John má kouzlo, Klasnová je železná lady. Stranu udrží, tvrdí Skokan

03.05.2012 18:53 | Zprávy
autor: jav

Poslanec Věcí veřejných Petr Skokan patří k těm, kteří zachovali věrnost předsedovi strany Radku Johnovi. Ačkoliv přiznává, že se nyní v partaji lépe dýchá, pro chování Karolíny Peake a její platformy nemá slov. Zato Radka Johna považuje za dobrého předsedu.

John má kouzlo, Klasnová je železná lady. Stranu udrží, tvrdí Skokan
Foto: veciverejne.cz
Popisek: Bývalý poslanec za VV Petr Skokan

Věci veřejné podle Skokana ve vládní koalici vždy jednaly rovně a přímočaře. "Chování zlobivého dítěte,“ jak moderátorka Barbora Tachecí charakterizovala působení Věcí veřejných ve vládní koalici, bylo prý jen voláním o pomoc. Ostatní vládní strany totiž prý nechtěly s véčkaři mluvit a vůbec je neposlouchaly. Proto straně nezbylo, než odejít do konstruktivní opozice, byť je to prý „těžká práce.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vy věříte tomu, že byste se od ministra obrany něco kloudného dozvěděla?

Nemáte spíš jako já dojem, že je jen takovým maskotem? A jsou interpelace jediná možnost jak můžete kontrolovat vládu? Jestli ano, což mi přijde, že jste naznačila, tak to je špatně, myslím. Vy ne? A pokud se mnou souhlasíte, co uděláte, aby to bylo jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP podpoří efektivnější hospodaření se srážkovou vodou

13:28 MŽP podpoří efektivnější hospodaření se srážkovou vodou

Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR vyhlašují v závěrečné fázi pro…