Olympiáda, která v televizi ještě nikdy nebyla, se odvysílá i na Déčku

23.06.2017 18:01 | Zprávy

Na 4000 mladých sportovců, 22 sportů, 89 disciplín, 34 sportovišť a 1500 pořadatelů. Letošní ročník Olympiády dětí a mládeže, jež se od soboty koná v Brně, se profesionálním sportovním akcím ale přibližuje nejen svým rozsahem. Poprvé bude tuto sportovní událost vysílat v přímém přenosu České televize, a to nejen na ČT sport, ale také na Déčku.

Olympiáda, která v televizi ještě nikdy nebyla, se odvysílá i na Déčku
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Logo ČT

„Olympiáda dětí a mládeže je pro mladé sportovce jedinečným zážitkem, který jim ukáže atmosféru opravdových olympijských her a především je motivuje do dalšího sportovního rozvoje. Přicházíme proto se zcela novým formátem vysílání. Redakce sportu zprostředkuje divákům na programu ČT sport více než dvacet hodin přímých přenosů, v nichž se živě dostane na všech dvaadvacet sportů,“ avizuje výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

Olympiáda pro sportovce ve věku od 10 do 18 let startuje na obrazovkách ČT sport v neděli 25. června ráno a potrvá do středy 28. června. „Každý den se v kontinuálním vysílání budeme živě propojovat z několika míst současně a k tomu budeme mít studio přímo v dějišti. Kromě živých přenosů se na ČT sport každý večer objeví také patnáctiminutový sestřih, který shrne to nejzajímavější z dalších sportovišť,“ říká moderátor a dramaturg ČT sport Petr Kubásek, který má olympijský projekt na starosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Byty

Ptáte se, jestli chceme byty, docela zbytečná otázka, když je tu o bydlení nouze. Jedna věc je ale stavět a druhá umožnit, aby byly pro lidi finančně dostupné, což nyní nejsou. Máte nějaké řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP opraví tramvajovou trať na Klárově

20:16 DPP opraví tramvajovou trať na Klárově

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) začala od soboty 31. května 2025 s opravou tramvajové tratě v obl…