Psychopati a blázni, padalo v ČT o Klausovi a Zemanovi. Hovoří lékař

8. 4. 2013 14:45

Lékař celostní medicíny Jan Hnízdil jako host sobotního Hyde Parku Civilizace ČT 24 kromě svého oboru v televizi zabrousil i do politiky. A zmínil, že mezi vysokými politiky je mnohem větší procento nebezpečných psychopatů než mezi vězni. Na konto Václava Klause řekl, že měl být léčen, neboť to je trpící člověk. Hezká slova nenašel ani pro Miloše Zemana - prý trpí „duševní prázdnotou". Skutečný psychiatr Jan Cimický se ale těmto slovům podivuje.

Nový příspěvek

Pro účast v diskusi musíte být přihlášeni. Pokud ještě nemáte na ParlamentníListy.cz účet, můžete se zaregistrovat.

Při registraci je požadováno uvedení data narození, pohlaví a města bydliště. Tyto údaje jsou využívány pouze pro vykreslení Mapy GeoPopularity politiků (včetně statistik) a jsou zcela anonymní. Uvádějte, prosíme, pravdivé údaje - Vaše osobní data chráníme.

Posedlí mocí jsou oba, rotují tu 23 let na všech nejvyšších postech jako svatí na orloji., Anonym, 13. 4. 2013 1:53:20
Moc chátná moc, to už napsal Ladislav Mňačko a Klausovi i Zemanovi chutná moc až moc, protože tu rotují celých 23 let na všech postech jak apoštolové na orloji. Posedlí mocí jsou oba, jinak by odešli, tak jako odcházejí v jiných zemích politici. Žádný kancléř v Německu se nesedl na post prezidenta a naopak. Tak dr. Hnízdil hodně pravdy má. To co oni předvádí, nepředvádí nikde jinde. Oni si tu moc doslova i vládu v tomto státě usurpují. Takoví novodobí monarchové. Na co si tu hrajete, že to nevidíte?

Reagovat

Pan Cimický to řekl moc hezky. Zaujatý pan Hnízdil by se měl jít léčit,, Anonym, 12. 4. 2013 15:01:51
Myslím, že zaujatý pan Hnízdil by se měl jít léčit, prezidentská kampaň jeho stav asi zhoršila. Nosil žlutou placku s čírem ?

Reagovat

Re:Psychopati a blázni, padalo v ČT o Klausovi a Zemanovi. Hovoří lékař, Anonym, 13. 4. 2013 1:56:30
Proč by člověk jako Hnízdil nosil placku s čírem. To nosili jen ti co z toho měli a hlupáci, co se nechali zmanipulovat, tím on není. Ve finále nebylo přece koho volit. Byla to tragédie. Mor nebo choleru? Co jtse si chtěli vybrat za menší zlo? Nebylo co, v prvním kole si to měl národ uvědomit a volit zodpovědně, ne dinosaury, co tu jsou v politice dvacet let.

Reagovat

Důvěřuj ale prověřuj, Pete, 11. 4. 2013 11:41:58
Viděl jsem Hyde Park kde MUDr. Jan Hnízdil se tvrdě vyjadřoval k politiků. Nesouhlasil jsem s některými jeho názory a jsem rád, že psychiatr MUDr. Jan Cimický to uvedl na správnou míru.

Reagovat

Re:Psychopati a blázni, padalo v ČT o Klausovi a Zemanovi. Hovoří lékař, Anonym, 13. 4. 2013 2:01:15
A jak se politici chovají k nám, jak rozkradli tento stát a ještě udělil Klaus za to rozkrádání amnestii. Hnízdil je ohodnotil správně.

Reagovat

Jen bych připomněl, hanonym, 11. 4. 2013 11:31:03
že psychiatr se po 20 leté praxi blíží jednáním i chováním svým pacientů a všeobecný lékař se stává hypochondrem, který by měl být léčen tím prvním

Reagovat

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Díky, pane Cimický, Anděl, 11. 4. 2013 7:55:36
Léčit by se měl jít pan Hnízdil.

Reagovat

Psycopati a blázni,padlo v ČT o Klausovi a Zemanovi.Hovoří lékař, Starý Pes, 10. 4. 2013 17:25:35
Hyde Park mně tak moc nezajímá jelikož jej považuji za zabitý čas,ale když tam byl pan Hnízdil tak jsem se na kousek díval a mrzelo mně že jsem to nesledoval celé.Jako lékař se mi pan Hnízdil zamlouval,ne, že bych byl přívržencem každého kdo promluví velmi odborně,proto že i v Hyde Parku možná bývají i dobrý hosté tak se vždz kouknu na začátek,a když host nestojí za nic a začne obhajovatšpinavost Vládních politiků tak na absurdnosti a blbé sliby neposlouchám.A Klause toho už vůbec ne!

Reagovat

Psycopati a blázni,padlo v ČT o Klausovi a Zemanovi.Hovoří lékař, Starý Pes, 10. 4. 2013 17:07:56
Já se nepodivuji,za socializmu,o čekateli Klausovi nebylo nikde slechu ani čuchu,byl to vyložený čekatel na vlastní sobecký výstup moci,a to se opravdo ale opravdu,a bez falešné přetvářky povedlo,a nezapřel se vlastním hamounstvým po slávě a moci,a bylo by mu vyhovovalo kdyby z Evropské Unie mu předávali co rok,metáli a vyznamenání,Václav Klaus by měl po každém takovém aktu silný orgasmus.A panu cimickému že obhajuje Klause,se ani nepodivuji,na něm je jeho úskočnost cítit z vyzáže.Nad panem prezidentem Milošem Zemanem se nijak nechci zmiňovat,nebyl to můj volitelný člověk na prezidenta,jenom že jiné vládnoucí instance vyrobyli podvod, údajně na popud ex prezidenta alespoň to tak cítím,tak mě praktycky zahnali do kouta tak jsem volil se zlostí,raději Pana Zemana.Jelikož ne že pan Schwarzenberg, neumí spívat Českou hymnu,ale něco mi na tom člověku vadí z dob Havla a proto nebyl pro mně volitelný.

