30.11.2011 17:58 - Ředitel Krajského policejního ředitelství Ústeckého kraje Jiří Vorálek po téměř třiceti letech služby odchází od policie. Dnes byl hostem pořadu Dvacet minut Radiožurnálu, aby shrnul, jaká situace podle něj v policii momentálně vládne.
Nový příspěvek
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou
podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky
obsahující vulgární výrazy a urážky.
církevní tunel 200 mld ,pedofilové z ods,top,vv,kdu,zel rozdají majetek celkově za více než 200 mld pedofilní katolické církvi, , 1.12.2011 11:21:11
církevní tunel 200 mld ,pedofilové z ods,top,vv,kdu,zel rozdají majetek celkově za více než 200 mld pedofilní katolické církvi Představitelé římskokatolické církve v Irsku tajili případy zneužívání dětí kněžími i poté, co se v polovině 90. let zavázali, že je budou chránit a hlásit podobné věci policii. Uvádí to zpráva zveřejněná irskou vládou. Dokument mluví o 19 kněžích, kteří údajně zneužívali nezletilé v letech 1996 až 2009.Podobné pedofilní skandály se objevily v církvích řady dalších zemí, například v USA, Německu, Belgii, Nizozemsku a na Maltě. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/130126-irska-cirkev-ma-dalsi-pedofilni-skandal/
To jsme to všichni dopracovali, co?, , 30.11.2011 21:29:27
Grázlové všeho druhu začnou mít sólo. Už teď nás mlátí cigoši a bude líp. Ó DÍKY TI MOUDRÁ, PŘEMOUDRÁ VLÁDO ČR, ZA TVOU PROZŘETELNOST V KAŽDÉM OHLEDU A SMĚRU. Nic lepšího jsme si ani nemohli přát od takových asociálních křupanů, jako jste vy korytáři nenažraní. Věřte, nevěřte, už se mi v tom českém hnoji ani nechce žít.
Re:To jsme to všichni dopracovali, co?, , 30.11.2011 21:41:26
zato teď při plném stavu se třesou, ha ha ha
zločinci Topolánek, Nečas,Kalousek,Pospíšil Trautenberk nebudou obviněni za korupční nákupy vozů Tatra za které požadovali, , 30.11.2011 21:16:15
zločinci Topolánek, Nečas,Kalousek,Pospíšil Trautenberk nebudou obviněni za korupční nákupy vozů Tatra za které požadovali po manažerech miliony dolarů jako úplatek přes svého bílého koně Bartáka ,mimochodem poslanec Vidím z ODS byl na luxusní dovolené s Bartákem a Smržem kde celou rozkrádačku pravděpodobně upekli ....
http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-53893830-specialni-policejni-tym-tatra-konci-z-korupce-budou-obvineni-dva-lide
30. 11. 2011
William Cabaniss řekl, že v únoru 2008 po něm chtěl tehdejší náměstek ministryně obrany Barták ODS,TOP09 miliony dolarů za to, že Tatra už nebude mít problémy s armádní zakázkou.To potvrdil i Cabanissův kolega Duncan Sellars, který se rovněž zúčastnil rozhovoru s Bartákem
Asi by bylo nejlíp.., , 30.11.2011 20:35:05
..v rámci úspor policii zrušit úplně ! Stejně si v tomto "cochcánově" už 22 let dělají zloději,podvodníci a mafiáni co chtějí ! Vládnoucí pravicová mafie moc dobře ví,
"co dělá !"
Re:Asi by bylo nejlíp.., , 30.11.2011 22:18:30
Jo a tebe by měli taky zrušit kolik máš tříd zvláštní školy magore.
