Všechny noční tramvajové linky a většina nočních autobusových linek pojedou podle pravidelných jízdních řádů.
Spoje, které odjíždějí z konečné zastávky před 2:00 hod. letního času, pojedou v celé trase podle letního času. Spoje, které odjíždějí z konečné zastávky mezi 2:00 hod. a 3:00 hod. letního času, pojedou z nástupní zastávky již podle středoevropského času. Pro linku 513 se navíc zavádí spoj s odjezdem z konečné zastávky Palmovka ve 2:10 hod. letního času a spoj s odjezdem z konečné zastávky Vinoř v 1:40 hod. letního času.
Pro linku 603 bude odjezd spoje z konečné zastávky Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, aut. st. opožděn o 60 minut a posunut na 2:11 hod. letního času. Pro linku 605 bude odjezd spoje z konečné zastávky Modrá škola opožděn o 60 minut a posunut na 2:55 hod. letního času.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva