PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Aliance národních sil - předsedkyně
  • ANS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,38. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.10.2017 0:03:16

Proč je nezbytné vystoupit z EU, jak to učinit a jaká je alternativa?

Proč je nezbytné vystoupit z EU,  jak to učinit a jaká je alternativa?

Mnozí si myslí, že nám Brusel prostřednictvím dotací dává nějaké vlastní peníze. To je však naprostý omyl. Peníze, které dostáváme na dotacích, Brusel nejprve vezme z našeho státního rozpočtu a pak nám část z nich přerozdělí na dotacích.

 Vrací nám tedy ty samé peníze, které nám předtím sebral a to vše na úkor naší svobody. EU nás navíc tímto „šalamounským“ systémem může vydírat a dotace zmenšit. Tím se nám přestanou vracet peníze, které nám byly ale sebrány z rozpočtu.


Členství východoevropských zemí v EU lze přirovnat ke kolonizaci. Výsledkem kolonizace je fakt, že občané bývalého socialistického bloku jsou občany druhé kategorie, levnými pracovními silami – moderními otroky, pracujícími za zlomek mezd, ale při téměř stejných životních nákladech ve srovnání se západními zeměmi EU. Český zaměstnanec má sice větší produktivitu než třeba francouzský a dokonce i německý, ale dělá za třikrát menší mzdu! Tzv. produktivita práce se stala politickým termínem, ale neodpovídá vůbec ekonomické realitě. Německé firmy na nás vydělávají ohromné peníze. Z ČR teče zahraničním majitelům zdejších firem ročně kolem 300 mld. Kč ročně jako renta. Česká republika již vyčerpala všechny rezervy, které jsme měli naakumulované industrializací. Nyní je nastartovaný proces chudnutí celých regionů stejně jako statisíců lidí a s tím souvisí i snaha dostat do naší země co nejvíce zahraničních dělníků z východu s představou, že ti budou pracovat za ještě nižší mzdy než Češi.

Jednotlivé země EU jsou na tom ekonomicky různě. Plánovaná dvourychlostní Evropa bude rozdíly ještě zvětšovat. Je nezbytné odejít z EU, než nás zničí úplně a přestaneme existovat, neboť se staneme pouze spolkovou částí Německa. O nějaké výhodnosti našeho setrvání v EU nemůže být řeč. To, co skutečně potřebujeme, nám bohatě poskytne naše členství v organizaci ESVO. Když je tam spokojené Švýcarsko a právě nedávno zavrhlo záměr vstoupit do EU, tak to jistě bude vhodný spolek i pro nás.

Vše jsme předali zahraničním investorům. Při privatizaci českého průmyslu byla zničena struktura, která tu byla budována generacemi našich předků. Privatizačním procesem jsme docílili naprosté závislosti na německém průmyslu - tedy bylo docíleno toho, o co usiloval např. Hitler, ale jinými, měkkými prostředky. Od nesamostatnosti hospodářské se odvíjí i nesvoboda v politickém rozhodování.

Kdyby EU ztratila levné otroky a suroviny, které získala z drancováním východoevropských zemí, propadla by se Bruselu velmi životní úroveň. Proto není třeba se ustrašeně a podlézavě klanět směrem k jakémusi vzorovému Západu a hovořit o jakýchsi zvrhlých evropských hodnotách. EU může ztratit podstatně víc než my, když ji opustíme. Avšak tuto ekonomickou okupaci a nevolnictví českých zaměstnanců u nás trvalé udržují všechny vlády, a je jedno jestli vládne pravice nebo levice. Na této politice se podílejí ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS i TOP09 a to úmyslně! Míra vykořisťování ČR je nemravně vysoká a my si to nesmíme nechat líbit. Tento trend musíme v ČR zastavit.

EU žije z peněz zemí platících příspěvky, které jsou členy této mezinárodní organizace, ale nemusí se jim nijak zodpovídat. Dnes se EU nezodpovídá ani národním vládám členských zemí. Unie se stala korporací kontrolující Evropu, která potlačuje jakoukoliv národní vůli. Národní vlády dnes nemají fakticky žádnou možnost ovlivňovat rozhodování Evropské rady a dalších struktur (s výjimkou Německa a částečně Francie). Stává se očividným, že ji řídí nadnárodní globalistická struktura, jednající v zájmu transnacionálních skupin.

Málokdo ví, že po brexitu EU představila  tzv. „EU Global Strategy“, v níž je vylíčeno budování evropského impéria, které má zahrnovat Blízký východ a severní Afriku. Evropská Unie stále pokračuje s postupnou imigrací 56 milionů severoafrických muslimů v rámci tzv. „společného řízení migračních toků a tlaků“, který nastolila Lisabonská smlouva. Toto číslo uveřejnil Eurostat, který ho uvedl jako odhad počtu imigrantů potřebných na vyrovnání demografického úbytku v celé Evropě mezi roky 2010 a 2050 - aby bylo z čeho živit rostoucí počty evropských důchodců. Projekt se jmenuje „Euro-Mediterranean Partnership“ (též „barcelonský proces“ a „Unie pro Středomoří“) a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravoval přes 15 let.

Je třeba začít tvořit Evropu svobodných států. Geopoliticky je vzácná chvíle, kdy se tvoří budoucnost na první polovinu 21. století a my můžeme být u toho.

Máme zhruba tyto možnosti:

1/vystoupit z EU a zachránit si krk (obrazně řečeno) nebo

2/ zůstat v EU a čekat na její rozpad a zvýšit tak svoji ztrátu či

3/ stát se součástí jádra EU tzv. Nové Evropy a udělat z naší země definitivně totální kolonii Německa.

Existuje poměrně snadná možnost vystoupit z EU. Lisabonská smlouva výslovně zavádí, a to článkem 50 SEU.

Na základě příslušných článků smlouvy o EU a Lisabonské smlouvy je nutné oznámit Evropské komisi datum a postup odchodu ČR z EU. Obnovit naši plnou suverenitu v otázce imigrace, vnitřní a vnější bezpečnosti, potravinové a energetické bezpečnosti, daní a měny. Odmítnout další legislativní kroky na základě směrnic EU. Podle článku 50 Lisabonské smlouvy zahájit řízený proces našeho postupného vystoupení. Nesmíme být provincií EU, ale naopak je nutné rozvíjet a bránit suverénní Českou republiku.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama