Speciální edice vína Prima ZOOM

20.04.2014 13:49 | Zprávy

Dokumentární kanál Prima ZOOM ve spolupráci s Botanickou zahradou hl. m. Prahy uvádí limitovanou edici Prima ZOOM vína v odrůdách Modrý Portugal rosé a Rulandské modré klaret. Speciální edici pokřtí 22. 4. ve 14 hodin ve viničním domku na vinici sv. Kláry MISS ČR 2013 a MISS desetiletí Gabriela Kratochvílová a celý ročník 2013 členové divadla Studio Ypsilon.

Speciální edice vína Prima ZOOM
Foto: TV Prima
Popisek: Prima ZOOM

Letošní rok se nese nejen ve znamení oslav prvního úspěšného roku vysílání stanice Prima ZOOM, ale i v Botanické zahradě hl. města Prahy je co slavit. Ta si připomíná hned dvě významná jubilea – pětačtyřicet let od svého založení a deset let od vzniku tropického skleníku Fata Morgana. Prima ZOOM si určitě zaslouží vlastní edici vína a krásnou a inteligentní kmotru Gabrielu Kratochvílovou. Důstojným kmotrem celého ročníku bude pražská Ypsilonka v čele s jejím ředitelem Janem Schmidem, která má za sebou celých padesát sezon! Obrovskou radost nám dělá více než 100 tisíc fanoušků na Facebooku Prima ZOOM.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Zloděj křičí "chyťte zloděje!

Je opravdu trefné, že podpisy pod peticí komentujete zrovna vy, když si sám platíte za navýšení lajků, což jste nepopřel ani ve vašem komentáři. Ale k dotazu. Neměl by ten sběr podpisů obecně, hlavně třeba v případě nominace na prezidenta být lépe ošetřen? Plánujete nějaké změny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU

22:03 Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU

U Vidnavy na Jesenicku má vzniknout až 23hektarový povrchový kaolinový lom.