Vandas si zaregistroval Holešovskou výzvu. Šmejdi, říká Popelka

15.04.2012 8:16 | Zprávy

Zakladatelé Holešovské výzvy si iniciativu nezaregistrovali jako občanské sdružení. Žádost na ministerstvo vnitra podali příliš pozdě, mezitím si "značku" přivlastnili představitelé Vandasovy Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Podle serveru Týden.cz není zatím jasné proč.

Vandas si zaregistroval Holešovskou výzvu. Šmejdi, říká Popelka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda DSSS Tomáš Vandas

Podle údajů ministerstva vnitra v přípravném výboru občanského sdružení Holešovská výzva, zaregistrovaného oficiálně 3. dubna, figuruje místopředseda DSSS Jiří Štěpánek. O napojení na partaj spojovanou s ultrapravicovým extremismem svědčí také fakt, že adresa sdružení je podle internetových stránek vnitra stejná jako u DSSS a její předchůdkyně, soudem zrušené Dělnické strany.

S Vandasem Popelka jednat nebude

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Budete kandidovat na předsedu strany?

Nebo máte nějakého jiného favorita? Podle mě strana moc na výběr nemá. Jestli většina lidí zná tak pět členů strany, tak je to hodně. Mě napadáte jen vy. Hlavně ne Válek nebo Jakob.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Obec Opatovec zakládá přírodní park u kaple sv. Václava

20:16 Nadace ČEZ: Obec Opatovec zakládá přírodní park u kaple sv. Václava

Obec Opatovec zahajuje projekt výsadby přírodního parku v klidové zóně v těsné blízkosti památkově c…