Reagovat

jen na okraj, Ćurda, 10. 4. 2013 13:53:17
nedávno jsem četl v nějaké studii,že největší psychopati a doslova blázni jsou v ředách psychologů,psychyatrů ,že právě oni s denním stykem takto nemocných začnou blbnout-Chcholoušek byl svými nápady k smíchu-ale ti dněšní se od něj moc neliší...

Reagovat

Jan Hnízdil je určitě sám magor a duševně chorý !, Anonym, 9. 4. 2013 20:57:29

Reagovat

HNÍZDIL JE HAVLOIDNÍ DEBIL, agi, 9. 4. 2013 12:07:48
ŠKODA ŽE JSEM POŘAD NEVIDĚL,URČITĚ BYCH SE TOHO ZAPŠKLÉHO HAVLOIDA ZEPTAL NA MORÁLNÍ KREDIT V.HAVLA A DUŠEVNÍ SVĚŽESET KHARL FON ŠWANCENBERG,ODPOVĚĎ SI DOVEDU PŘEDSTAVIT,ALE ALESPON BY BYLO VIDĚT KDO POTŘEBUJE DO BLÁZINCE DŘÍV,JESTLI KLAUS SE ZEMANEM A NEBO HAVLOID HNÍZDIL.

Reagovat

KE KARLOVI JE MOŽNO MÍT SVÉ VÝHRADY A JEHO ÚLOHA V KALOUSKÁRNĚ JE VELMI SPORNÁ, KARTÁČ, 9. 4. 2013 12:05:14
OVŠEM byl by, když už to ve finále tak dopadlo, zárukou jisté přirozenosti, dodal by úřadu jistou důstojnost, přiblížil by nás k vyspělým státům Evropy a zajisté by se nemotal do všeho a to ještě ke škodě republiky, jako ti dva kLauszemanovští psychouši...Tohle nemohli přízemníci vydýchat a nechali se opět oblbnout lživou a nechutnou propagandou....Remek záměrně upustil od své kandidatury, aby se Zeman dostal do druhého kola....

Reagovat

Re:Psychopati a blázni, padalo v ČT o Klausovi a Zemanovi. Hovoří lékař, jan, 11. 4. 2013 16:18:20
Tak tak, Kárl by to tady spasil....energie má na rozdávání...a ví komu vlézt do prdele...americkejm zbrojařům.. proto taky za Toplovi vlády hlasoval proti zákazu munice s ochuzeným uranem... je to člověk který dbá lidských práv :)

Reagovat

KE KARLOVI JE MOŽNO MÍT SVÉ VÝHRADY A JEHO ÚLOHA V KALOUSKÁRNĚ JE VELMI SPORNÁ, KARTÁČ, 9. 4. 2013 12:05:13
OVŠEM byl by, když už to ve finále tak dopadlo, zárukou jisté přirozenosti, dodal by úřadu jistou důstojnost, přiblížil by nás k vyspělým státům Evropy a zajisté by se nemotal do všeho a to ještě ke škodě republiky, jako ti dva kLauszemanovští psychouši...Tohle nemohli přízemníci vydýchat a nechali se opět oblbnout lživou a nechutnou propagandou....Remek záměrně upustil od své kandidatury, aby se Zeman dostal do druhého kola....

Reagovat

psychiatři, Hanka, 9. 4. 2013 8:43:05
Ne že bych se chtěla zastávat politiků, ale to vystoupení psychiatra byla tedy soda. nevím, jak se na to dívají jeho kolegové, ale říci o někom, že je nemocný když ho nevyšetřil, tak to mi moc profesionální nepřipadá. A propos, já jsem ještě nepoznala normálního psychiatra- jsou všichni dost ujetí a často jsou pod parou.Matka se mi léčila na psychiatrii a když jsem s nimi jednala, měla jsem dojem, že jsou víc postiženi než jejich pacientka.

Reagovat

Re:Psychopati a blázni, padalo v ČT o Klausovi a Zemanovi. Hovoří lékař, Anonym, 9. 4. 2013 9:25:05
90% našich politiků vyšetření vůbec nepotřebuje, stačí se na ně podívat,nebo chvíli sledovat jejich chování a hned je každému jasné,že pan Hnízdil má pravdu.Cimický se slovům podivuje,co mu není na tom jasné?

Reagovat

Re:Psychopati a blázni, padalo v ČT o Klausovi a Zemanovi. Hovoří lékař, Jan, 11. 4. 2013 16:20:53
Hani, jestli je řeč o Hnízdilovi, tak to není psychiatr...trochu více pozornosti, než začnete trousit rozumy..

Reagovat

Celé povídání pana doktora Hnízdila na mě působilo tendenčně a příkře., Bubo, 9. 4. 2013 2:47:26

Reagovat

Re:Psychopati a blázni, padalo v ČT o Klausovi a Zemanovi. Hovoří lékař, gusta, 9. 4. 2013 7:27:50
Vedle názoru Hnízdila chybí ještě názor staré i mladé Štikové. Jinak - z pohádek I.Mládka je známý princ, který skrz víko rakve poznal, že je princezna krásná a má dobrou povahu. Tedy - měli jsem různé Hnízdily i v minulosti. Pan doktor asi neví, že jsou různé osobnostní testy, jejich interetace ovšem vyžaduje jisté znalosti.

Reagovat