ČD: Cyklohráček dostane za hezkého počasí další vůz

30.05.2014 20:40 | Zprávy

Cyklohráček, dětský vlak na Okoř a do Slaného, který jezdí o víkendech od 17. května, bude za hezkého počasí posílen o další vůz pro turisty a cyklisty. České dráhy a ROPID tak reagují na obrovský zájem o jízdu tímto vlakem během prvních dvou víkendů jeho provozu. Posilový vůz pojme dalších 25 kol a kapacita pro turisty s kolem se tak ve vlaku zdvojnásobí.

ČD: Cyklohráček dostane za hezkého počasí další vůz
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Cyklohráček vyjíždí z Prahy do Slaného o sobotách, nedělích a svátcích v 9:10 a ve 13:41. Zpět ze Slaného do Prahy pak v 11:31 a 17:10. Posilový vůz přibude za hezkého a nedeštivého počasí k rannímu vlaku v 9:10 z Prahy a večernímu v 17:10 ze Slaného, kterým se většina výletníků vrací domů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: České dráhy

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba ČR zprovoznila nákupní systém DNS

22:31 Vězeňská služba ČR zprovoznila nákupní systém DNS

Vězeňská služba České republiky zprovoznila dynamický nákupní systém (DNS) určený k dodávkám potravi…