Re:Asi by bylo nejlíp.., , 30.11.2011 22:27:42
Na čem by měl ten obyčejný policista ušetřit podle tebe,už tak si kupují vlastní výstroj ,tu kterou fasují ,tak v té se nedá chodit,co ještě papíry na psaní a nebo vlastní ?počítač ?,už i toaleťák i kupují svůj.Misto ,aby jste byli rádi ,že za vás někdo odklízí ten lidský hnůj za 150 zadara za minimálni platy tak na ně nadáváte ,proč ,že jezdíte po cestě jako prasata,že se chováta jako zvěř a neumíte se bavit bez drog a alkoholu,že kradete,nebo pro to ,že jsou to prostě policajti a naty všichni nadavájí.No tak se přidám ,jsem hrdina a tak si na to vzpomeňte,až dostanete někdy na budku a budte muset na ně čekat hodinu,pro to ,že se šetří na benzínu a on musí pěšky nebo metrem a podbně.Co pak nechápete ,že je účel ,aby se t nic nevyšetřilo a byl tu zmatek a mohlo se tu krást.Nynější ministr je přesně co ty modré potvory potřebovali ,zlatý Ivan i ten naiva Veverčák po ním,to je přesně jeden co jde proti svým zaměstnancům a se... na ně a jde na ruku těm barabům nahoře.Tak si vzpomeňte ,až tu budou nepokoje ,tak doufám,že se ti poliši na vás vy se.. a nechají vás být ,nic jného si nezasloužité primitivi.
církevní tunel 200 mld ,pedofilové z ods,top,vv,kdu,zel rozdají majetek celkově za více než 200 mld pedofilní katolické církv, , 30.11.2011 19:44:38
církevní tunel 200 mld ,pedofilové z ods,top,vv,kdu,zel rozdají majetek celkově za více než 200 mld pedofilní katolické církvi Představitelé římskokatolické církve v Irsku tajili případy zneužívání dětí kněžími i poté, co se v polovině 90. let zavázali, že je budou chránit a hlásit podobné věci policii. Uvádí to zpráva zveřejněná irskou vládou. Dokument mluví o 19 kněžích, kteří údajně zneužívali nezletilé v letech 1996 až 2009.Podobné pedofilní skandály se objevily v církvích řady dalších zemí, například v USA, Německu, Belgii, Nizozemsku a na Maltě. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/130126-irska-cirkev-ma-dalsi-pedofilni-skandal/
Doufám, že se ty vyhazovy nedotknou botičkářů!, , 30.11.2011 19:37:51
Když si představím těch nevybraných pokut, pokles prodeje občerstvení na pumpách... Prostě hrozné pomyšlení.
Re:Doufám, že se ty vyhazovy nedotknou botičkářů!, , 30.11.2011 19:44:50
jó zašívárny benzinové stanice jsou základem růstu HDP-*)ú
KŘP Ústí, , 30.11.2011 19:19:52
Zajímalo by mně ,kolik nevinných lidí se za Vaše působení dostalo za mříže.Myslím ,že je ten pravý čas ,aby jste se svými kumpány a panem Kubatou přijmuli to co jste zaseli pane generále.Pohrobci v Mostě a Chomutově zatím fungují dále i když ne tak spolehlivě jako za Vás.
Proč policajti!, , 30.11.2011 18:59:36
A PROČ JE TADY VŮBEC MÁME???STEJNĚ JSOU NA NIC,TO CO JIM VLADA NAŘIDI TO ZPRACUJÍ,JINAK JSOU NA HO...!Tak to tu chodi.řikal mi jeden z nich!
jsem zvědav..., , 30.11.2011 18:49:42
kolik švestek nás bude zase buzerovat až se bude protestovat proti černému moru,když jich mají tolik vylít :-O
Re:jsem zvědav..., , 30.11.2011 18:57:37
Můžete být klidný, vůbec nikdo. Jestli pracujete jako sběrač kovů, nebo jste už byl párkrát ve výkonu trestu, vláda Vám určitě udělala radost.
Re:jsem zvědav..., , 30.11.2011 19:46:46
jako sběrač jsem v klidu, protože i s tímto banálním problémem dovede PČR úplný HOVNO
PČR, , 30.11.2011 18:31:04
Čekají dva policajti na trolejbus :
"Na který čekáš ?"
