„Děkuji panu ministrovi za jeho zájem o zdravotnictví ve Středočeském kraji, které je poněkud zastíněno hlavním městem s jeho velkými fakultními nemocnicemi. V krajských nemocnicích se ale v poslední době udělal obrovský kus práce, máme za sebou velice úspěšný rok z hlediska hospodaření nemocnic a i letos chceme do našich nemocnic hodně investovat. Už teď mohou krajská zdravotnická zařízení směle konkurovat těm pražským,“ řekl hejtman Miloš Petera.
O činnosti, stavu a hospodaření nemocnic v kraji seznámila ministra také radní pro oblast zdravotnictví Jiřina Fialová (KSČM) a pracovníci krajského Odboru zdravotnictví. První cesta z krajského úřadu pak vedla do Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, kam ministra kromě hejtmana Petery a radní Fialové doprovodil také náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje Karel Horčička (ČSSD) a zástupci pojišťoven.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Ministerstvo zdravotnictví