CzechInvest nabídl studentům v Hradci Králové pomoc při začátcích v podnikání

26. 2. 2016 11:53

Osmé pokračování veletrhu pracovních příležitostí s názvem HIT kariéra se konalo v úterý 23. února 2016 v prostorách Univerzity Hradec Králové.

CzechInvest nabídl studentům v Hradci Králové pomoc při začátcích v podnikání
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Studenti a začínající podnikatelé měli možnost získat pomoc s hledáním vhodné praxe a nabídky perspektivní kvalifikované práce. Součástí veletrhu na fakultě informatiky a managementu byl soubor přednášek společností a prezentačních stánků více než 20 subjektů zastupujících regionální, celostátní i nadnárodní společnosti.

Na sdíleném stánku agentury CzechInvest a TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové se zájemci dozvěděli informace o produktech a službách CzechInvestu, a to zejména v oblasti podpory start-upů. Největší zájem měli studenti o informace o finančních možnostech podpory v začátcích podnikání, získání zahraniční podnikatelské praxe, detaily o programu CzechAccelerator a informace o novém webu agentury CzechStartups.org provázejícím start-upovou komunitu.

Součástí veletrhu HIT kariéra byly také dvě doprovodné akce. První z nich byla prezentace studentských projektů s názvem TRIANGL Praxe – student – podnikání, kde studenti představili své projekty zaměřené na mobilní aplikace, využití sociálních sítí, robotiku nebo specifický software. Druhou bylo setkání vedení Fakulty informatiky a managementu s partnerskými společnostmi s názvem Modrá fakulta – Váš partner. V rámci tohoto setkání byly představeny možnosti partnerství, aktuální trendy ve výzkumu a vývoji a web pro spolupráci s aplikační sférou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zástupci ministerstva obrany připomněli listopadové události na pietních aktech

22:30 Zástupci ministerstva obrany připomněli listopadové události na pietních aktech

Historické události, které se uskutečnily 17. listopadu 1939 a následně i v roce 1989, si dnes na řa…