"Na jedničku a ty ?"
"Na dvojku."
V tom přijede trolejbus označený 12.
"Už ho tu máme."
Re:PČR, , 30.11.2011 18:52:41
Toto je typické čecháčství. Všude na světě si policie a armády váží ( Polsko, Německo, Francie). Jenom v ČR si každý kriminálník a hlupák z uvedených složek utahuje. Ve státě zlodějů a tunelářů a narkomanů se ani nic jiného čekat nedá. Je opravdu vidět, že jste bystrý muž a Váš přípsěvek odpovídá danému tématu.
Re:PČR, , 30.11.2011 22:17:34
Přesně a když je potřebujete ,nebo vás zastaví tak jste posra..strachy a lísáte se magoři.Jen aby se vám to splnilo ,nebijte pak se budete divit ,až se bude vražit né každý den ,ale na potkání.Magoři ,myslite si ,že policisté jen vybírají pokjuty zkuste se jednou trochu informovat o tom co Hasiči a Policisti vlastně musí a pak mektejte magoři .Každý policista musí mít minimálně maturu ,tak neví kdo je blbý.
Re:PČR, , 30.11.2011 19:41:52
Vážnost si člověk musí zasloužit. Jinak klasický cyklisti - nahoru se hrbíte a dolů šlapete. Kontrolujete parkování a lékárničky, ale státní zakázky ne.
Re:PČR, , 30.11.2011 19:45:35
Tak tak, velký souhlas.........profesionálně odváděná práce pro lidi, ne proti lidem
Re:PČR, , 30.11.2011 19:20:44
Nad čím váháš?Zdecimovaná a zdegenerovaná policie a další složky byrokratického státního apaparátu jsou součástí velkých organizovaných zlodějen a tunelování.Kooperace těchto zájmových uskupení je nutná, jinak by se to podařilo rozkrýt a stopnout.To přece nikdo nechce, kromně dan. poplatníka, že?Pak se najdou naivkové, kteří tomu ještě tleskají a kritické hlasy považují za čecháčkovství.
Re:PČR, , 30.11.2011 20:40:08
Máš velkou pravdu.Devastovat policii a korumpovat justici,
to bylo určitě úkolem pana Langra .Zlodějny tak budou promlčeny.Dělá vůbec ČSSD něco,aby k tomuto nemohlo dojít?
Asi jen kecá a kecá.
Policii nechat jen a jen na ulici na PLEBS a majetkovou policii, , 30.11.2011 18:19:43
ZRUSIT abysme to tu mohli DOKRAST!
Re:Policii nechat jen a jen na ulici na PLEBS a majetkovou policii, , 30.11.2011 18:22:18
proc zrusit, stejne nic nevysetruji, takhle je to lepsi, je to vice nenapadny
Pan ředitel má pravdu, , 30.11.2011 18:18:34
Plně souhlasím s názorem krajského ředitele. Když vám někdo sníží limit benzínu ze 150 km v roce 2009 na 10-20 km v roce 2011 na službu, nejde dělat nic. Když chytíte řidiče pod vlivem pervitinu a policie nemá na znalecký posudek k rozboru krve a poté se vám narkoman směje do očí, že dostal malou pokutu a zákaz řízení na 3 měsíce, protože jste mu prokázali amfetamin jen ve slinách a v moči, je to smutné. Když jedete na vykradený dům lidí, kterým byl vykraden v době když byli majitelé v práci, je těžké lidem vysvětlovat, že máte nízký limit benzínu a na prevenci nejsou peníze. Jak doma manželce vysvětlíte, že i když jste si dodělal vysokou školu a máte o dvě třídy více, beret o 1500,- Kč méně než v roce 2005. Vždy, když mě zvoní telefon z práce, váhám, jestli ho mám vzít. Za odměnu je práce přesčas zdarma, státní svátky zadarmo, noční zadarmo. Policisté z výkonu jsou už znechuceni a demotivováni současným řízením policie. Hlavně, když máme tisíce tiskových mluvčích, analytiků, koordinátorů, a jiných policejních úředníků s nárokem na vysoké doživotní renty. Policisté a hasiči, kteří nasazují život, chrání a pomáhají lidem dostávají žebračenky a ještě si nesmí ani přivydělat. Je to ostuda celého státu.
