Jiří Dienstbier, ml.
JUDr. Jan Chvojka
SuperFooterAdvertCode