Středočeský kraj plánuje slevové karty

08.10.2013 10:03 | Zprávy

Středočeský kraj chce svým občanům větší dostupnost služeb v oblasti kultury, volného času, cestovního ruchu i sociálních službách či v oblasti zdravotnictví. A to pomocí slevových karet.

Středočeský kraj plánuje slevové karty
Foto: kr-stredocesky.cz
Popisek: Galerie

„Středočeský kraj jako region s bohatým kulturním dědictvím má zájem podpořit návštěvnost památek na svém území a zatraktivnit středočeské památky pro návštěvníky. Ale slevové karty by nebyly určeny samozřejmě jen pro kulturní zařízení či obecně pro cestovní ruch, ale daly by se využít i v sociálních službách či zdravotnictví. Inspirací nám mohou být slevové systémy třeba v  Jihomoravském kraji a v Rakousku,“ řekl hejtman Středočeského kraje Josef Řihák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Kr-stredocesky.cz

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Výjimka z migračního paktu

Zajímalo by mě, jak dlouho bude pro nás platit ta výjimka? Kdo a na základě čeho rozhodne o jejím skončení? A znamená to, že je podmíněna tím, že budeme přijímat uprchlíky z Ukrajiny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Zásilky Balíkovny na vás na poště počkají do Vánoc

13:21 Česká pošta: Zásilky Balíkovny na vás na poště počkají do Vánoc

Česká pošta reaguje na krátké úložní doby výdejních boxů a jejich omezenou kapacitu.