Re:Pan ředitel má pravdu, , 30.11.2011 18:50:49
Prosím tě,napiš nám,kolik ta žebračenka dělá,ať se zasmějem,za kolik tam chodíte...
Re:Pan ředitel má pravdu, , 30.11.2011 19:20:47
Běž se zeptat náboráře na nástupní plat. Zpátečku za tu částku dáš tak rychle, že sebou vezmeš i futra u dveří.
Re:Pan ředitel má pravdu, , 30.11.2011 19:00:28
Myslím si, že tady to nemá smysl. Ale jestli máte zájem, zkuste se přihlásit k Policii, nebo k hasičům a uvidíte, jak dlouho tam vydržíte. Pokud ale zvládnete přijímací řízení.
Re:Pan ředitel má pravdu, , 30.11.2011 18:19:13
tak to si stejný kosočtverec jako on s IQ 15
10.000 - 10.000 = 0 !!!!!!!!, , 30.11.2011 18:18:11
ale to je u PČR normální, ze sčítat a odčítat neumí ani šéfové-)ú))
Re:10.000 - 10.000 = 0 !!!!!!!!, , 30.11.2011 18:18:45
ale použít to politicky jako strašáka to jim jde :-)
Re:10.000 - 10.000 = 0 !!!!!!!!, , 30.11.2011 18:29:19
Manželka policisty dovádí se svým milencem v posteli. Policista se však nečekaně vrátí domů, svlékne se a ulehne k nim do postele. Něco se mu nezdá a tak začne počítat nohy: "Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, šest! Sakra, tady něco nehraje! " Vstane z postele a počítá znovu: "Jedna, dvě, tři, čtyři – - no proto !! "
Re:10.000 - 10.000 = 0 !!!!!!!!, , 30.11.2011 19:03:56
Jste jednička. Psát vtipy umíte. Tak konec legrace, rychle do auta a sbírat barevné kovy, dokud policie nemá na benzín. Nebo umíte i něco jiného ? Pochlubte se .
Re:10.000 - 10.000 = 0 !!!!!!!!, , 30.11.2011 19:58:00
Článek nepsala PČR, ale novinář. Tomu, ale s Vaší inteligencí nerozumíte.
Re:10.000 - 10.000 = 0 !!!!!!!!, , 30.11.2011 20:01:56
vole to je citace vašeho ředitele.............ty jsi jako jeho podřízený utekl z ústavu opic, tak tu nemachruj
Re:10.000 - 10.000 = 0 !!!!!!!!, , 30.11.2011 20:20:21
K Vaší inteligenci má opravdu málokdo. IQ houpacího koně. Víc se k Vám vyjadřovat nebudu.
je to desive, meli by jich vykopnout půlku, je to tu samý polda k ničemu, , 30.11.2011 18:15:56
Re:je to desive, meli by jich vykopnout půlku, je to tu samý polda k ničemu, , 30.11.2011 18:20:05
Ano máte pravdu a ještě by měli otevřít věznice, aby se ušetřilo na mzdách vězeňské služby. Policii a hasiče nepotřebujeme.
Daně vybírat nebudeme, raději rozložíme stát!, , 30.11.2011 18:13:44
Takovou moc mají naši poslanci, rozklad ČR namísto náležité správy ČR. §330 a neplnění důležitého úkolu z nedbalosti!!!
Zločin ovládá ČR i Vládu a PSP, proto likvidují POLICII společně a nerozdílně, , 30.11.2011 18:10:44
máme ještě naději na záchranu??? Do ulic a s klacky, ať to bolí!!!

