Z Babišovy složky. V roce 1982 se prý stal skutečně agentem StB

3. 12. 2011 16:34

Agentem StB jsem nebyl a podávám žalobu na ty, co to tvrdí. Tak reagoval miliardář Andrej Babiš na informace ohledně jeho údajné spolupráce s československou tajnou službou. Ústav paměti národa Slovenské republiky ale říká něco jiného. Má prý velkou část z Babišovy tehdejší složky.

Nový příspěvek

Pro účast v diskusi musíte být přihlášeni. Pokud ještě nemáte na ParlamentníListy.cz účet, můžete se zaregistrovat.

Při registraci je požadováno uvedení data narození, pohlaví a města bydliště. Tyto údaje jsou využívány pouze pro vykreslení Mapy GeoPopularity politiků (včetně statistik) a jsou zcela anonymní. Uvádějte, prosíme, pravdivé údaje - Vaše osobní data chráníme.

KRYCÍ JMÉNO ,,ROCCO,, MĚL ASI KDO SOUDRUU EKONOMICKÝ NÁMĚSTKU z RaJe Praha, Pa roubek má krátkou nejen tu paměť, 5. 12. 2011 19:27:09

Reagovat

ASI MUSEL PODÁVAT ZPRÁVY JAKO KAŽDÝ KDO NĚKAM VYJEL,, Standa, 4. 12. 2011 16:31:24
AŤ JIŽ Z PODNIKŮ ZAHRANIČNÍHO OBCHODU, VÝZKUMNÝCH ÚSTAVŮ, ÚŘADŮ A POD.NENÍ ZJIŠTĚNO, ŽE BY UDÁVAL LIDI A NĚKOHO POŠKODIL.INVESTIGATIVNÍ NOVINÁŘI BY SE MOHLI PODÍVAT NA TO, Z JAKÝCH PROMINENTNÍCH KOMUNISTICKÝCH RODIN POCHÁZELI MNOZÍ NAŠI DNEŠNÍ STÁTNÍ A POLITIČTÍ PŘEDSTAVITELÉ. TO JE ALE TABU.

Reagovat

kompro, johan, 4. 12. 2011 15:42:22
ani to tak dlouho netrvalo a máme dalšího agenta,pozoruhodné je,že s tím nevylezli hned jak se dostal k tak obrovskému majetku,kolik lidí již bylo zostuzeno,Bohdalová,Kanyza a spousta dalších a je největší sranda je ,že u některých se tvrdí,že si to na ně STB vymyslela,prostě tisíckrát opakovaná lež je nakonec pravdou,ale jsem hluboce přesvědčen, že u soudu ti škrabalové neuspějí,ale v mentalitě českého národa je zakořeněno není šprochu atd.

Reagovat

Re:kompro, ??????????????????,,, 4. 12. 2011 23:03:12
Bohdalová-Kanyza-Chramostová-Zawadská-Nohavica ATD (to jenom u herců)co potom ti další????????????

Reagovat

http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/je-to-gangster--ale-slusny/, Anonym, 4. 12. 2011 15:08:24

Reagovat

Dejte pokoj s vašima estébákama., emeritni samec, 4. 12. 2011 14:43:42
Myslíte že jsme padlí na hlavu a nic si nepamatujeme?Všechny důležité dokumenty skartoval už komunistický ministr vnitra ještě před převratem.Potomse na svazky vrhnuli všichni co měli máslo na hlavě a zbylo jen torzo s vytrhanými stránkami.Všechno řádně"upravil"ministr Sacher a to co zbylo je jenom materiál pro likvidaci nepohodlných lidí.Všichni víme jak se tehdy vykazovala"činnost"institucí.V dnešních svazcích žádné agenty nenajdete,jsou to různí chudáci které u něčeho načapali a podpisem se vše vyřešilo.Ani nemuseli nic hlásit,vždyť všichni všechno věděli a žádná vlastizrádná činnost se nekonala.Dotyčný ani nemusel vědět že v nějakém svazku figuruje.Opravdoví agenti nikde podchyceni nejsou a všechno je humbuk.Je neuvěřitelné za jaké idioty nás považují inženýři lidských duší kteří za peníze vytvářejí tzv veřejné mínění.To si opravdu myslí že co čtenář to blb.Bohužel historie jim často dává za pravdu ale mě dejte pokoj s vašimi estébáky,cílenými aférami které smrdí manipulacemi, špinou kmotrovských peněz a oblbováním občanů.Mě je milejší nějaký pseudoestébák než zlodějská kreatůra schopná krást peníze lidem starým, nemohoucím a nemocným.S agenty stb si oblbujte někoho jiného.

