ODS v nejnovějších inzerátech a rozhovorech předsedy Petra Nečase ze všech sil útočí na TOP 09, brání Věci veřejné a už ani nezmiňuje Jiřího Paroubka a ČSSD. Z toho je dobře vidět předem domluvený scénář pro velkou koalici s podporou Věcí veřejných.
TOP 09 je jediná konzervativní politická strana, která nabízí jasnou alternativu proti spolčení kmotrů pro vytěžení České republiky. Zná reálnou cestu z dluhové pasti a chce vládu práva místo kšeftů s politickými funkcemi - včetně prezidenta republiky.
Nepřípustnost koalice s Jiřím Paroubkem je jasný a opakovaně potvrzený závazek TOP 09, za který jako předseda strany s podporou celého vedení strany ručím. Pokud nechcete už jen přihlížet, volte TOP 09.
V úctě
Karel Schwarzenberg
Dále čtěte:
V topce jsme všichni stejní odborníci na drogy, říká Severa
Čáp (TOP 09): Jsou Věci veřejné novou a čistou stranou?


ANO
NE
