28.6.2011 6:23 - Považuji za naprosto legitimní a plně respektuji, když různí lidé mají odlišné politické preference. Tak to na světě přece chodí a není na tom nic divného.
Nový příspěvek
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou
podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky
obsahující vulgární výrazy a urážky.
Nestydatý vtip - prý ČSSD proti korupci!, , 28.6.2011 8:11:33
Neznám jediného člena ČSSD kteří vystupují ve veřejnoprávních médiích, aby jen neostouzeli představitele jiných stran. Sami žádný program, řešení nikdy neměli, žádná změna, jenom řeči "co by se mělo." Jejich korýtko je jim nejmilejší, o nic jiného u nich nejde, i když se maskují starostlivostí o mladé rodiny a důchodce.
Politický amatér Havlíček se trefil, , 28.6.2011 8:06:58
Nečas se bojí vyhodit Vondru, tím se odrovnal nadobro. Fakt je ale možné, že Vondra je agentem a Američané by jeho vyhazov asi nerozdýchali. Škoda, že nevěděli předem, koho si berou do svých řad.
souhlas, , 28.6.2011 7:08:05
Po přečteni članku musim souhlasit.Je to velmi vystižne dobře vysvětlena otazka ohledně řecka každy rozumny občan musi pochopit jak tomu je a ten rozdil mezi českkou republikou.Nečasova vlada se timto pouze ztrapnuje.
Re:souhlas, , 28.6.2011 9:35:49
A jako to je s tím Řeckem? To totiž v tom článku vůbec není. Je tam obecný blábol, že si musí upravit rozpočtová pravidla. Milý pane, k plnému socializmu nás opět přivedla ČSSD, ODS a TOPhajzlové to jenom pěkně zneužívají. Jediným lékem není žádná kosmetická daňová úprava ale kompletní zrušení stávajícího systému a zavedení normálního svobodného trhu. Takového, který existoval před EU a kdy západ Evropy hospodářsky prosperoval. Žádná země EU neprosperuje. Všiml jste si někdy té maličkosti?
Chci, , 26.6.2011 10:30:01
vědět,až za pár měsíců krachne Řecko,co potom budeš říkat!Rozumbrado...
Re:Čtěte, , 26.6.2011 10:31:05
Co chcete dělat, když Peťka Podrazák Nečas se bojí z vlády prý rozpočtové odpovědnosti vyhodit Promopro Vondru, ne proto, že vyhazoval peníze státu a disidentsky to sváděl na své podřízené, ale proto, že je špičkový agent CIA a to by se velkému bratrovi tuze nelíbilo, co?
Příliš drahý český stát, , 24.6.2011 13:57:35
Nehodlám držet při životě, protože pro občany nic nedělá. V podstatě je jenom okrádá...
Kradlousek má několik kašpárků ve vládě rozpočtové odpovědnosti, , 24.6.2011 13:53:35
Jedním z nich je i předseda mafiánské ODS, slaboch a zbabělec Peťka Podrazák Nečas.

