Testování elektrobusu SOR TNB 12 pokračuje prezentačními jízdami s cestující veřejností, a to v trase Palmovka – Kundratka – Kelerka – Prosecká – Prosek – Nový Prosek – Letňanská – Letňany (a zpět). Jízdy se budou konat od čtvrtka 11. ledna 2018 do čtvrtka 18. ledna 2018. Přeprava cestujících bude bezplatná.
Vozidlo bude označeno ve tvaru 58 PALMOVKA, respektive 58 LETŇANY.
Jízdní řády elektrobusů ZDE.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva