Aktivistka: Okamura chce sebrat romským matkám i těch pár šupů

17. 4. 2013 12:32

Zuzana Labudová, ředitelka obecně prospěšné společnosti Osvětová beseda, se v Lidových novinách ozvala proti názoru senátora Tomio Okamury o parazitech, kteří zneužívají sociální dávky na děti a vychovávají další generace parazitů. Jediný, kdo něco zneužívá, je v tomto případě podle Labudové právě sám Okamura, který parazituje na populárním tématu, aby se zviditelnil.

Nový příspěvek

Pro účast v diskusi musíte být přihlášeni. Pokud ještě nemáte na ParlamentníListy.cz účet, můžete se zaregistrovat.

Při registraci je požadováno uvedení data narození, pohlaví a města bydliště. Tyto údaje jsou využívány pouze pro vykreslení Mapy GeoPopularity politiků (včetně statistik) a jsou zcela anonymní. Uvádějte, prosíme, pravdivé údaje - Vaše osobní data chráníme.

Kdo rozhodl o Osvětové besedě jako o obecně prospěšné společnosti, M.Bačkovský, 30. 5. 2013 19:46:50
Obecně: obecně prospěšná společnost zajišťuje prospěch všech členů společnosti. Ne jen její určité části, v tomto případě menšiny. Jaký je rozpočet této obecně prospěšné společnosti a kdo ji financuje. Jinak se k tématu dále nevyjadřuji, protože předchozí příspěvky vpodstatě vyjadřují můj názor. Snad jen malé doplnění, že je třeba menšiny zařazovat do společnosti tak, že budou respektovat naše zákony. Pokud nechtějí, nechť se vydají tam, kde jejich postoje budou tolerovány.

Reagovat

Trefená husa zakejhala!, Rypoň, 24. 4. 2013 6:43:04
Byli tři, Darmožrout, Darmošlap a ten třetí byl taky z Obecně prospěšné společnosti.

Reagovat

Prý almužna, Tomáš, 23. 4. 2013 13:17:41
Mám známou na sociálce. A říkala nám, že obecně platí, že romská matka má desítky tisíc. Kdežto česká matka má tak kolem 5 tisíc a hotovo. Ty všeobecný výhody menšiny jsou nehorázný. Já chci pro nás bílý i černý stejnej metr. Je to tak těžký!!?? Ale abych nehořekoval jenom na romy, tak znám i slušný. A naopak znám i bílou matku, která má dvě děti a obě odvezený u matky a ona socku sama pro sebe. Proto si myslím, že pan Okamura myslel parazity jak bílý tak černý, že je těch černých víc je asi pravda. Jinak si o těch romskej děckách nemyslím nic špatnýho, ale je fakt že i u nás na malým městě jsou dost drzí (patnáctiletej rom přišel k nám do hospody a začal mlátit vrchního, pač mu nechtěl nalejt). Hrajou si na negry ve filmu a jsou trapný

Reagovat

Rúžové brýle, Alfons, 22. 4. 2013 12:13:11
Velice často se pohybuji v Ostravě. Autorce bych vřele doporučil zajít si mezi cikány do Přivozu, tak v deset večer. Projít se tam bez kamer a různých aktivistů a zkusit se podívat jak žijí. Nic nedělají, v noci tanečky, pobíhající děcka, zničené domy a spokojení.Jim opravdu nic nechybí. Slušní obyvatelé jim ustupují. Prostě hrůza a děs. Když vlezou do obchodu, chovají se, jak kdyby jim vše patřilo. Celý život ( zvláště cikánky) nesáhly na práci. Každý, kdo se jich zastává, by měl mít povinnost žít s něma minimálně 5 let. Myslím, že takových, jako je Labudová,by rapidně ubylo.

Reagovat

populární téma?, Michal, 22. 4. 2013 11:08:17
Ať se autorka zamyslí nad tím proč je to POPULÁRNÍ téma!!! Tyhle lidi miluju.Sami sebe zviditelňují tím,že poukazují na známé osobnosti,které se vyjadřují k velmi ožehavému tématu.Zuzano běžte i s besedou do háje . Podívejte se například na Švýcarsko:podpora v nezaměstnanosti po 5 letech souvislé práce bez delšího přerušení. Odmítnutí práce,alkohol v práci-výpoveď atd-žádná podpora. Zničení bytu či státního majetku-vězení a makat na zaplacení škod.Tenhle rasismus naruby je tady díky Vám a vám podobným.Něco jako Kocáb-zástavat,mluvit,poukazovat to by mu šlo,ale když přišla na řadu nabídka-běžte s nima bydlet,tak to už bylo najednou keců kolem proč nemůže.Taky už tam dnes není(naštěstí).Běž si s nima bydlet Zuzanko a pak pište jak se kdo zviditelňuje a jak by se mělo u nás zacházet s parazity ty chytrá hlavo!!!! Našel bych spoustu(a plno nových na Vaši adresu bych dokázal vymyslet :-*) vulgarismů směřující k lidem,kteří si žijí někde v ústraní a zastávají se cigánů.To už mě fakt může urvat tady toto.Běžte si s nima bydlet a pak mluvte.Teď nám tady prodali o 3 domy dál celý barák-cca 80 bytů.Do 14 dnů všichni slušní lidi pryč a barák plný cigánů.A proč?V 1+1 matkas 5 dětmi platí 11.000 kč.Proč tam nedat cigány,když stát to zaplatí,že?!Je z toho byznys,všichni jsou si toho vědomi,ale nedej bože s tím něco dělat.Teď už jen vyvstává otázka-kolik z toho máte vy??

Reagovat

"pár šupů"???, RoyalCrown, 22. 4. 2013 10:52:31
"pár šupů"??? Opravdu? Autorka by se měla hodně rychle vzpamatovat...

