Čunek vzpomíná: Když si Parkanová nevěděla rady, pomohl jí Kalousek

24.06.2012 21:58 | Zprávy
autor: pan

V pořadu 168 hodin na ČT vzpomínal bývalý předseda KDU-ČSL Jiří Čunek, jak si počínala Vlasta Parkanová coby ministryně obrany. Když si nevěděla s nějakým problémem rady, pomohl jí Miroslav Kalousek.

Čunek vzpomíná: Když si Parkanová nevěděla rady, pomohl jí Kalousek
Foto: hns
Popisek: Miroslav Kalousek a Vlasta Parkanová, koláž

„Potřebuje vždycky nějakou silnou postavu, oporu. A kdo jí tuto možnost nabídne, tak toho se drží,“ přiblížil povahu Vlasty Parkanové v reportáži na ČT Jiří Čunek. „Vždycky ten materiál přečetla, a pokud tam byla nějaká otázka, která byla nad její síly, tak jí většinou pomohl ministr Kalousek,“ dodal.

V reportáži promluvila i její blízká přítelkyně, dokumentaristka Helena Třeštíková. „Je na tom opravdu špatně, protože ona je citlivý člověk,“ posteskla si. „Vždycky zapojovala i svou lidskou část bytosti, ne jen politickou,“ popsala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vy věříte tomu, že byste se od ministra obrany něco kloudného dozvěděla?

Nemáte spíš jako já dojem, že je jen takovým maskotem? A jsou interpelace jediná možnost jak můžete kontrolovat vládu? Jestli ano, což mi přijde, že jste naznačila, tak to je špatně, myslím. Vy ne? A pokud se mnou souhlasíte, co uděláte, aby to bylo jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Den pro českou přírodu v Zoo Hluboká nad Vltavou

10:29 AOPK ČR: Den pro českou přírodu v Zoo Hluboká nad Vltavou

V sobotu 13. června se v zoo v Hluboké nad Vltavou uskuteční první ročník akce s názvem Den pro česk…