Reagovat

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Re:Dejte pokoj s vašima estébákama., nodeposit, 4. 12. 2011 15:01:18
ANO. A zlodějská kreatůra schopná krást peníze lidem starým, nemohoucím a nemocným. Cílené aféry jsou tu proto, aby se na Babiše do voleb nezapomnělo, a nejlépe z něj udělat psance, kterého chce vláda ODS za každou cenu dostat. CHA , .A o to tady jde, je potřeba "volit" Babiše.

Reagovat

Re:Dejte pokoj s vašima estébákama., jana, 4. 12. 2011 18:10:33
to určitě. Aby my zavedl bioplynky a zvýšil ceny?

Reagovat

Jestli tohle není STBácká kurva, tak kdo?, nodeposit, 4. 12. 2011 14:24:38
V listopadu 1982 se v centru Bratislavy ve vinárně U Obuvníka sešel s kapitánem Rastislavem Mátrayem a poručíkem Júliem Šumanem. Podle hlášení tajné policie v době od 16.30 do 18 hodin podepsal takzvaný vázací akt, tedy závazek ke spolupráci. „Kandidát byl vytěžen (vyzpovídán) k ohlasům na úmrtí soudruha Brežněva (sovětský vůdce, který zemřel den před schůzkou – pozn. red.), o čemž je zpracován samostatný záznam. Poté byl kandidát vyzván, aby se vyjádřil, zda chce nadále spolupracovat s orgány kontrarozvědky, s čímž jmenovaný souhlasil. Po vyjádření souhlasu bylo jmenovanému oznámeno, že splňuje předpoklady kladené na spolupracovníka československé kontrarozvědky a byl mu předložen k podpisu písemný závazek, který byl zakamuflovaný v propagační brožuře. Kandidát závazek po přečtení podepsal bez dalších otázek a souhlasil, aby bylo i nadále používáno krycí jméno Bureš,“ píše se doslova ve zprávě StB.

Reagovat

"Pravda vítězí", úúú, 4. 12. 2011 14:32:29
Proč tam nejsou VŠICHNI? Proč to nezveřejníte o KAŽDÉM?Hlavně ty velké ryby ZVEŘEJNĚTE

Reagovat

Re:"Pravda vítězí", nodeposit, 4. 12. 2011 14:42:07
Jo, to byl mazec. Ale momentálně jde o Babiše, takže s tohoto důvodu, je na pranýři právě on. Jestli to neočekával tak je hlupák. A k ostatním, ono se to již delší dobů ví(neoficiálně) kdo s nima táhnul za jeden provaz. Jenže oni byli chytřejší, nejdříve ukldili stopy o spolupráci a pak začli rozkrádat, tunelovat, a přemisťovat,kdežto Babiš začal právě naopak a to se mu vymstí.

Reagovat

Re:"Pravda vítězí", Jakub Jakubů, 4. 12. 2011 15:03:15
Babiš platí velké daně.To už je divné? Honem se musí Babiš pomluvit! Nemá Babiš blechy????

Reagovat

Re:Jestli tohle není STBácká kurva, tak kdo?, jana, 4. 12. 2011 18:08:47
ale některým troubům to nevadí, a dál ho budou obhajovat, protože jsou blbí, blbí blbí

Reagovat

Doporučuji, nodeposit, 4. 12. 2011 13:56:14
http://www.nodeposit.cz/2011/12/04/konspiracni-schema-pro-ovladnuti-sveta-text/ -najděte si na obrázku organizaci a v googlu Čechy kteří v těch organizacích a spolcích působili, či působí, nebo navštěvovali, navštěvují. Sice nic zvláštního, ale hezké schéma to určitě je. Například jsem se divil, jak podružná je mafie, KGB nebo CIA.

Reagovat

Bohužel jsme se nevypořádali s vlastní minulostí, Klaus, Havel a další pravdoláskaři, 4. 12. 2011 12:58:32
a díky těmto pravdoláskařům nám zde mohou zámožní agenti STB kázat o kultuře a morálce.

Reagovat

Babišu,, Klauzewitz, 4. 12. 2011 12:32:51
zostudil si modrou mafii, takže modří investigativci už se do toho budou zapojovat a dehonestovat jak to ostatně s oblibou dělají u ČSSD, ale ty přece víš, že Venóšek léta chodil do Bartolomějské referovat na lidi co se kriticky vyjádřili o komunistickém režimu ať už v zahraničí nebo doma a jak z toho uměl profitovat, stryko Šalgovič se za něho zaručil a on si jezdil po západě za peníze daňových poplatníků už za komunistů, prostě to měl náš agent venóšek vymakany.