Reagovat

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Ta obecně prospěšné společnosti Osvětová beseda, Terminator, 22. 4. 2013 10:47:39
je Neziskovka, to znamená, že každoročně tahá peníze od státu a my je živíme proto, aby nás mohli sprostě pomlouvat.

Reagovat

Tragikomedie, Danielle , 22. 4. 2013 10:36:08
Ony nebohé matky dostávají měsíčně o několik tisíc víc, než já si odpracuji v kanceláři a pyšní se mnohé i pravými taškami s emblémem LV a jejich děti jsou nevychované, školu nenavštěvují pravidelně a opravdu jsou vychovávány jenom k tomu, aby kradly... To je více než tragikomické...

Reagovat

Re:Aktivistka: Okamura chce sebrat romským matkám i těch pár šupů, Terminator, 22. 4. 2013 10:45:44
No a vidíte, právě těchto kriminálníků se Aktivistka zastává. Ona totiž nikdy na ulici nebyla, jen o tom četla v Rudém Právu.

Reagovat

Mimochodem, dnes se každý Blb, který, Terminator, 22. 4. 2013 10:26:30
nic neumí označí za aktivistu a myslí si, že může svůj špinavý rypák strkat do čeho se mu zalíbí. Každý, kdo se prohlásí za aktivistu by měl být okamžitě zatčen a uvězněn.

Reagovat

Řeknu to jednoduše, ta Labudová, neví, Terminator, 22. 4. 2013 10:21:44
o čem kecá. To není pár šupů co ty matky dostávají, protože oni jako celé rodiny dostávají pod 24 tisíc do 50 tisíc za to, že si naflákali hromadu děcek, aby nemuseli nikdy pracovat. Takže Labudová se zastává flákačů a příživníků. Co si o takové osobě máme myslet?

Reagovat

Okradl mě cikán, Jaruš, 22. 4. 2013 6:55:22
Byl na svou "práci" hrdý a udělal to prý z politických důvodů.

Reagovat

Hloupé bílé matky rovněž plodí parazity, Jaruš, 22. 4. 2013 6:47:44
Sociální stát v této podobě je prostě hloupost. Ve školách by se měla zavést zase pracovní výchova. Často by ty cikánata ani nebyly tak líné jako nezručné.Zručnost se jim cvičí jen ve zlodejině. Často se při těžbě kovů fakt hrozně nadřou.

Reagovat

Paní Labudová žije asi v jiném světě, Pavel Nový, 18. 4. 2013 23:30:57
že nezná či snad nechce znát holou skutečnost. Neteř pracuje už 6 let na porodnici a v posledních 3 letech tam rodila - jak jinak cigoška - poprvé ve svých 15 letech a dostala mateřskou 8600 Kč, podruhé za necelých ll měsíců a opět tuto mateřskou a zatím naposledy tentokráte po roce zase stejná mateřská - holka necelých 17 let a má tři fagany, bere na ně všechny možné přídavky, má to normální pracující žena? Pokud by bylo po mojem, zrušil bych porodné, přídavky na děti pouze na dvě - na první nejvíce, na druhé už méně a na další už nic. Místo přídavků slevy na dani ze mzdy. Chceš mít děti - tak pracuj a živ si je, najdi si práci a ne že si zavedeš fabriku na výrobu dětí,a ty tě budou živit, a nemyslím si, že ostatní, kdo poctivě pracují a děti si živí sami, budou chtít tuto "velkovýrobu" cikánských dětí podporovat, nazlobte se na mne, nejsem rasista, ale co je moc, to je příliš!!!!!

Reagovat

Další aktivista,, fanatik...., Franta Dobrota, 18. 4. 2013 16:31:34
Paní ředitelka zjevně nemá všech pět pohromadě,, nebo je ředitelkou zrovna takové nic neřešící agentury, které jsou zmiňovány v článku pana Okamury, jako další parazité sociálního systému....

Reagovat

Krávo hloupá, carda, 18. 4. 2013 7:50:47
přijeď se podívat do Mostu. Tam se teď formuje cikánský "Baby boom". Na každém rohu neskutečné množství sotva školních dětí a nikdo neví co s nimi.To proto, že romské matky si z toho udělaly výdělečnou činnost a náš stát je v tomto podporoval. Teď nikdo neví, jak to řešit. A takové hloupé ženské to ještě budou podporovat, a samozřejmě z našich peněz.

Reagovat

Re:Aktivistka: Okamura chce sebrat romským matkám i těch pár šupů, Pepa, 18. 4. 2013 16:59:46
A co kdyby ty romské matky šly makat jako ty bílé.Napráskat si děti to by uměl každý.Ale chce to taky se o ně postarat a ne se nechat živit těmi,kdo pracují!!!

Reagovat

dobrý cigán m...ý cigán..., CO je Ti potom..., 18. 4. 2013 0:40:21
všechno do poslední koruny bych jim vzal, pak bych jim vypravil všem zdarma vlak a koleje bych směřoval někam do hodně hluboké propasti....jak by tady bylo krásně a klidně!!!

Reagovat

Cikánské matky + etnické obohacení !, Hrdý RASISTA, 18. 4. 2013 0:12:53
www.youtube.com/watch?v=8AUxwxHjmvk&feature=player_embedded

Reagovat

kvalifikovaný dotaz, Anonym, 17. 4. 2013 23:05:24
Po všech těch " nepravostech na romech" se docela divím, že tu s námi ještě chtějí žít v útisku?! Proč nejdou zpět do Indie jako lososi na místo svého narození( Indie) kde je určitě nebude nikdo rasově diskriminovat a konečně budou moci uplatnit své schopnosti a dýchat svobodně! Hlavně budou mezi svými a svobodní!!!

Reagovat