K ZP 211 se v průběhu letoška přihlásilo 24 400 nových klientů

6. 10. 2016 19:20

Zdravotní pojišťovna 211 si dokázala udržet pověst spolehlivého partnera pro zdraví. To dokazuje fakt, že se k ní v průběhu roku 2016 přihlásilo přes 24 400 nových klientů.

K ZP 211 se v průběhu letoška přihlásilo 24 400 nových klientů
Foto: ZP MV ČR
Popisek: ZP MV ČR

Z nich téměř 9000 se stalo pojištěnci ZP 211 již od července, neboť využilo možnosti přihlásit se v prvním náborovém období od ledna do března. Zbylých téměř 15 500 podalo přihlášku v průběhu třetího čtvrtletí a stane se klienty ZP 211 od ledna příštího roku.

„Potěšující zprávou je, že příchody nových klientů jednoznačně převyšují počty těch, kteří chtějí zkusit štěstí u jiné zdravotní pojišťovny. Chceme proto velmi poděkovat stávajícím pojištěncům ZP 211 za jejich věrnost své „dvěstějedenáctce“. Věříme, že příčinou je jejich spokojenost s našimi službami,“ okomentoval pozitivní vývoj pojistného kmene ZP 211 generální ředitel David Kostka. ZP 211 tak bude mít od ledna více než 1,3 milionu klientů.

Druhá největší zdravotní pojišťovna v zemi je otevřena všem občanům, kteří mají zájem o jistotu kvalitní zdravotní péče a pojištění. Na léčení svých pojištěnců vydá ZP 211v současné době ročně více než 28 miliard korun. Má smlouvy s 26 000 nejvýznamnějšími lékaři, nemocnicemi a dalšími zdravotnickými zařízeními na území celé ČR. Je schopna zajistit svým pojištěncům nejkvalitnější moderní léčbu kdekoliv v zemi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká národní banka: Nadace mohou vkládat mince na svůj účet zdarma

15:54 Česká národní banka: Nadace mohou vkládat mince na svůj účet zdarma

Česká národní banka v posledních letech pozoruje rychlý růst emise českých mincí. Přichází proto s p…