Reagovat

Pracák dobrý ne?, DebNečas,Deb Drábek a všichni polit., 4. 12. 2011 11:43:23
Veřejně prospěšné práce Veřejně prospěšné práce budou vykonávat nezaměstnaní, kteří déle než dva měsíce pobírají od úřadu práce příspěvek v nezaměstnanosti. Cikáni však příspěvek v nezaměstnanosti nepobírají, protože nikdy nepracovali. Ti dostávají sociální dávky, které nejsou vázány na vykonávání veřejně# prospěšných prací. Takže toto řešení, co vymyslela naše vládní garnitura, není zaměřeno na to, aby cikáni začali pracovat, ale proti nám ostatním, kteří jsme byli léta zaměstnaní a povinně jsme odváděli do státní kasy sociální pojištění. Pokud přijdeme o práci a neseženeme si rychle novou, tak za pár drobných, po dvou měsících na pracáku, půjdeme zametat ulice a sbírat psí lejna. A cikáni, kteří nikdy nepracovali, budou nadále pobírat štědré sociální dávky. Pěkně to pan Drábek vymyslel, a celá vláda schválila.Paradoxem je, že spousta lidí tomu ještě fandí, protože si myslí, že to konečně postihne ty, kteří se práci léta vyhýbají a jen nastavují ruce. Omyl vážení, postihne to nás, kteří přijdou o práci! A od protější nálevny# nebo herny se nám budou chechtat ti, kteří nikdy nepracovali a pracovat nikdy nebudou.Potom je na zváženou, pro koho tu naše vláda je ??? Prosím, pošlete to všem známým, ať vidí, jak s námi vláda opět vydrbala!!! hehe nejsem rasista či xenofob ale něco na tom je........kurva kde to žiju???? nebylo by lepší být někde v "zanedbané a rozvojové zemi", kde se za ukradení věcí usekne ruka ??? tady se promr(d)(h)ají miliony a nikdo za nic# není odpovědný. Ať žije ODS či SD či KSČM, VV či TOP09 všichni mi můžou políbit prdel v příštích volbách a celý EU taky.

Reagovat

JÁ JSEM NESPOLUPRACOVAL, JÁ JEN INFORMOVAL., ANDREJKO., 4. 12. 2011 11:09:45

Reagovat

Babiš využil možností, které skýtala Klausova zvrhlá privatizace,, Anaj, 4. 12. 2011 8:02:05
a to k podnikání. Proto má to, co má. Kdyby ostatní politické a jiné pijavice, dnes smrdutí tchoři různých politických stran a lidé co neinvestovali v tomto státě ani chlup z nakradených státních peněz (které dosud odvádějí na svá osobní konta), dělali co Babiš, naše země by byla jinde než dnes a lidé typu Kalouska by byli možná tak zaměstnaci nějaké "chemičky" třeba pana Babiše o čemž pochybuji, že by si podnikatelé nasadili dobrovolně do podniku takové zlodějské vši. Věřím, že formování politické strany, za kterou by stál velký kapitál a sdružoval skutečné podnikatele, kteří chtějí opravdu podnikat, nedá současné kleptokracii spát. To, zdali je Babiš od roku 82 zaveden v registrech je nepodstatné. Podstatné je, aby byla tato vláda nicneumělů a zlodějů konečně svržena. A pak se uvidí. Třeba se ukáže, že většina lidí si přeje socialismus, no a tak dojde ke znárodnění, bude nastolena vedoucí úloha dělnické třídy, což asi nedá zase spát panu Babišovi a ostatním podnikatelům. Potom je třeba si položit otázku, co bude dělat současná politická "elita". Osobně se domnívám, že si opráší své červené knížky a vrátí se do lůna mateřské strany, která je vyvrhla. Jedinou skutečnou práci, kterou zde prozatím na rozdíl od pana Babiše tito politici odvedli bylo to, že se prodrali na svět.

Reagovat

Re:, Josef, 4. 12. 2011 7:35:00
Naní to dnes po 21 letech jedno, zda někdo byl nebo nebyl agentem Stb. Problém u někoho asi bude v tom, že nehlásá, jak je to tady úžasný, co senátor Štětina, Bohdalová, Chramostová, a smečka dalších pravdoláskařů, to byli menší agenti, tito, ale řádili v 50 letech, kdy se největší svinstva dělali, to Vám spravedlivejm nevadí. Babiš se v této době narodil.Tak už běžte s tou nenávistí do háje.

Reagovat