DPP zrušil výběrové řízení na dodávku jízdních dokladů

05.09.2017 18:06 | Zprávy

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) zrušil výběrové řízení na dodávku jízdních dokladů, které vypsal letos v červnu. Z bezpečnostních důvodů a kvůli případné finanční újmě tak bude vypsáno nové výběrové řízení.

DPP zrušil výběrové řízení na dodávku jízdních dokladů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

Na základě prověření účinnosti jednotlivých ochranných prvků na jízdenkách bylo zjištěno, že současné nastavení jednotlivých ochranných prvků nemusí být dostatečné. DPP tímto chce zabránit napodobení jízdenek v různé hodnotě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ rozvíjí větrné elektrárny s obcemi, smlouvy cílí na více než 600 MW výkonu

19:22 ČEZ rozvíjí větrné elektrárny s obcemi, smlouvy cílí na více než 600 MW výkonu

Hlavním partnerem Skupiny ČEZ při rozvoji větrné energetiky jsou obce. Aktuálně má uzavřeno 41 smluv…